Bulunduğunuz semtten Salsa Ankara Dans Kursları ulaşımı için bilgi alın. Ankara’nın en merkezi yerlerinden Bahçelievler’deyiz. Araçla gelecekler için vale hizmetimiz vardır.

Keçiören Dans Kursu

Keçiören dans kursu ulaşımı için bir çok güzergah mevcut.  En kolay ulaşım yolu Ankaray ile beşevler metrosuna gelmek. 5 dakika yürüyerek salsa ankara dans akademiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca keçiören bahçeli dolmuşları da dans kursunun önünden geçiyor. Milli kütüphaneden geçen araçlara binerseniz 15 dakika yürümeniz gerekiyor. Yeni başlayacaklar için ve profesyonel dansçılara uygun eğitimler var. Dans dersleri dışında zumba ve yoga dersleri de alabilirsiniz. Düğün çiftleri için özel ilk dans eğitimleri var. Çocuklar için dans eğitimleri hafta sonu gündüz saatlerinde. Fiyatları da ders saatleri ile kıyaslanınca oldukça uygun.

Ücretsiz tanıtım dersimize bekliyoruz

05411808025

Bizi arayarak rezervasyon yaptırın

Kızılay Dans Kursu

Kızılay dans kursu ve civarı için size en iyi önerimiz Salsa Ankara Dans Akademi. Gerek öğrenci kapasitesi, gerek eğitmen kadrosu olarak Ankara’nın en eski ve kaliteli okullarından birisi. Dansederken Anıtkabir, Ankara kalesi ve Atakuleyi görebiliyorsunuz. Yani Ankara ayaklarınızın altında. Etrafı tamamen ağaçlarla çevrili. Hem hobi öğrencilerine hem de profesyonel dansçılara uygun eğitimler var. Fiyatları da ders saatleri ile kıyaslanınca oldukça uygun.

Kızılay dans kursu ve civarı için size en iyi önerimiz Salsa Ankara Dans Akademi. Gerek öğrenci kapasitesi, gerek eğitmen kadrosu olarak Ankara’nın en eski ve kaliteli okullarından birisi. Dansederken Anıtkabir, Ankara kalesi ve Atakuleyi görebiliyorsunuz. Yani Ankara ayaklarınızın altında. Etrafı tamamen ağaçlarla çevrili. Hem hobi öğrencilerine hem de profesyonel dansçılara uygun eğitimler var. Fiyatları da ders saatleri ile kıyaslanınca oldukça uygun.

İlginizi Çekebilir ;  Bahçelievler dans kursu

Yüzüncüyıl Dans Kursu

Yüzüncüyıl dans kursu ulaşımı için en az 3 çeşit toplu taşıma seçeneği var. Ortalama varış süresi 35 dakika sürüyor.

İlk olarak;  419-5 veya 482-7 otobüs seferlerini kullanabilirsiniz. Gazi Hastanesinde inerek Bahçelievlere yürüyebilirsiniz. Yaklaşık 15 dakika yürümeniz gerekiyor. Sefer saatleri ve yol güzergahı için tıklayınız

Diğer yöntem ise yürümeyi sevmeyenler için. Kızılaydan Ankaraya biner ve Beşevler durağında inerseniz 5 dakika yürüyerek dans kursuna varabilirsiniz. Sefer saatleri ve yol güzergahı için tıklayınız.

Balgat Dans Kursları

Balgat dans kursu için en az 2 farklı ulaşım yöntemini kullanabilirsiniz. Toplu taşıma ile ortalama 40 dakikada Salsa Ankaraya ulaşabilirsiniz.

1. Yöntem: Mevlana Bulvarından 106-3 numaralı otobüse binebilirsiniz. Gazi Hastanesinde indikten sonra yürüyerek 10-15 dakika içinde dans kursuna varabilirsiniz.

Sefer saatleri ve yol güzergahı için tıklayınız

2. Yöntem: 191 veya 195-1 numaralı otobüsle Kızılaya gidebilirsiniz. Ankaray a binerek beşevler durağında ininiz. 5 dakika içinde Salsa Ankara Dans Okuluna varabilirsiniz. Sefer saatleri ve yol güzergahı için tıklayınız.

ankara dans kursu

Beşevler Profesyonel Dans Kursu

Evinize veya işinize yakın olması için beşevler dans kursu arıyorsanız Salsa Ankara Dans Akademi sizin için çok uygun. Beşevlerdeki her noktadan yürüyerek gidebilirsiniz. Mükemmel bir manzaraya ve kafeye sahip dans okulunda ders saatleri dışında da kesinlikle sıkılmazsınız. Dans stüdyosu konseptlerinin çok üstünde. Süs havuzundan, sobaya, sigara içme alanına ve en güzeli mükemmel bir manzaraya sahip.

Salsa Ankara dans kursuna gitmek için beşevler metrosundan Azerbaycan caddesine girin. 3-4 dakikalık yürüyüşün ardından sol tarafta İş bankasını ve çaprazında şampiyon pub ı göreceksiniz. Şampiyon pub ve başkent düğün salonunun bulunduğu binada.

İlginizi Çekebilir ;  Bahçelievler dans kursu

Tandoğan Dans Kursları

Tandoğan civarında oturuyorsanız, çalışıyorsanız veya üniversitede öğrenci iseniz tandoğan dans kursu için size en uygun yer Salsa Ankara Dans Akademi. Latin dansları, modern dans , bale, çocuk grupları, nişan ve düğün dansı, yoga, zumba ve benzeri eğitimleri en iyi antrenörlerden alabilirsiniz. Azerbaycan caddesinde bulunan dans okuluna tandoğan dan 5-6 dakikalık yürümeyle ulaşabilirsiniz. En yakın metro durağı beşevler.

Ankara Emek Dans Kursu

Bahçelievler 3. caddede bulunan dans okuluna Emek bölgesindeki bir çok noktadan yürüyerek ulaşabilirsiniz. Eğer Aşti civarından gelecekseniz Beşevler metro durağında inerek 5 dakika yürüyüşle ulaşabilirsiniz.

Emek dans kursu arası ulaşımınızı minibüsle de yapabilirsiniz. İnmeniz gereken yer Bahçelievler 2. cadde eski sinema. Tam karşımızda milyon fest performans hall bulunuyor.

Salsa Ankara Dans Akademi Bahçelievler’de 2 katlı ve 480 m2 alana sahip bir dans okuludur. Bunun en büyük avantajı bir çok dans türünü içinde barındırması ve öğrencilerine istediği kadar pratik yapma imkanı sunmasıdır. Ankara’daki dans okullarını gezerseniz bir çoğunun yerin altında veya küçük sınıflara sahip daire tipi stüdyolar olduğunu göreceksiniz. Bu sebeple ders saatleri dışında okulu kullanma imkanı bulamıyorsunuz. 

Dans Türleri: Salsa, tango, bachata, kizomba, bale, modern dans, düğün dansı, zumba, pilates, yoga, oryantal, halk dansları. 

Salsa Ankara Dans Kursu bahçelievler Azerbaycan cd. No:38 Kat: 3-4 adresinde. 35 Kat:1 adresinde