Ankara Dans Kursu Fiyatları

Ankara dans kursu fiyatları sayfamızı inceleyin. Kendimizden eminiz. Ders saati ve fiyat performansı olarak en uygun ücretleri verdiğimizi göreceksiniz. 

* Ödeme yapmadan önce tanıtım dersimize katılıp deneyebilirsiniz.

* Hastalık, tatil gibi durumlarda kaydınızı dondurabilirsiniz.

* Salsa Ankara Dans Akademide verilen diğer derslerde hakkınızı kullanabilirsiniz.

Ankara dans kursu fiyatları

Dans Kursu Fiyatları

Üye Nakit Kart Kamp. Taksit
Özel ders 150 155 var var
1 ay 230 245 —- var
3 ay 550 575 yok var
6 ay 1100 1140 +1 ay
hediye
var
9 ay 1650 1700 +1 ay
+ayakkabı
var

Kurs fiyatlarımız salsa, bachata, tango, kizomba, modern dans, bale, oryantal, zeybek ve çocuk dans dersleri, teknik ve gösteri sınıfları türlerini kapsamaktadır. Üyelik paketinizi yukarıdaki danslarda kullanabilirsiniz. 3 ay ve daha uzun kayıtlarda kurs fiyatlarımızın çok daha avantajlı olduğunu görebilirsiniz.

HAYDİ TANIŞALIM

Dans dersi ücretleri ve spor paketi fiyatları olarak 2 farklı üyelik tipimiz vardır. Ödemelerinizi nakit olarak veya web sitemizden online olarak yapabilirsiniz. Üyelik tiplerimiz 3 aylık, 6 aylık, 9 aylık ve özel ders olarak ayrılır. Düğün dansları için özel ders seçeneklerimizin bulunduğu paketten seçim yapabilirsiniz. Diğre dersler için özel ders ve grup derslerimizden seçim yapınız.

Tüm kurs ücretleri nakit ödemelerde %4 indirimli

Google da yorumunu yap anında 10 tl. indirim kazan

Kursu fiyatları ve ödeme seçenekleri

Size uygun üyelik ve ödeme seçeneğini belirleyin, %40 a varan indirimlerden yararlanın. Dans kursu ücretleri sitemizden online olarak ödenebilir.

Eğer yapabileceğinizden emin değilseniz, keyif alıp almayacağınızı bilmek istiyorsanız, okulumuzu görüp eğitmenlerimizle tanışmak istiyorsanız, ücretsiz dersimize katılmak için rezervasyon yaptırmanız yeterli. Memnun kalırsanız ders sonunda kayıt yaptırabilirsiniz.

dans kursumuza ücret ödemeden tanıtım dersimize katılın

0312.213 9279

Bizi arayarak dans derslerimizin fiyatlarını öğrenin

WHATSAPP

Whatsapp tan bize ulaşarak fiyat bilgisi alın

REZERVASYON

Form doldurarak dans kursumuza rezervasyon yaptırın

Spor Kursları Üyelik Fiyatları

Aldığınız paketin süresi kayıt yaptırdığınızda başlar. Bir yıl boyunca geçerlidir. Hastalık, tatil vb. durumlarda üyeliğinizi dondurabilirsiniz.

Yeni açılacak gruplarımıza  buradan ulaşabilirsiniz.

Spor paketi üyeliğimiz zumba, pilates ve yoga derslerini kapsar. Ders haklarınızı istediğiniz sıklıkta, istediğiniz spor türünde üyeliğiniz boyunca kullanabilirsiniz.

Haftada 1 gün

Üyelik Nakit Kart Kamp. Taksit
1 ay
4 ders
170 180 —– var
3 ay
12 ders
430 450 yok var
6 ay
24 ders
850 890 +1 ay
hediye
var
9 ay
36 ders
1200 1250 +2 ay
hediye
var

Haftada 2 gün

Üyelik Nakit Kart Kamp. Taksit
1 ay
8 ders
300 315 —- var
3 ay
24 ders
750 780 yok var
6 ay
48 ders
1500 1570 +1 ay
hediye
var
9 ay
72 ders
2200 2300 +2 ay
hediye
var

Haftada 3 gün

Üyelik Nakit Kart Kamp. Taksit
1 ay
12 ders
330 346,5 —- var
3 ay
36 ders
800 840 yok var
6 ay
72 ders
1600 1680 +1 ay
hediye
var
9 ay
108 ders
2400 2520 +2 ay
hediye
var

Düğün Dans Dersi Ücretleri

Düğün dans dersi ücretleri latin dansları (ilk dans), zeybek ve oyun havaları dersleri için geçerlidir. Düğün danslarında müziğinize özel koreografi hazırlanır. Müziğinizin türüne göre Arjantin tango, ballroom tango, vals, rumba, bachata, cha cha danslarından biri olabilir.

Ders Nakit Kart Kamp. Taksit
2 ders 300 315 yok var
3 ders 450 470 yok var
4 ders 500 525 100 tl ind. var
8 ders 960 1000 240 tl ind. var

Ankara'daki en eğlenceli ve faydalı etkinlik. Haftanın 3 günü AVM ye tıkılmak yerine dans ediyorum. Salsa Ankara Dans Akademi'de fiyatlar çok uygun. Zaten her günüm dans olduğu için para harcamaya fırsatım olmuyor.
Ankara Dans Kursu Fiyatları
Kenan Demir
Diğer gittiğim okullarda en büyük problemim salonların hep dolu olmasıydı. Burada bize özel bir pratik alanı var. Üstelik Ankara manzaralı. Sobada ekmek kızartmak ve kestane pişirmek serbest 🙂
Ankara Dans Kursu Fiyatları
Duygu Melis

Üyelik süresine ve dans türüne bağlı olarak 150 tl. 230 tl. arasında değişiyor. Ankara dans kursu fiyatları 2021 paketlerimizi inceleyin.

Kurs ücretlerini ders başlangıcında nakit ödeyebilirsiniz. Ayrıca online ödeme yapabilirsiniz. Üyeliğiniz derse katıldığınız tarihte başlar. 1 yıl boyunca kullanabilirsiniz.

Evet. Sitemizdeki Dans kursu kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz. Ayrıca özel günlerdeki dans fırsatlarımızı instagram- salsa ankara dans kursu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Dans kursumuzda fiyat olarak öğrenci indirimi yok. Eğer 24 yaşından küçük öğrenci iseniz 3 aylık üyelikte 3 hafta hediye ediyoruz.

Kayıt yaptırmadan önce derslerimizi denemenize izin verdiğimiz için iade yapmıyoruz. Fakat haklarınızı başka kurslarımızda kullanabilirsiniz.

Fiyatları belirleyen unsurlar:

1- Konumu. Kira vb giderleri öğrenciye yansıyacaktır.

2- Eğitmen. Bir asistanın ders ücreti 50 lira iken iyi bir eğitmenin ders ücreti 400 lirayı bulabiliyor. Eğer çok düşük fiyatlarla karşılaşıyorsanız eğitmeninizin kim olduğunu, antrenör belgesi olup olmadığını kontrol edin.

3- Ders ve pratik süresi. 2 saat eğitim için aylık 250 lira vermek yerine 1 saat eğitime 200 lira veriyorsanız büyük bir kazık yediniz demektir. Ayrıca pratik imkanı veremeyen küçük bir okulsa dans etmeyi öğrenemezsiniz.

Listelerde bulunmayan dersler veya kampanyalar için bizimle iletişime geçiniz.

Ankara dans kursu üyeliğinizi aldığınızda Salsa Ankara Dans Akademi ve Spor Kulübü üyesi olursunuz. Üyelik tarihiniz okulumuza gelip üyeliğinizi başlattığınız tarihtir. Üyeliğinize engel olacak sağlık problemi, fiziksel engel, yasal engel vb. durumunda ücretiniz iade edilerek üyeliğiniz iptal edilir.

18 yaş altı üyelikler için veli izin dilekçesi zorunludur. Aksi takdirde üyelikleri yapılmaz.

 

Ankara dans kursu fiyatları

Kurs üyelik fiyatlarımızı hesaplarken Ankara’nın en başarılı dans kurslarının fiyatlarını belirliyoruz. Saat / Fiyat oranlarını hesaplıyoruz. En ucuz fiyatı sizlere sunuyoruz. İsterseniz siz de deneyin. Belli başlı dans kurslarını arayın ve fiyatlarımızı karşılaştırın.

Sizleri de 200 kişilik Salsa Ankara ailesinde görmekten mutluluk duyacağız

Ankara Dans Kursu Fiyatları

Ankara merkezli olarak faaliyetlerine devam eden dans kursu merkezimizde 12 farklı dans branşında birbirinden deneyimli dans eğitmenlerimiz ile profesyonel hizmet vermeye devam etmekteyiz. Dans eğitim hizmetlerimize başladığımız 2011 yılından bu yana giderek gelişen kadromuz ve kurs sayımızla Ankara’nın en sevilen ve en başarılı dans merkezlerinden biri haline gelmiş bulunmaktayız.

Dans okulumuzdan sunulan dans kursu fiyatları üyelik dönemlerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlarımız o sezonda açılacak olan kurslara göre her yıl eylül ayında belirlenmektedir. Ücretleri etkileyen faktörlerin başında üyelik süreleri gelmektedir. Dans okulumuzda kayıt yaptırmak istediğiniz dans kursuna, 3 aylık, 6 aylık veya 9 aylık dönemler halinde yazılabilirsiniz.

Dans ve spor ve özel ders olmak üzere 3 farklı üyelik tipimizin bulunduğu dans eğitimlerimizde uygun ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Bununla birlikte ödemelerinizi kredi kartına taksit ile gerçekleştirebilirsiniz. Dans eğitim üyeliği, spor eğitim üyeliği ve çocuk dans gruplarına üyelik için detaylı bilgileri Salsa Ankara dans okulumuzun web sitesi üzerinden kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

Dans paketlerimizde; salsa, bachata, tango, Kizomba, oryantal ve yetişkin modern dans yer alırken spor paketlerimizde ise Zumba, Pilates ve yoga dersleri bulunmaktadır. Tüm bu eğitimlerde önceden belirlenen kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmak için Whatsapp danışma hattı üzerinden iletişim ekibimizle irtibata geçebilirsiniz. Dans kursu kampanya fırsatlarını kaçırmamak için SMS ve arama yöntemiyle bilgilendirme seçeneği ile kurslarımız hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.,

Sosyal Medya Fırsatlarını kaçırma

Ankara dans kursu sayfalarımızı takip edin, indirimlerimizden anında haberdar olum.

dans kursları fiyat
dans dersi ücretleri
ankara dans kursu fiyatları

Ankara dans kurslarının ücretlerini kıyaslarken dikkat edin. Belki biraz daha ucuz kurs ücretleriyle karşılaşabilirsiniz. Fakat bizde aldığınız eğitimin yarısını alıyor olabilirsiniz. Eğer pratik ve dans gecesi imkanı sunmuyorsa öğrendiklerinizi unutabilirsiniz. Resmi olmayan bir dans kursunda eğitmen olmayan kişilerden ders alıyor olabilirsiniz.

Dans kursu fiyatları Ankara için ne kadar?

Ankara için aylık ücretler 150 ile 300 arasında değişmektedir. Fiyatların farklı olmasının birinci sebebi bulunduğu semt. Bahçelievler ve Tunalı’da dans kursu aylık 250 tl. civarındadır. Ümitköy’ deki dans stüdyolarının fiyatları 300 tl. yi aşabiliyor. Fiyat farklılığındaki diğer en önemli faktör eğitmen ve dans okulu. Düğün dansı başta olmak üzere Ankara’da eğitmen olmayan, evinin salonunda ders veren, ücretsiz stajyerlerle eğitim veren çok sayıda kişi ve işletme bulunmakta. Eğer dans kursundan ve danstan soğumak istemiyorsanız bunlardan uzak durmalısınız. Bu tür dans okullarına giden kişilerin çoğu dansı bırakmazsa, profesyonel dans okullarına gelip sıfırdan tekrar dansa başlıyor.