Ankara Dans Gecesi ve Etkinlikler

Ankara dans geceleri ve etkinlikler bizden sorulur desek yeridir. Kurulduğumuz günden bu yana Ankara’da yapılan en büyük dans etkinliklerini düzenliyoruz. Çünkü biliyoruz ki insanlar sosyalleşmek için dans ediyor. Sizleri de etkinliklerimize bekliyoruz.

Salsa Ankara Dans Geceleri - RASA

ankara rasa dans gecesi

Rasa dans gecesi her cumartesi 21:00 da Selanik 2 cd. No:74 Kızılay adresinde yapılır. Hem alanın genişliği hem de katılımcı sayısı olarak Ankara’nın en büyük dans gecesidir. Bu gecede her ay farklı bir konsept parti yapılır. Dünya şampiyonundan olimpiyat ve Türkiye şampiyonlarına kadar bir çok ünlü dansçıyı ağırlamıştır. Türkiye’deki en büyük festivallerin tanıtım partilerine ev sahipliği yapar. 2015 yılından beri Ankara’nın hem alan hem de katılımcı olarak en büyük dans gecesidir.

Eğer dans eğitimi alıyorsanız bunu uygulamalı bir eğitim olduğunu unutmayın. Özellikle reflekslerin devreye girdiği eğitimlerde, bilimsel olarak öğrenim/ pratik oranı 1/3 dür. Yani haftada bir saat ders alıyorsanız haftada 3 saat dans etmeniz öneriliyor. Bu yüzden gecelerde dans eden ve pratiklere katılan insanlar çok hızlı bir şekilde dans etmeye başlarlar. 

Biz Salsa Ankara Dans Akademi olarak öğrencilerimize 6 saat pratik ve dans gecesi imkanı sunuyoruz. Ayrıca boş zamanlarında okulda pratik yapmalarını teşvik ediyoruz.

Salsa Ankara Teras Dans Gecesi

Teras dans gecesi, salsa ankara dans cafe de yapılmaktadır. Etkinliğimiz her cuma 21:00 – 00:00 arasındadır. Bu gece öncesinde her ay ücretsiz workshoplar düzenlenir. Bu gecede Ankara ve Anıtkabir manzarasında, hava koşullarına göre açık havada dans edebilirsiniz. Salsa Ankara Dans Kursu öğrencilerine ücretsizdir.

Dans kursumuzda her hafta farklı etkinlikler yapıyoruz. Çünkü bir çok insanın dans etmek isteme sebebi sosyalleşmek. Bu etkinliklerle tüm öğrencilerimiz birbiriyle kaynaşır, dans etmeyi öğrenirken güzel vakit geçirir.

ankara teras dans gecesi

Salsa Ankara Dans Pijama Parti

Belki daha önce pijama partisine katıldınız ama böylesini muhtemelen görmediniz. Latin dans gecesiyle farklı etkinlikleri bir arada yaşadığımız muhteşem bir gece.

Sosyal medyada bizi takip edin, dans geceleri ve etkinliklerden haberdar olun

DANS GECEMİZDE ÖNEM VERDİKLERİMİZ

Dans gecelerinde eşli dans edilmektedir. Bu sebeple kişisel bakımınıza özen göstermenizi isteriz

Gece organizasyonu Salsa Ankara Dans Akademi tarafından yapılmaktadır. Fakat tüm dans okullarının katıldığı bir gecedir. Bu gecede kişilerin başka dans okullarının öğrencilerine reklam yapmasına, kendi okullarına çağırmasına kesinlikle müsade edilmez. Bu davranışlarda bulunanları bildirmeniz halinde girişleri yasaklanır.

Gecemizde katılımcıları rahatsız edecek davranışlarda bulunulmasına izin vermeyiz. Dans gecemizin kalitesinden ödün vermemesi için rahatsız olduğunuz durumları veya kişileri mutlaka bize bildiriniz. Aksi takdirde rahatsız edici durumlar devam edecektir.

Öneri ve eleştirilerinizi yorum bölümüne yazarsanız daha iyi hizmet verebiliriz.

Rasa dans gecesi Selanik 2 cadde no:74 Kızılay adresinde yapılıyor.

Salsa Ankara Dans Akademi olarak gecelerimiz her cuma Dance Cafe ve her cumartesi Rasa da yapılıyor

Pandemi nedeniyle dans geceleri maalesef şu anda kapalı. Ankara’nın devam eden son dans geceleri:

Cumartesi: Rasa

Cuma: Limak Ambassador

Salı: 6:45 Kaybedenler kulübü