Ankara dans kursu fiyatları sayfamızı inceleyin. Kendimizden eminiz. Ders saati ve fiyat performansı olarak en uygun ücretleri verdiğimizi göreceksiniz.

* Ödeme yapmadan önce tanıtım dersimize katılıp deneyebilirsiniz.

* 2 hafta içinde memnun kalmazsanız dans kursu ücretini geri alabilirsiniz.

* Hastalık, tatil gibi durumlarda kaydınızı dondurabilirsiniz.

* Ankara dans kursunda verilen diğer derslerde hakkınızı kullanabilirsiniz.

HAYDİ TANIŞALIM

Dans kursu fiyatları ve spor paketi fiyatları olarak 2 farklı üyelik tipimiz vardır. Ödemelerinizi nakit olarak veya websitemizden online olarak yapabilirsiniz. Üyelik tiplerimiz 3 aylık, 6 aylık, 9 aylık ve özel ders olarak ayrılır. Düğün dansları için özel ders seçeneklerimizin bulunduğu paketten seçim yapabilirsiniz. Diğre dersler için özel ders ve grup derslerimizden seçim yapınız.

*** Nakit ödemelerde tüm paketlerde %4 indirim ***

Dans Kursu Fiyatları

Dans kursu fiyatları salsa, bachata, tango, kizomba, modern dans, bale, oryantal, zeybek ve çocuk dans dersleri, teknik ve gösteri sınıfları türlerini kapsamaktadır. Üyelik paketinizi yukarıdaki danslarda kullanabilirsiniz. 3 ay ve daha uzun kayıtlarda kurs fiyatlarımızın çok daha avantajlı olduğunu görebilirsiniz.

ÜyeNakitKartKamp.Taksit
Özel ders150155varvar
1 ay230245—-var
3 ay550575yokvar
6 ay11001140+1 ay
hediye
var
9 ay16501700+1 ay
+ayakkabı
var

Google da yorumunu yap anında 10 tl. indirim kazan

Eğer yapabileceğinizden emin değilseniz, keyif alıp almayacağınızı bilmek istiyorsanız, okulumuzu görüp eğitmenlerimizle tanışmak istiyorsanız, ücretsiz dersimize katılmak için rezervasyon yaptırmanız yeterli. Memnun kalırsanız ders sonunda kayıt yaptırabilirsiniz.

ücretsiz tanıtım dersimize katılın

0312.213 9279

Bizi arayarak rezervasyon yaptırın

WHATSAPP

Whatsapp ile rezervasyon yaptırın

REZERVASYON FORMU

Form doldurarak rezerasyon yaptırın

Spor Paketi Üyelik Fiyatları

Aldığınız paketin süresi kayıt yaptırdığınızda başlar. Bir yıl boyunca geçerlidir. Hastalık, tatil vb. durumlarda üyeliğinizi dondurabilirsiniz.

Yeni açılacak gruplara buradan ulaşabilirsiniz.

Spor paketi üyeliğimiz zumba, pilates ve yoga derslerini kapsar. Ders haklarınızı istediğiniz sıklıkta, istediğiniz spor türünde üyeliğiniz boyunca kullanabilirsiniz.

Haftada 1 gün

ÜyelikNakitKartKamp.Taksit
1 ay
4 ders
170180—–var
3 ay
12 ders
430450yokvar
6 ay
24 ders
850890+1 ay
hediye
var
9 ay
36 ders
12001250+2 ay
hediye
var

Haftada 2 gün

ÜyelikNakitKartKamp.Taksit
1 ay
8 ders
300315—-var
3 ay
24 ders
750780yokvar
6 ay
48 ders
15001570+1 ay
hediye
var
9 ay
72 ders
22002300+2 ay
hediye
var

Haftada 3 gün

ÜyelikNakitKartKamp.Taksit
1 ay
12 ders
330346,5—-var
3 ay
36 ders
800840yokvar
6 ay
72 ders
16001680+1 ay
hediye
var
9 ay
108 ders
24002520+2 ay
hediye
var

Düğün Dansı Fiyatları

Düğün dansı fiyatları latin dansları (ilk dans) zeybek ve oyun havaları dersleri için geçerlidir. Düğün danslarında müziğinize özel koreografi hazırlanır. Müziğinizin türüne göre tango, vals, rumba, bachata danslarından biri olabilir.

DersNakitKartKamp.Taksit
2 ders300315yokvar
3 ders450470yokvar
4 ders500525100 tl ind.var
8 ders9601000240 tl ind.var

Ankara'daki en eğlenceli ve faydalı etkinlik. Haftanın 3 günü AVM ye tıkılmak yerine dansediyorum. Dans kursu fiyatları çok uygun. Zaten her günüm dans olduğu için para harcamaya fırsatım olmuyor.
Ankara Dans Kursu Fiyatları 5
Kenan Demir
Diğer gittiğim okullarda en büyük problemim salonların hep dolu olmasıydı. Burada bize özel bir pratik alanı var. Üstelik Ankara manzaralı. Sobada ekmek kızartmak ve kestane pişirmek serbest 🙂
Ankara Dans Kursu Fiyatları 6
Duygu Melis
zeybek kursu fiyatları

Zeybek Kursu Fiyatları

Zeybek Kursu Fiyatları Zeybek kursu fiyatları ve kampanyalarımızı inceleyin. İster düğünde zeybek yapın, ister grup derslerine katılın. Zeybek kursu 1, 3, 6 aylık olarak değişir. Dersler kur olarak ilerler. Her…
yoga kursu fiyatları

Yoga Kursu Fiyatları

Yoga Kursu Fiyatları Yoga kursu fiyatları haftalık ders saati olarak değişmektedir. Yoga kursu ücretlerimizi ve yoga kampanyalarımızı inceleyin. Şaşıracaksınız. Haftada 1, 2 veya 3 günlük spor paketi aldığınızda bu haklarınızı…
pilates kursu fiyatları

Pilates Kursu Fiyatları

Pilates Kursu Fiyatları Pilates kursu fiyatları haftalık ders saati olarak değişmektedir. Pilates ders ücretleri ve kampanyaları inceleyin. İlk pilates dersi deneme için ücretsiz Haftada 1, 2 veya 3 günlük spor…
düğün dans kursu fiyatları

Düğün Dansı Kursu Fiyatları

Düğün Dansı Kursu Fiyatları Düğün dans kursu fiyatları ders saatine göre değişir. İstediğiniz dans türü ve koreografiye göre ders saatini belirliyoruz. Paket fiyatlarımızı inceleyin. Eğer herkesin beğeneceği bir düğün dansı…
zumba kursu fiyatları

Zumba Kursu Fiyatları

Zumba Kursu Fiyatları Zumba kursu fiyatları haftalık ders saati olarak değişmektedir. Zumba kursu ücretleri ve kampanyalarımızı inceleyin. Ücretsiz zumba dersimize katılın. Haftada 1, 2 veya 3 günlük spor paketi aldığınızda…
modern dans kursu fiyatları

Modern Dans Kursu Fiyatları

Modern Dans Kursu Fiyatları Modern dans kurs fiyatları 1-3-6-9 aylık paketler olarak değişmektedir. Modern dans kurs ücretleri ve kampanyalarımızı inceleyin. Ücretsiz katılıp deneyin Çocuklar için 4-6 ve 7-9 yaş grupları…

Üyelik süresine ve dans türüne bağlı olarak 150 tl. 230 tl. arasında değişiyor. Ankara dans kursu fiyatları 2021 paketlerimizi inceleyin.

Dans kursu ücretlerini ders başlangıcında nakit ödeyebilirsiniz. Ayrıca online ödeme yapabilirsiniz. Üyeliğiniz derse katıldığınız tarihte başlar. 1 yıl boyunca kullanabilirsiniz.

Evet. Sitemizdeki Dans kursu kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz. Ayrıca özel günlerdeki dans fırsatlarımızı instagram- salsa ankara dans kursu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Dans kursumuzda fiyat olarak öğrenci indirimi yok. Eğer 24 yaşından küçük öğrenci iseniz 3 aylık üyelikte 3 hafta hediye ediyoruz.

Kayıt yaptırmadan önce derslerimizi denemenize izin verdiğimiz için iade yapmıyoruz. Fakat haklarınızı başka kurslarımızda kullanabilirsiniz.

Fiyatları belirleyen unsurlar:

1- Konumu. Kira vb giderleri öğrenciye yansıyacaktır.

2- Eğitmen. Bir asistanın ders ücreti 50 lira iken iyi bir eğitmenin ders ücreti 400 lirayı bulabiliyor. Eğer çok düşük fiyatlarla karşılaşıyorsanız eğitmeninizin kim olduğunu, antrenör belgesi olup olmadığını kontrol edin.

3- Ders ve pratik süresi. 2 saat eğitim için aylık 250 lira vermek yerine 1 saat eğitime 200 lira veriyorsanız büyük bir kazık yediniz demektir. Ayrıca pratik imkanı veremeyen küçük bir okulsa dans etmeyi öğrenemezsiniz.

Listelerde bulunmayan dersler veya kampanyalar için bizimle iletişime geçiniz.

Ankara dans kursu üyeliğinizi aldığınızda Salsa Ankara Dans Akademi ve Spor Kulübü üyesi olursunuz. Üyelik tarihiniz okulumuza gelip üyeliğinizi başlattığınız tarihtir. Üyeliğinize engel olacak sağlık problemi, fiziksel engel, yasal engel vb. durumunda ücretiniz iade edilerek üyeliğiniz iptal edilir.

18 yaş altı üyelikler için veli izin dilekçesi zorunludur. Aksi takdirde üyelikleri yapılmaz.

Kurs üyelik fiyatlarımızı hesaplarken Ankara’nın en başarılı dans kurslarının fiyatlarını belirliyoruz. Saat / Fiyat oranlarını hesaplıyoruz. En ucuz fiyatı sizlere sunuyoruz. İsterseniz siz de deneyin. Belli başlı dans kurslarını arayın ve fiyatlarımızı karşılaştırın.

Sizleri de 200 kişilik Salsa Ankara ailesinde görmekten mutluluk duyacağız

Dans Kursu Fiyatları

Ankara merkezli olarak faaliyetlerine devam eden dans kursu merkezimizde 12 farklı dans branşında birbirinden deneyimli dans eğitmenlerimiz ile profesyonel hizmet vermeye devam etmekteyiz. Dans eğitim hizmetlerimize başladığımız 2011 yılından bu yana giderek gelişen kadromuz ve kurs sayımızla Ankara’nın en sevilen ve en başarılı dans merkezlerinden biri haline gelmiş bulunmaktayız.

Dans okulumuzdan sunulan dans kursu fiyatları üyelik dönemlerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlarımız o sezonda açılacak olan kurslara göre her yıl eylül ayında belirlenmektedir. Kurs fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında üyelik süreleri gelmektedir. Dans okulumuzda kayıt yaptırmak istediğiniz dans kursuna, 3 aylık, 6 aylık veya 9 aylık dönemler halinde yazılabilirsiniz.

Dans ve spor ve özel ders olmak üzere 3 farklı üyelik tipimizin bulunduğu dans eğitimlerimizde uygun fiyat seçenekleri sunulmaktadır. Bununla birlikte ödemelerinizi kredi kartına taksit ile gerçekleştirebilirsiniz. Dans eğitim üyeliği, spor eğitim üyeliği ve çocuk dans gruplarına üyelik için detaylı bilgileri Salsa Ankara dans okulumuzun web sitesi üzerinden kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

Dans Kursu Kampanyaları

Dans paketlerimizde; salsa, bachata, tango, Kizomba, oryantal ve yetişkin modern dans yer alırken spor paketlerimizde ise Zumba, Pilates ve yoga dersleri bulunmaktadır. Tüm bu eğitimlerde önceden belirlenen kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmak için Whatsapp danışma hattı üzerinden iletişim ekibimizle irtibata geçebilirsiniz. Dans kursu kampanya fırsatlarını kaçırmamak için SMS ve arama yöntemiyle bilgilendirme seçeneği ile kurslarımız hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.,

Ankara dans kursu fiyatlarını kıyaslarken dikkat edin. Belki biraz daha ucuz fiyatlarla karşılaşabiliirsiniz. Fakat bizde aldığınız eğitimin yarısını alıyor olabilirsiniz. Eğer pratik ve dans gecesi imkanı sunmuyorsa öğrendiklerinizi unutabilirsiniz. Resmi olmayan bir dans kursunda eğitmen olmayan kişilerden ders alıyor olabilirsiniz.

Dans kursu fiyatları Ankara için ne kadar?

Dans kursu fiyatları Ankara için 150 ile 300 arasında değişmektedir. Fiyat farklarının oluşmasının birinci sebebi bulunduğu semt. Bahçelievler dans kursu fiyatları ve Tunalı dans kursu fiyatları 200 tl. civarındadır. Ümitköy dans kursu fiyatları 300 tl. yi aşabiliyor. Fiyat farklılığındaki diğer en önemli faktör eğitmen ve dans okulu. Düğün dansı başta olmak üzere Ankara’da eğitmen olmayan, evinin salonunda ders veren, ücretsiz stajerlerle eğitim veren çok sayıda kişi ve işletme bulunmakta. Eğer dans kursundan ve danstan soğumak istemiyorsanız bunlardan uzak durmalısınız. Bu tür dans okullarına giden kişilerin çoğu dansı bırakmazsa, profesyonel dans okullarına gelip sıfırdan tekrar dansa başlıyor.