Ankara bachata kursu 137 liradan başlayan fiyatlarla. Ayrıca 2. dans hediye. Ücretsiz deneme dersi için hemen rezervasyon yaptırın.

Yoğun tempolu eğitim ile etkili ve hızlı öğrenme

Ankara bachata kursunda Ankara'daki tüm okullardan daha fazla eğitim alırsınız. Derslerimiz haftada 2 saattir. Pratiklerimiz 3 saattir.

Dilediğiniz kadar pratik ve çalışma imkanı

Öğrencilere özel pratik alanı olan tek salsa bachata okuluyuz. Bu sayede istediğiniz zaman kendiniz veya arkadaşlarınızla pratik yapabilirsiniz. Mobil uygulamamız ile derslerde gördüğünüz bachata figürlerinin videolarına ve bachata müziklerine anında ulaşabilirsiniz.

Ankara'nın en büyük dans gecelerini düzenliyoruz

Pratik yapmak ve eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için her hafta dans gecemiz de var. Daha önce gidenler bilir. Rasa dans gecesi her hafta ortalama 200 kişinin katıldığı, Ankara'nın en kalabalık dans gecesidir.

Başlangıç - Orta Seviye Bachata Kursu

Ankara Bachata kursu başlangıç – orta seviye sınıfları 3 er ay sürmektedir.  3 ay sonunda başlangıç seviye, 6 ay sonunda orta seviye sertifikanızı alırsınız.

Ankara Bachata Kursu Eğitim Programı

Başlangıç ve orta seviye kurslarımızda salsa ve bachata eğitimleri birlikte verilir. Haftada 2 saat ders, 3 saat pratik ve bir gün dans gecesinden oluşur. Derslerimiz teknik ve uygulama olarak iki bölümden oluşur. teknik bölümde 60 dakika salsa, 30 dakika bachata eğitimi alırsınız. Uygulama bölümü 30 dakikadır. Bu bölüm pratik gününde yapılır. Bir önceki derste öğretilenler tekrar edilir ve müzik eşliğinde yapılır.

ÖNCE DENEYİN SONRA KAYIT YAPTIRIN

Kendimize o kadar güveniyoruz ki katılmak isteyen herkese ücretsiz deneme imkanı veriyoruz. Tek yapmanız gereken bachata dersi için rezervasyon yaptırmak. 

0312.213 9279

Bizi arayarak rezervasyon yaptırın

WHATSAPP

Whatsapp ile rezervasyon yaptırın

REZERVASYON FORMU

Form doldurarak rezerasyon yaptırın

Tek kurs fiyatına 2 dans eğitimi veriyoruz
5/5

Ücretsiz Tanıtım Dersi

Ankara bachata kursuna katılmak isterseniz ücretsiz tanıtım dersimize bekleriz. Böylece ders müfredatı, eğitmenlerimiz, fiyatlarımız ve okulumuz hakkında daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Yeni açılacak gruplara buradan ulaşabilirsiniz.

Ankara Bachata Kursu Fiyatları

Online Kayıt için tıklayın

Kurs fiyatlarımız 3 ay, 6 ay ve 9 aylık paketler şeklindedir. Fiyatlarımız her seviyede aynıdır. Her yılın fiyatları eylül ayında belirlenir. Avantajlı fiyatlardan faydalanmak için Eylül ayından önce paketlerinizi satın alabilir, bir yıl boyunca istediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz. Bizi arayarak veya mesaj atarak fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Ankara dans kursu fiyatları sayfamızdan fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz

Ayrıca kampanyalar bölümümüzü inceleyerek çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

 

Gerek 12 farklı dans branşı gerekse de sahip olduğu fiziki altyapı ile Ankara’nın en büyük dans okulları arasında yer alan Salsa Ankara kursumuz, bachata fiyatları konusunda da müşteri memnuniyeti odaklı politika benimsemektedir. Her yıl eylül ayında belirlenen fiyatlarımız doyasıya dans etmek isteyen herkesin bütçesine uygun olacak şekilde hazırlanmaktadır.

Ankara Bachata Kursu 69

 

Ankara bachata kursu fiyatları

Uygun fiyatlarla %100 garantili bachata eğitimi almak ve bir yandan hayalinizdeki gibi dans edebilirken bir yandan da yeni insanlar tanıyıp sosyalleşmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim bilgilerimiz internet sitemizin ana sayfasında yer almaktadır. Bununla birlikte Whatsapp danışma hattından dilediğiniz zaman bachata kursu fiyatları hakkında detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Bachata Teknik ve Gösteri Sınıfı

Ankara’nın ilk bachata teknik ve gösteri sınıfını kurduk. Aralıksız 6 yıldır fetivallerde ve organizasyonlarda öğrencilerimizle gösterilerimizi sergiliyoruz. Eğer siz de daha iyi bachata yapmak veya gösterilere katılmak istiyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz.

Ankara bachata kursu – teknik ve gösteri sınıfına katılmak için 4-6 ay bachata yapmış olmanız gerekiyor. Eğitmenlerimiz de uygun gördüğü taktirde gruplarımıza katılabilirsiniz. Bachata teknik sınıf derslerimiz 1,5 saat ders, 3 saat pratik şeklinde yapılır. Gösteri gruplarımıza katılacak öğrencilerimiz teknik sınıflardan seçilir. Gösteri grubu çalışmaları ders saatinden ayrı olarak yapılır.

Bachata Dansı

Bachata Dominik Cumhuriyeti kökenli 4/4 lük ritme sahip bir dans türüdür. Bachata müziği 1960 lı yıllarda popüler olsa da kökeninin daha eskilere dayandığı söylenir.

Bachata müziğinde ana enstrüman gitardır. Bu müzik türünde ağırlıklı olarak, bas-gitar, bongo, maracas, guiro gibi çalgılar kullanılır.

Bachata müzikleri çıktığı yıllarda aşk acısı, hüzün, ayrılık konularından bahseden karamsar ya da bizim deyimimizle arabesk bir müzik türüdür. Hatta bachata dansının kavuşmaları imkansız, yolları ayrılan aşıklar tarafından son dans olarak yapıldığı söylenir.

Ankara Bachata Kursu 70

 

Bachata dansı

Bachata dansı, duyguların dışa vurumunu yansıtan ve Dominik Cumhuriyeti’nin en önemli danslarından bir tanesi olarak bilinmektedir. “Belin tangosu” olarak adlandırılan Bachata dansı, halk arasında yediden yetmişe kadar herkes tarafından bilinmektedir. Avrupa’dan sonra tüm dünyada hızla yayılmaya başlayan dansın en önemli yanı ise halkın sevincini ve üzüntüsünü yansıtmasıdır.

Dansa tam bir ruh yükleyen Dominikler, kalçaların hareketlerini ve müziğin yapısını hissetmeyen kişilerin bachata yapamayacaklarını katı bir dille söylemektedirler. İlk dönemlerinde dans kendi ülkesinde pek taraftar bulamasa da sonradan oldukça yaygınlaşmış ve pek çok kişi tarafından öğrenilmeye başlanmıştır. Dansın en önemli temsilcileri olan Romeo Santos ve Juan Luis Guerra sayesinde tüm Dünya’da hızla yayılmaya başlamıştır. Çığ gibi büyüyen Bachata kısa sürede tüm dünyayı etkisi altına almayı başarabilmiştir.

Bachata Ne Demek?

Son yıllarda özellikle dans branşlarına yakın ilgi duyan kişilerin sıklıkla yanıtını merak ettiği soruların başında gelen Bachata ne demek sorusunun cevabını en iyi şekilde profesyonel eğitimlerimizin gerçekleştiği kurslarımızda öğrenebilirsiniz. Ancak yine de Bachata dansının tarihi ve genel tanımı hakkında detaylı bilgi vermek gerekirse Bachata; Dominik Cumhuriyeti’ne özgü, hem müzik hem de dans türüdür. Eşli danslar arasında en romantik ve en sıcak dans olarak bilinmektedir.

Bachata müzikleri konusunda da gitarın ön planda olduğu, bas gitar, bongo, maracas, guiro gibi etnik ve yöresel çalgıların bulunduğu müzikler eşliğinde icra edilen Bachata dansı, kendine özgü şarkılarıyla adını tüm dünyaya duyurmayı başarmıştır. Aslında Dominik dilinde acılı aşk şarkısı anlamına gelen Bachata, özellikle yoksul, dışlanmış bir kültürün müziği ve dansı olarak kabul edilmektedir. Bu kültürün insanları arasında çok sıkı duygusal bağ olduğundan bu bağın dans ritüelleriyle ortaya çıkması Bachata dansı kültürünü oluşturmaktadır.

İlginizi Çekebilir ;  Ankara Oryantal Dans Kursu

Bachata Nasıl Bir Danstır?

Dünyanın hemen hemen dört bir yanında ve özellikle Avrupa ülkelerinde kısa sürede popüler olsa da bachata dansı yöresel ve etnik unsurlar barındırmaktadır. Dominik Cumhuriyeti’nin kenar mahallelerinde doğan bir kültürün göstergesi olan bachata son yılların en popüler latin danslarından biri haline gelmiştir.

Videolar sayfamızdan bachata videolarımıza ulaşabilirsiniz.

İlk bakışta karışık ve zor gibi görünen bachata dans hareketleri, esasında temel eğitimlerin profesyonel bir şekilde deneyimli eğitmenler tarafından verilmesinden sonra dansa yeni başlayanlar için oldukça keyifli ve basit bir hal almaktadır. Bachata dansının sunduğu müzikal etki ve müzikal uyum, başlangıç seviyesinden orta seviyeye hatta profesyonel seviyeye kadar her aşamadaki dansçılar tarafından keyifle uygulanmaktadır. Bu nedenle bachataya ilk defa başlayan kişiler de uzun süre bu dansı uygulamış kişiler kadar keyif alabilmektedir.

Bachata nasıl bir danstır

Bachata dansı temelde 3 adım ve 1 hafif vuruş tekniklerine sahiptir. Partnerler bachata dansını açık yani sadece ellere dokunarak veya kapalı yani birlikte daha yakın bir duruş ile yapabilirler. Bu nedenle romantik ve duygu yoğunluğu yaşatan bachata dansında sekiz vuruş sekansları sayılmaktadır. Salsa Ankara Dans Kursu eğitmenlerimizin güler yüzlü ve profesyonel yaklaşımlarıyla bachata dansına ilk başlayan kursiyerlerimiz de büyük bir keyifle bu teknik adımları uygulayabilmektedir. Siz de bachata kalça hareketleri ve daha fazlası hakkında detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız, web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bachata hareketleri hakkında merak ettiklerinizi ise dans eğitim videolarımızdan öğrenebilirsiniz.

Salsa Ankara Dans Kursu olarak, deneyimli ve profesyonel eğitmen kadromuz ile hizmet verdiğimiz 12 farklı dans branşı arasında ye alan Bachata dansı, temel hareketleri bakımından diğer Latin dansları ile benzerlik göstermektedir. Fakat Bachata dansında kalça ve bel figürleri daha baskın olduğundan diğer Latin dansları ile en belirgin farklılığını bu özelliği ile öne çıkarmaktadır. Bachata dansı basit mi sorusuyla bu dans türü hakkında detaylı bilgilere ulaşmak isteyenler için Bachata dansına başlamadan önce merengue ya da salsa gibi dansların öğrenilmesi Bachata dansının temel hareketlerinin anlaşılması ve daha rahat uygulanması açısından yardımcı olacaktır.

Türkiye çapında düzenlenen pek çok dans yarışmasında şampiyonluklar yaşamış, deneyimli dans eğitmenlerini kadrosunda barındıran dans okulumuzda Bachata dansı ve diğer Latin danslarını güler yüzlü hizmet ve %100 başarı garantisiyle kısa sürede öğrenebilirsiniz. Bachatanın temel hareketlerini en iyi şekilde öğrenmek ve hayallerinizdeki gibi bir Bachata dansçısı olabilmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm incelikleri tecrübeli dans hocalarımızdan alabilirsiniz. Dilerseniz Bachata dansını salsa ile birlikte alabilir dilerseniz de ayrı ayrı kurs dönemlerine katılabilirsiniz. Bachata ne demek sorusunun yanıtı için internet sitemizde yer alan eğitim videolarını izleyerek dans hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Neden Bachata Dansı?

Bachata, tam anlamıyla tüm vücudun hareketini sağlayan ve partnerine uyum sağlamayı gerektiren bir dans türüdür. Bachata’da önemli olan kendi duygularınızı kıvrak hareketlerle dışa vurmak ve tam anlamıyla müziği hissetmektir. Bu yüzden dansa tam anlamıyla kendisini adapte etmeyen kişilerin Bachata öğrenmesi oldukça zordur. Buradaki en önemli kısım Bachata’ya tam anlamıyla teslim olmaktır. Dansı belin tangosu olarak nitelendiren Dominik halkı, bu sebepten ötürü herkesin Bachata yapamayacağını savunmaktadırlar. Anlam itibariyle aşk acısı olsa da tam anlamıyla enerjik bir hakimiyetin dansta yer aldığı görülür. Dışlanmış insanların bir parçası olarak nitelendiren bu dans, kişiye ne kadar zorda olursa olsun ya da ne kadar mutsuz olursa olsun her zaman mutlu olmaları gerektiğini ifade eder. Bu yüzden dans ilk olarak fakir ve dışlanmış insanların arasında yayılmış sonradan diğer insanlar tarafından benimsenmiştir.

Bachata dans türü itibariyle genel olarak Latin danslarını andırsa da bel ve kalça figürlerinin fazla olması bu dansın zor olarak düşülmesini neden olur. Ancak salsa ya da merengue gibi dansları daha önceden yapmış olan ya da kıvrak hareketlere aşina olan kişiler tarafından kolayca öğrenile bilinmektedir. Bachata dansı öğrenmek isteyen kişilerin başvurabilecekleri en önemli adreslerden birisi olan Salsa Ankara Dans Kursu, profesyonel kadrosu sayesinde dansı öğrenmek isteyen herkese bu imkânı tanır. Kursumuzda pratik yapma şansı bulan kişiler, bu dansı öğrenirken aynı zamanda eğlenme şansını da yakarlar. Bachata kursları hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen kişiler, resmi internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilir ve sistem üzerinde yer alan başvuru formundan kurslarımıza başvuruda bulunabilirler.

Bachata Türleri

Salsa Ankara Dans Kursu’nun dans tutkunlarına sunduğu 12 farklı dans branşı arasında son yılların en popüler dans çeşidi olan Bachata Dominik Cumhuriyeti’nin yerel ve etnik danslarından biridir. Son dönemde tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de geniş kitleler tarafından merak edilmektedir. Bachata aşkın, tutkunun ve romantizm dolu duyguların büyük bir özgüvenle dışa vurulduğu izleyenleri mest eden bir dans türüdür. Kendi içinde de farklılaşan tüm Bachata türleri, Ankara’nın en büyük ve en kaliteli dans kurslarından olan okulumuzun deneyimli dans eğitmenleri tarafından her yaştan kursiyere sunulmaktadır.

Eğer siz de Bachata dans türleri konusunda büyük bir merak duyuyor ve bu dansın temel figürlerini öğrenmek istiyorsanız, 2011 yılından bu yana müşteri memnuniyeti odaklı eğitim veren dans okulumuza başvurabilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kursiyerimize kaliteli eğitim ile %100 öğrenme garantisi sağlayan dans kursumuz, her geçen gün hem fiziki imkanlarını hem de nitelik bakımından gelişimini sürdürmeye devam etmektedir.

Bachata Sensual

Bünyesinde 12’den fazla dans branşı ile hem profesyonel hem de amatör anlamda dans öğrenmek isteyen her yaştan kursiyere hizmet veren Salsa Ankara Dans Kursu, bu zamana kadar hep öğrenmeyi istediğiniz ancak bir türlü cesaret edip tam anlamıyla öğrenemediğiniz tüm dans branşlarında üst düzey kalitede hizmet sunmaktadır. Bachata sensual ile son yılların en çok tercih edilen ve bir o kadar da merak edilen latin dansı bachatayı öğrenebilir, hayallerinizdeki gibi bir dansçı olabilirsiniz.

Ankara merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren dans okulumuz faaliyetlerine 2011 yılında başlamıştır. Bu tarihten itibaren bachata sensual classes ile ilk seviye olan başlangıç seviyesinden en üst seviyeye kadar tüm kademelerdeki kursiyerlerimize profesyonel dans eğitimleri sunan okulumuz, her geçen gün eğitmen kalitesini de üst seviyeye çekmeyi başarmıştır. Bu sayede Türkiye’nin en iyi Bachata hocalarını deneyimli eğitmen kadrosu altında toplamayı başaran dans okulumuz bugüne kadar binlerce kursiyere dans ederken eğlenmeyi, yeni insanlarla tanışıp forma girmeyi sağlamıştır.

Bachata Kursu Eğitimleri

Son yılların en çok dikkat çeken latin dansları arasında yer alan bachata tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de geniş kitleler tarafından merak edilmektedir. Eğer siz de bachata dansını hayallerinizdeki gibi icra edebilmeyi istiyorsanız Türkiye’nin en deneyimli ve en kaliteli dans hocalarının bulunduğu dans okulumuzdan hizmet alabilirsiniz. Dans okulumuzun bachata eğitim programları 3’er aylık dönemler halinde uygulanmaktadır. Eğer bachataya yeni başlayan bir kişiyseniz başlangıç seviyesinde sizinle benzer eğitim seviyesindeki diğer kursiyerlerle temel adımları ve teknikleri öğrenebilirsiniz.

Ankara Bachata Kursu 71

 

Bachata kursu eğitimleri

Bachata kurslarımızda her seviyeye göre deneyimli eğitmenler tarafından kurs programı uygulanmaktadır. Dolayısıyla ilk 3 aylık başlangıç seviyesini geride bıraktıktan sonra bir 3 ay daha orta seviye bachata eğitimi alabilirsiniz. Salsa Ankara Dans Kursu okulumuzun geniş ve donanımlı dans salonlarında eğlenceli müzikler ve enerjisi yüksek eğitmenler eşliğinde bachata dansını öğrenebilir ve her zaman hayal ettiğiniz gibi dans edebilirsiniz.  Bachata dansı eğitimleri her bütçeye uygun fiyatlarıyla da müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Bachata sensual kursuna katılmak için hemen kurs kayıt ekibimize danışabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir ;  Ankara kizomba kursu

Bachata Ne Kadar Sürede Öğrenilir?

Latin dansları arasında son yıllarda popüler bir konuma yükselen Bachata dansı, her yaştan bay ve bayanlar tarafından merak edilmeye devam edilmektedir. Özellikle romantik ve aşk dolu dans figürlerini barındırmasıyla eşler tarafından sıklıkla tercih edilen latin dansı olan bachata ne kadar sürede öğrenilir sorusu da bu konuda yanıtı merak edilen sorular arasında yer almaktadır.

Bachata dans kursları, Ankara merkezli dans okulumuzun kursiyerlere sunduğu 12 farklı dans branşı arasında yer almaktadır. Eğer siz de uzun zamandır heves ettiğiniz bachata dans kursuna katılım göstermek istiyorsanız Salsa Ankara Dans Kursumuz ile iletişime geçebilir ve kurs eğitimlerine hemen katılabilirsiniz. Başlangıç seviyesinden itibaren orta ve üst seviye olarak her aşamadaki kursiyerlerin düzeylerine göre oluşturulan bachata eğitim programları sayesinde siz de kısa sürede hayallerinizdeki gibi Bachata dansı edebilirsiniz.

Bachata Adımları

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de giderek popülerlik kazanana bachata dansı, her yaştan kadın ve erkeğin ilgisini çekmeye devam etmektedir. Bachata latin danslarının tümünde olduğu gibi aşk, tutku ve romantizm yönleri ağır basan ve dans esnasında partner ile adeta tek vücut olunan bir dans türüdür. Bu yüzden iki dansçının mükemmel uyumunu gerektiren bu dans türünde zorluk ön planda olsa da izleyicilere heyecanlı ve keyifli bir dans sunulmuş olur. Bachata adımları özellikle bu dansa yeni başlayan kursiyerlerin üzerinden çalışması gereken temel figürleri içermektedir.

Ankara’da bachata kursu arayışınızda, şehrin en büyük ve en kaliteli hizmet sunan dans okulu, Salsa Ankara Dans Kursu ile siz de hayallerinizdeki gibi bir bachata dansçısı olabilirsiniz. Bilindiği üzere bachata dans hareketleri genellikle birlikte dans edilen partner ile uyum içerisinde olunması gereken figürlerden oluşmaktadır. Bu sebeple dansın mükemmel bir şekilde sergilenmesinden önce mutlaka birtakım alıştırmaların ve çalışmaların partner ile birlikte yapılmasına özen gösterilmelidir.

Geniş dans salonlarının yanı sıra güler yüzlü hizmet sunan ve tüm kursiyerlere samimi bir şekilde yaklaşan dans hocalarına sahip Salsa Ankara Dans Kursu okulumuzda siz de uzun zamandır heves ettiğiniz bachata dansını istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Partnere ihtiyacınız olmadan tek başına da kayıt yapabileceğiniz Bachata kurslarımıza düzenli olarak devam ederek, ilk 3 ay içinde başlangıç seviyesini geride bırakabilir ve hayallerinizdeki gibi bir Bachata dansçısı olabilirsiniz. Bachata temel adımları ile pratik yaparak, önce latin dansları arasında salsanın figürlerini öğrenebilir, daha sonra bu temeller üzerine bachata dansınızı profesyonel bir şekilde oturtabilirsiniz.

Ankara bachata kursu etkinliklerimize instagram sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bachata müziğinin etkileyici tınılarıyla kalça ve bel hareketlerinizi partneriniz ile uyum içinde sergileyerek etkili bachata dansı performanslarına imza atabilirsiniz. Bachata dansının zorluğunu aşmak için öncelikle merengue ya da salsa gibi temel latin danslarını da profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde öğrenebilirsiniz. Bu sayede vücudunuz ve uzuvlarınızı daha rahat kontrol etmeyi öğrenerek bachata adımları konusunda zorlanmadan figürleri gerçekleştirebilirsiniz. Bachata kurslarımız hakkında detayları web sitemizden ya da dans videolarımızdan öğrenebilirsiniz.

Bachata Hareketleri

Salsa Ankara Dans Kursumuzun en çok rağbet gören dans branşlarından biri olan Bachata dansı, Dominik Cumhuriyeti’ne özgü bir latin dansıdır. Bachata acılı aşk hikayelerini konu alan ritmik ve duyumsal bir dans türü olduğu için müziklerinde de üzücü sözler yer almaktadır. Ancak günümüzde bachata hareketleri daha çok aşkın ve tutkunun sembolize edilmesi olarak dans figürleri arasında uygulanmaktadır.

Bachata dansının tarihine bakıldığında 20. yüzyılın ilk yıllarında ortaya çıktığı görüşmektedir. Kökenlerini etnik unsurlara dayandıran Bachata dansı, popüler Küba müziği eşliğinde de yapılabilmektedir. Bachata müzikleri gitar, marimbas, marakas, güira, bongo ve timballar enstrümanları ile icra edilmektedir.

Bachata Kursları

Türkiye’nin en kaliteli dans salonlarına sahip dans okulumuzda aynı zamanda ülkenin en önemli dans yarışmalarında dereceler kazanmış profesyonel dans eğitmenleri hizmet vermektedir. Salsa Ankara Dans Kursu, kurulduğu 2011 yılından bu yana binlerce kursiyere profesyonel eğitim imkanı sunmuştur. 12 farklı dans branşında deneyimli eğitmen hocalarıyla tüm kursiyerlere güler yüzlü ve samimi eğitim veren dans okulumuzda son yılların en popüler latin dansı olan bachata dersleri de verilmektedir.

Her ne kadar her insanın danslara karşı yetenekleri ve vücut kontrol becerileri birbirinden farklı olsa da bachata kursları belirli bir eğitim felsefesiyle öğrenildiğinde yaklaşık 3-6 ay arasında orta seviyede bachata bilgisine sahip olunabilmektedir. Temel dans tekniklerinin yanı sıra gelişmiş figürler uygulanarak orta seviyeye ulaşılmasının ardından 6 aylık seviye ile profesyonel derecede bachata dansı öğrenmek mümkündür.

Ankara Bachata Kursu 72

 

Bachata kursları

Dans konusunda yetenekli olmadığınızı düşünüyor olsanız da dans okulumuzun deneyimli eğitmenlerinin anlayışlı eğitim tekniklerinden yararlanarak ilk 3 ay içinde başlangıç seviyesinde bachata dansçısı olabilirsiniz. Bunun üzerine 3 ay daha teknik ve uygulama eğitimi alarak bachatada orta seviye bir dansçının sahip olduğu becerileri elde edebilirsiniz. bachata ne kadar sürede öğrenilir sorusunun detaylı yanıtları için web sitemiz üzerindeki whatsapp hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

Bachata Dans Kursları

Ankara’da ikamet ediyor ve yeni bir dans öğrenmek istiyorsanız Salsa Ankara Dans Kursumuzun 12 farklı branşta kursiyerlerimize sunduğu dans eğitimlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Özellikle hiçbir dans geçmişiniz olmasa ve hatta dans etme konusunda kendinizi yeteneksiz olarak görseniz dahi deneyimli ve samimi dans hocalarımızdan profesyonel hizmet alarak hayallerinizdeki dansı doyasıya edebilecek seviyeye ulaşabilirsiniz.

Bachata dans kursları, her seviyeye uygun olarak programlanmaktadır. Her yıl eylül – ekim ayı gibi yeni programların oluşturulduğu dans kursumuzda fiyatlar da bu dönemde belirlenmektedir. Bachata dans eğitimlerimiz ve kurslarımız 3’er aylık periyotlar halinde kursiyerlere verilmektedir. Eğer daha önce hiç Bachata dansı eğitimi almadıysanız giriş seviyesine kayıt yaptırarak sizinle aynı düzeyde olan diğer kursiyerler ile hem eğlenceli vakit geçirebilir hem de hayalinizdeki gibi Bachata dansı edebilmek için gerekli tüm temel eğitimleri kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Bachata eğitimlerinde dilerseniz temel seviyenin üzerine yeni dans figürleri ve hareketler katarak seviyenizi orta kademeye çıkarabilirsiniz. Genellikle kurslarımıza katılan öğrencilerimiz, ilk 6 ayda Bachata türleri konusunda bilgi sahibi olmanın yanı sıra bu bilgileri pratiğe de dökebilmektedir. Programlarımıza göre 6 aylık eğitim orta seviye için yeterli olmaktadır.

Bachata Müzikleri

Son yılların en çok dikkat çeken dans türlerinden biri olan Bachata, profesyonel dans kursumuzun hizmetleri arasında yer almaktadır. Birbirinden orijinal Bachata müzikleri arasında siz de Türkiye’nin en iyi eğitmenleri ile birlikte Bachata dansını kusursuz bir şekilde öğrenmek istiyorsanız dans okulumuza hemen başvuruda bulunabilirsiniz. 2011 yılından bu yana Salsa Ankara Dans Kursu olarak profesyonel bir şekilde hizmet veren kursumuzda siz de başarı ve memnuniyet garantili hizmetlerimizden faydalanarak uzun zamandır hayalini kurduğunuz Bachata dansını başarılı bir şekilde icra edebilirsiniz.

Başlangıç ve orta seviye eğitimleri sunulan Bachata dansı kursumuzda, sadece ulusal alanda değil, uluslararası platformda düzenlenen ünlü dans yarışmalarında da birincilikleri ve şampiyonlukları bulunan dans eğitmenleri görev yapmaktadır. Güler yüzlü ve samimi eğitim anlayışlarıyla zorlanmadan tüm kursiyerlerimizin Bachata dansını öğrenmesi için büyük bir çaba gösteren eğitmenlerimiz aynı zamanda düzenlenen dans gecelerinde de sizlerle birlikte dans bir yandan eğlenip bir yandan da Bachata dansının tadını çıkarmaktadır.

İlginizi Çekebilir ;  Ankara Zumba Kursu

Ankara Dans Kursu Bachata Eğitimleri

Salsa Ankara Dans Kursu olarak uzun yıllar başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Profesyonel eğitmen kadromuzda yer alan tecrübeli ve şampiyon dans hocalarımızla 12 farklı branşta verdiğimiz dans eğitimlerinin her birinde müşteri memnuniyeti ve başarı garantisi sağlamaktayız. Ankara’da Bachata dansını en iyi şekilde öğrenebileceğiniz sayılı dans okullarından biri olan kursumuzun zengin olanaklarından yararlanarak kısa sürede hayallerinizdeki kadar iyi bir dansçı olabilirsiniz. Tesis anlamında Ankara’nın en büyük dans salonlarına sahip olan okulumuzda Bachata dansını eğlenerek öğrenmek istiyorsanız hemen kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara’da ister kendi başınıza isterseniz de arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle katılım gösterebileceğiniz en kaliteli Bachata kursu her yaştan ve her yetenekten kişiye kapılarını sonuna kadar açmaktadır. İyi dans edemediğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Ancak profesyonel ve güler yüzlü dans eğitmenlerimiz ile siz de eğitim süreniz boyunca ne kadar iyi dans edeceğinize şaşıracak ve çok keyif alarak dans eğitimlerinize devam edeceksiniz. Birbirinden hareketli Bachata müzikleri ile eğlenceli vakit geçirirken bir yandan da yeni insanlar tanıyarak sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz.

Ankara Bachata Kursu

Türkiye’nin en deneyimli ve başarılı dans eğitmenlerinin yer aldığı Ankara bachata kursu, her seviyeden Bachata dansını öğrenmek isteyen kursiyerlerimize hizmet vermektedir.  Genellikle salsa dansı ile koordineli bir şekilde verilen bachata danslarımız haftada 2 saat ders, 3 saat pratik ve bir gün de dans gecesinden oluşmaktadır. Güler yüzlü ve samimi bir hizmet anlayışına sahip profesyonel eğitmenlerimiz, teknik bölümde her yaştan öğrencimize 60 dakika salsa ve 60 dakika bachata eğitimi vermektedir.

Ankara Bachata Kursu 73

 

Ankara bachata kursu

Bachata dersinin en önemli aşamalarından biri olan uygulama bölümü de 30 dakikalıktır. Bu bölüm pratik gününde gerçekleştirilmektedir. Pratik aşamasında bir önceki derste öğrenilen duruşlar, teknik adımlar ve koordinasyon hareketleri müzik eşliğinde tekrar edilerek pekiştirilmektedir.

Bachata Kursu Ankara

Son yılların en çok dikkat çeken Latin dansları arasında öne çıkan Bachata, hem müzikleri hem de kıvrak dans hareketleriyle geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başarmaktadır. Latin danslarına merak salan kişilerin profesyonel anlamda öğrenebilecekleri Bachata kursu Ankara merkezli dans okulumuzda uygun fiyatlarla müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Eğer siz de Ankara’da ikamet ediyor ve deneyimli dans hocalarıyla %100 başarı garantili Bachata kursu hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız hemen kurs kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Salsa Ankara Dans Kursu, gerek sahip olduğu fiziki olanaklar gerekse de deneyimli eğitmen kadrosuyla 12 farklı dans branşında profesyonel eğitimlerine devam etmektedir. Bachata dansını şampiyon eğitmen hocalar eşliğinde %100 başarı ve memnuniyet garantili almak için siz de kurslarımıza kayıt olabilirsiniz. Bachata kursu kaydı oluşturmak için partnerinizin olmasına gerek yoktur. Bu dansı tam anlamıyla öğrenmek ve hayallerinizdeki gibi bir Bachata dansçısı olabilmek için tek başınıza da kayıt yaptırabilirsiniz.

Ankara Dans Kursları

Geniş ve donanımlı dans salonlarının yanı sıra her branşta profesyonel eğitmenlerin bulunduğu Salsa Ankara Dans Kursumuzda siz de dilediğiniz branşta dans eğitimlerine katılabilir, yeteneğinizin olmadığını düşünseniz dahi çok iyi seviyede bir dansçı olabilirsiniz. Bachata dansında da profesyonel eğitmenlerin ışığında 3 aylık başlangıç seviyesinde temel ve teknik eğitimler aldıktan sonra, orta seviye dansçı olarak daha kapsamlı hareketlere ve tekniklere geçiş yapabilirsiniz.

Ankara Bachata kursu fiyatları konusunda da her bütçeye uygun fiyat seçeneğiyle müşteri memnuniyeti sağlayan dans okulumuzda, %100 başarı ve öğrenme garantisi de verilmektedir. Türkiye’nin dört bir yanından dans kursumuzun deneyimli eğitmen kadrosuna katılan şampiyon hocalarımız eşliğinde Bachata dansını kısa bir sürede öğrenebilirsiniz. Bunun yanında dans geceleri ve özel etkinlilerle de eğlenirken öğrenmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Latin dansları arasında son yıllarda en çok merak edilen dans  türü haline gelen Bachatayı profesyonel dans eğitmenlerinin güler yüzlü ve samimi eğitimleri ile başarılı bir şekilde öğrenebilir, hayallerinizin ötesinde bir dansçı olabilirsiniz. İster profesyonel anlamda isterseniz de kendinize yetecek kadar hobi anlamında kurslara katılım gösterseniz de istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bachata kursu Ankara merkezli dans okulumuzun profesyonel hizmetleri arasında yer almaktadır.

ankara-tango-kursu

Ankara Tango Kursu

Ankara tango kursu eğitim programı, fiyatlar, eğitmen kadrosu, ücretsiz tanıtım dersleri ve ders videolarına buradan ulaşabilirsiniz. Ankara Tango Kursu Ankara tango kursu ile tangonun en yaygın stili olan arjantin tango…
ankara-dans-gecesi

2020 ye birlikte giriyoruz

Her sene olduğu gibi bu yıl da eğlenceye doyacaksınız** DANS*** CANLI MÜZİK**** DJ PERFORMANS31 Aralık 22:00 – 04:00 Kontenjan 80 Kadın – 80 Erkek80 kişilik masa, 80 kişilik bistro( ödemesiz…
kizomba-adimlari

Beşevler dans kursu

Beşevler dans kursu için yol tarifi alın, kurs fiyatlarını görün. Latin dansları, halk dansları, düğün dansı ve spor için ücretsiz deneme dersine katılın Beşevler dans kursu Evinize veya işinize yakın…
zeybek müzikleri

Zeybek Müzikleri

Zeybek Müzikleri Zeybek dansı müzikleri listemizde eğitimlerini verdiğimiz zeybek türlerini bulabilirsiniz. Zeybek müzik isimleri; Cuma ovası zeybeği, yörük ali zeybeği, çakal çökerten zeybeği, çökertme zeybeği, harmandalı, kerimoğlu zeybeği, tekeler köyü…
ankara-bale-kursu

Ankara Bale Kursu

Ankara Bale Kursu Bale, dansın kurallarının konduğu ilk dans türüdür diyebiliriz. Bale eğitimi özlellikle çocuklar için çok önemlidir. Ankara bale kursu eğitimleri ile ritim algısı gelişir, vücut esnekliği artar. Müzik…
yoga ders videoları

Yoga Ders Videoları

Yoga Ders Videoları Yoga ders videoları ile evinizde yoga yapabilirsiniz. Yoga başlangıç videoları ve daha ileri seviye videolardan size uygun olandan başlayabilirsiniz Yoga video derslerimiz yoga başlangıç videoları, yoga orta…
ankara-salsa-kursu

Ankara salsa kursu

Ankara salsa kursu ile 137 liradan başlayan fiyatlarla eğitimlere başlayın. Üstelik 2. dans hediye. İlk ders denemeniz için ücretsiz Ankara Salsa Kursu Yoğun tempolu eğitim ile etkili ve hızlı öğrenme…
dans-dersi-videolari

Dans Dersi Videoları

Dans Dersi Videoları Dans dersi videolarımızı evde dans öğrenmek veya spor yapmak isteyenlere uygun olarak hazırlıyoruz. Video derslerimize her hafta yenilerini ekliyoruz. Ayrıca derslerimize devam eden öğrencilerimiz de okulumuzda ya…
salsa-ankara-dans-parti

Dans Kursu Fotoğrafları

Dans Kursu Fotoğrafları Dans kursu fotoğrafları bölümümüzde okulumuzun ve derslerimizin fotoğraflarını bulabilirsiniz. Rezervasyon ile ücretsiz dersimize katılın.  0312.213 9279 Bizi arayarak rezervasyon yaptırın WHATSAPP Whatsapp ile rezervasyon yaptırın REZERVASYON FORMU…
ankara-bachata-kursu

Ankara Bachata Kursu

Ankara Bachata Kursu Ankara bachata kursu 137 liradan başlayan fiyatlarla. Ayrıca 2. dans hediye. Ücretsiz deneme dersi için hemen rezervasyon yaptırın. Yoğun tempolu eğitim ile etkili ve hızlı öğrenme Ankara…
dans-muzik-listeleri

Dans Müzikleri Listesi

Dans Müzik Listeleri Dans müzik listeleri salsa, bachata, tango, yoga, zumba, kizomba, sirtaki, zeybek ve düğün dans müzikleri olarak ayrı ayrı listelerden oluşmaktadır. Müzikleri seçerken dansedebileceğiniz ve dans eğitimi için…
kizomba müzikleri

Kizomba Müzikleri Listesi

Kizomba Müzikleri Listesi Kizomba müzikleri listesi içinde urban ve african kizomba müzikleri bulabilirsiniz. Popüler müziklerin yanında kizomba eğitim ve başlangıç müzikleri de var. Kizomba ritminin kolay duyulduğu ve ritm sayan…