Ankara bachata kursu 137 liradan başlayan fiyatlarla. Ayrıca salsa kursu hediye. Ankara bachata kursu ve kurs fiyatları konusunda en iyi hizmeti veriyoruz. 2011 yılından bu yana artan tecrübemizle en hızlı ve güzel şekilde dans etmenizi sağlıyoruz. Ücretsiz deneme dersi için hemen rezervasyon yaptırın.

Ankara bachata kursu ve kurs fiyatları

Yoğun tempolu eğitim ile etkili ve hızlı öğrenme

Ankara bachata kursunda Ankara'daki tüm okullardan daha fazla eğitim alırsınız. Derslerimiz haftada 1,5 saattir. Pratiklerimiz 3 saattir.

Dilediğiniz kadar pratik ve çalışma imkanı

Öğrencilere özel pratik alanı olan tek salsa bachata okuluyuz. Bu sayede istediğiniz zaman kendiniz veya arkadaşlarınızla pratik yapabilirsiniz. Mobil uygulamamız ile derslerde gördüğünüz bachata figürlerinin videolarına ve bachata müziklerine anında ulaşabilirsiniz.

Ankara'nın en büyük dans gecelerini düzenliyoruz

Pratik yapmak ve eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için her hafta dans gecemiz de var. Daha önce gidenler bilir. Rasa dans gecesi her hafta ortalama 200 kişinin katıldığı, Ankara'nın en kalabalık dans gecesidir.

Ankara Bachata Kursu Eğitim Programı

Başlangıç - Orta Seviye Bachata Kursu

Ankara Bachata kursu başlangıç – orta seviye sınıfları 3 er ay sürmektedir.  3 ay sonunda başlangıç seviye, 6 ay sonunda orta seviye sertifikanızı alırsınız.

İlginizi Çekebilir ;  Ankara Pilates Kursu

Başlangıç ve orta seviye kurslarımızda salsa ve bachata eğitimleri birlikte verilir. Haftada 2 saat ders, 3 saat pratik ve bir gün dans gecesinden oluşur. Derslerimiz teknik ve uygulama olarak iki bölümden oluşur. teknik bölümde 60 dakika salsa, 30 dakika bachata eğitimi alırsınız. Uygulama bölümü 30 dakikadır. Bu bölüm pratik gününde yapılır. Bir önceki derste öğretilenler tekrar edilir ve müzik eşliğinde yapılır.

Ankara bachata kursları

ÖNCE DENEYİN SONRA KAYIT YAPTIRIN

Merak eden herkesi ücretsiz bachata dersimizi denemeye bekliyoruz. Tek yapmanız gereken bachata dersi için rezervasyon yaptırmak. 

0312.213 9279

Bizi arayarak bachata derslerimiz için rezervasyon yaptırın

WHATSAPP

Whatsapp ile bachata kursu ve kurs fiyatlarımız hakkına bilgi alın

REZERVASYON

Formumuzu doldurun. Bachata kurslarımız için sizi arayalım

Tek kurs fiyatına 2 dans eğitimi veriyoruz
5/5

Ankara Bachata Kursu Fiyatları

Bachata kurs fiyatlarımız 3 ay, 6 ay ve 9 aylık paketler şeklindedir. Fiyatlarımız her seviyede aynıdır. Her yılın fiyatları eylül ayında belirlenir. Avantajlı fiyatlardan faydalanmak için Eylül ayından önce paketlerinizi satın alabilir, bir yıl boyunca istediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz. Ankara dans kursu fiyatları sayfamızdan tüm kurs fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. 

Ayrıca kampanyalar bölümümüzü inceleyerek çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Üye Nakit Kart Kamp. Taksit
Özel ders 150 155 var var
1 ay 230 245 —- var
3 ay 550 575 —– var
6 ay 1100 1140 +1 ay
hediye
var
9 ay 1650 1700 +2 ay hediye
var

Bachata Teknik ve Gösteri Sınıfı

Ankara’nın ilk bachata teknik ve gösteri sınıfını kurduk. Aralıksız 6 yıldır fetivallerde ve organizasyonlarda öğrencilerimizle gösterilerimizi sergiliyoruz. Eğer siz de daha iyi bachata yapmak veya gösterilere katılmak istiyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz.

Ankara bachata kursu – teknik ve gösteri sınıfına katılmak için 4-6 ay bachata yapmış olmanız gerekiyor. Eğitmenlerimiz de uygun gördüğü taktirde gruplarımıza katılabilirsiniz. Bachata teknik sınıf derslerimiz 1,5 saat ders, 3 saat pratik şeklinde yapılır. Gösteri gruplarımıza katılacak öğrencilerimiz teknik sınıflardan seçilir. Gösteri grubu çalışmaları ders saatinden ayrı olarak yapılır.

bachata teknik ve gösteri sınıfı

En iyi eğitmenlerden bachata dansı öğren

Salsa Ankara Dans Akademisi Ankara’da bachata eğitimi veren ilk dans okullarından biridir. Kurulduğu günden bu yana Amsterdam, Berlin gibi dünyanın en büyük  dans festivalleri de dahil onlarca bachata gösterisine imza atmıştır. Türkiye’deki tüm dans festivallerinde  bachata eğitmenlerimiz workshoplar vermektedir.

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin, her ay salsa kursu indirim ve çekiliş fırsatı yakalayın

Bachata müzikleri sayfamızda birbirinden güzel salsa müzik listeleri bulabilirsiniz.

Bachata ders videoları ile evinizde de bachata yapabilirsiniz.

Bachata kursu fiyatlarımız üyelik süresine göre 150 lira ile 230 lira arasında değişiyor. Bachata kursu fiyatlarımızı inceleyebilrsiniz.

Başlangıç seviye bachata dans kursu, haftada 2 gün 3 saat ders ve pratikten oluşuyor. İleri seviyelerde bu süreler değişebiliyor.

Hayır. Bachata kursuna tek olarak gelebilirsiniz.

Başlangıç ve orta seviyede bachata ve salsa kursları birlikte veriliyor. Teknik ve gösteri sınıflarımızda ayrılıyor.

Bachata dersi için özel kıyafetler yok. Vücudunuzun rahatça hareket edebileceği kıyafetler uygun olacaktır.

Kursumuz Bahçelievler 3. cadde no:38 Kat 3-4 adresinde.

Bachata derslerinin yapıldığı sınıfa göre 12 ile 24 kişi arasında olabilir. Covid uygulamalarının devam ettiği süreçte bu sayılar yarıya düşmektedir.

Bachata Kursları Eğitimi

Her ne kadar her insanın danslara karşı yetenekleri ve vücut kontrol becerileri birbirinden farklı olsa da bachata kursları belirli bir eğitim felsefesiyle öğrenildiğinde yaklaşık 3-6 ay arasında orta seviyede bachata bilgisine sahip olunabilmektedir. Temel dans tekniklerinin yanı sıra gelişmiş figürler uygulanarak orta seviyeye ulaşılmasının ardından 6 aylık seviye ile profesyonel derecede bachata dansı öğrenmek mümkündür.

bachata ders videoları

Bachata Dans Videoları ve Eğitimleri

Bachata Dans Videoları ve Eğitimleri Bachata video derslerimiz bachata başlangıç videoları, bachata orta seviye ders videoları, bachata ileri seviye kombinasyon videoları olarak ayrılmaktadır. Bachata dans videolarımıza youtube kanalımızdan ve mobil…
bachatamuzikleri

Tutkulu Bachata Müzikleri Listesi

Tutkulu Bachata Müzikleri Listesi Bachata müzikleri listesi içinde her türden bachata bulabilirsiniz. Popüler bachata müzikleri yanında bachata eğitim ve başlangıç müzikleri bulunmakta. Bachata ritminin kolay duyulduğu ve ritm sayan müziklerle…