Ankara bachata kursu 250 liradan başlayan fiyatlarla. Ayrıca salsa kursu hediye. Ankara bachata kursu ve kurs fiyatları konusunda en iyi hizmeti veriyoruz. 2011 yılından bu yana artan tecrübemizle en hızlı ve güzel şekilde dans etmenizi sağlıyoruz. Ücretsiz deneme dersi için hemen rezervasyon yaptırın.

Öğrencilere %30 indirim!

Yoğun tempolu eğitim ile etkili ve hızlı öğrenme

Ankara bachata kursunda Ankara'daki tüm okullardan daha fazla eğitim alırsınız. Derslerimiz haftada 1,5 saattir. Pratiklerimiz 3 saattir.

Dilediğiniz kadar pratik ve çalışma imkanı

Öğrencilere özel pratik alanı olan tek salsa bachata okuluyuz. Bu sayede istediğiniz zaman kendiniz veya arkadaşlarınızla pratik yapabilirsiniz. Mobil uygulamamız ile derslerde gördüğünüz bachata figürlerinin videolarına ve bachata müziklerine anında ulaşabilirsiniz.

Ankara bachata kursu ve kurs fiyatları

Ankara’nın en büyük dans gecelerini düzenliyoruz

Pratik yapmak ve eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için her hafta dans gecemiz de var. Daha önce gidenler bilir. Rasa dans gecesi her hafta ortalama 200 kişinin katıldığı, Ankara'nın en kalabalık dans gecesidir.

Ankara Bachata Kursu Eğitim Programı

Başlangıç - Orta Seviye Bachata Kursu

Ankara Bachata kursu başlangıç – orta seviye sınıfları 3 er ay sürmektedir.  3 ay sonunda başlangıç seviye, 6 ay sonunda orta seviye sertifikanızı alırsınız.

İlginizi Çekebilir ;  Zumba Kursu ve Kurs Fiyatları

Başlangıç ve orta seviye kurslarımızda salsa ve bachata eğitimleri birlikte verilir. Haftada 2 saat ders, 3 saat pratik ve bir gün dans gecesinden oluşur. Derslerimiz teknik ve uygulama olarak iki bölümden oluşur. teknik bölümde 60 dakika salsa, 30 dakika bachata eğitimi alırsınız. Uygulama bölümü 30 dakikadır. Bu bölüm pratik gününde yapılır. Bir önceki derste öğretilenler tekrar edilir ve müzik eşliğinde yapılır.

Ankara bachata kursları

ÖNCE DENEYİN SONRA KAYIT YAPTIRIN

Merak eden herkesi ücretsiz bachata dersimizi denemeye bekliyoruz. Tek yapmanız gereken bachata dersi için rezervasyon yaptırmak. 

0541 180 80 25

Bizi arayarak çocuk dans kursu için rezervasyon yaptırın

WHATSAPP

Whatsapp ile çocuk dans kursu ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz

REZERVASYON

Form doldurun biz sizi arayalım. Bachata kursları için sizi davet edelim

Tek kurs fiyatına 2 dans eğitimi veriyoruz
5/5

Ankara Bachata Kursu Fiyatları

Bachata kurs fiyatlarımız 3 ay, 6 ay ve 9 aylık paketler şeklindedir. Fiyatlarımız her seviyede aynıdır. Her yılın fiyatları eylül ayında belirlenir. Avantajlı fiyatlardan faydalanmak için Eylül ayından önce paketlerinizi satın alabilir, bir yıl boyunca istediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz. Ankara dans kursu fiyatları sayfamızdan tüm kurs fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. 

Ayrıca kampanyalar bölümümüzü inceleyerek çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Uygun fiyatlarla %100 garantili bachata eğitimi almak ve bir yandan hayalinizdeki gibi dans edebilirken bir yandan da yeni insanlar tanıyıp sosyalleşmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim bilgilerimiz internet sitemizin ana sayfasında yer almaktadır. Whatsapp danışma hattından dilediğiniz zaman bachata kursu fiyatları hakkında detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Bachata Teknik ve Gösteri Sınıfı

Ankara’nın ilk bachata teknik ve gösteri sınıfını kurduk. Aralıksız 6 yıldır fetivallerde ve organizasyonlarda öğrencilerimizle gösterilerimizi sergiliyoruz. Eğer siz de daha iyi bachata yapmak veya gösterilere katılmak istiyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz.

Ankara bachata kursu – teknik ve gösteri sınıfına katılmak için 4-6 ay bachata yapmış olmanız gerekiyor. Eğitmenlerimiz de uygun gördüğü taktirde gruplarımıza katılabilirsiniz. Bachata teknik sınıf derslerimiz 1,5 saat ders, 3 saat pratik şeklinde yapılır. Gösteri gruplarımıza katılacak öğrencilerimiz teknik sınıflardan seçilir. Gösteri grubu çalışmaları ders saatinden ayrı olarak yapılır.

bachata teknik ve gösteri sınıfı

En iyi eğitmenlerden bachata dansı öğren

Salsa Ankara Dans Akademisi Ankara’da bachata eğitimi veren ilk dans okullarından biridir. Kurulduğu günden bu yana Amsterdam, Berlin gibi dünyanın en büyük  dans festivalleri de dahil onlarca bachata gösterisine imza atmıştır. Türkiye’deki tüm dans festivallerinde  bachata eğitmenlerimiz workshoplar vermektedir.

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin, her ay salsa kursu indirim ve çekiliş fırsatı yakalayın

Bachata müzikleri sayfamızda birbirinden güzel salsa müzik listeleri bulabilirsiniz.

Bachata ders videoları ile evinizde de bachata yapabilirsiniz.

Bachata kursu fiyatlarımız üyelik süresine göre 250 lira ile 400 lira arasında değişiyor. Bachata kursu fiyatlarımızı inceleyebilrsiniz.

Hayır. Bachata kursuna tek olarak gelebilirsiniz.

Bachata kursumuzda ilk 3 ay başlangıç seviyeyi tamamlıyorsunuz. Bachata eğitimleri orta seviye, bachata teknik ve gösteri sınıfı olarak devam ediyor. Ankara bachata eğitim programımızı inceleyin.

Başlangıç ve orta seviyede bachata ve salsa kursları birlikte veriliyor. Teknik ve gösteri sınıflarımızda ayrılıyor.

Bachata dersi için özel kıyafetler yok. Vücudunuzun rahatça hareket edebileceği kıyafetler uygun olacaktır.

Kursumuz Bahçelievler 3. cadde no:35 Kat:1 adresinde

Bachata derslerinin yapıldığı sınıfa göre 12 ile 24 kişi arasında olabilir. Covid uygulamalarının devam ettiği süreçte bu sayılar yarıya düşmektedir.

Bachata Kursları Eğitimi

Her ne kadar her insanın danslara karşı yetenekleri ve vücut kontrol becerileri birbirinden farklı olsa da bachata kursları belirli bir eğitim felsefesiyle öğrenildiğinde yaklaşık 3-6 ay arasında orta seviyede bachata bilgisine sahip olunabilmektedir. Temel dans tekniklerinin yanı sıra gelişmiş figürler uygulanarak orta seviyeye ulaşılmasının ardından 6 aylık seviye ile profesyonel derecede bachata dansı öğrenmek mümkündür.