Salsa Ankara hip hop dans kursları için en doğru adres. Alanında deneyimli eğitmenlerden hip hop öğrenir, sınırsız pratik yapma imkanına sahip olursunuz. Ayrıca Ankara’nın en fazla etkinlik düzenleyen, festivallere katılan dans okuluyuz. Bu sayede öğrendiklerinizi sergileme fırsatı bulursunuz.

ankara hip hop dans kursları ve fiyatları

Ankara Hip Hop Dans Kursu Programı

Hip hop başlangıç seviye derslerimiz 1 saat sürmektedir. Ders saatleri dışında çalışmak için pratik salonumuzu kullanabilirsiniz. Çocuk hip hop derslerimiz ve yetişkin hip hop derslerimiz ayrıdır. Hip hop ders içeriğinde veya kamplar şeklinde K-pop, R&B, break dans kursu ve high heels eğitimleri de alırsınız.

Ankara dans kursu programımızdan yeni açılacak gruplarımıza bakabilirsiniz.

Diğer dans kurslarımıza Ankara Dans Kursları sayfamızdan ulaşabilirsiniz

HİP HOP DANS KURSLARIMIZI ÖNCE DENEYİN SONRA KAYIT YAPTIRIN

0541 180 80 25

Bizi arayarak çocuk dans kursu için rezervasyon yaptırın

WHATSAPP

Whatsapp ile çocuk dans kursu ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz

REZERVASYON

Form doldurun biz sizi arayalım. Çocuk kursları için sizi davet edelim

ANKARA HİP HOP DANS KURSU FİYATLARI

Hip hop dans kursu fiyatlarımız için 3 aylık, 6 aylık ve 9 aylık üyeliklerimiz bulunmaktadır. Ücretlerimiz çocuk hip hop kursları ve yetişkin hip hop kursları için aynıdır. İndirimli fiyatlardan yararlanmak için üyeliğinizi önceden satın alabilir, yıl boyunca dilediğiniz zaman kursumuza başlayabilirsiniz.

Ödemelerinizi peşin ya da taksitle yapabilirsiniz. Peşin ödemelerinizde kursumuz tarafından size özel indirimler uygulanır.

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin, her ay indirim ve çekiliş fırsatı yakalayın

Uygun üyelik fırsatları için dans kursu kampanyaları ve indirimler sayfamızı ziyaret edin

ankara-hip-hop-dans-kursu-fiyatlari
ankara-hip-hop-dans-kurslari-programi

HİP HOP NEDİR ?

Hip Hop dansı ilk olarak Afrika kökenli siyahi Amerikalıların, ırkçılık ve yoksullukla mücadele ettikleri bir zaman diliminde ortaya çıkmıştır. Kısa sürede bir kültür haline gelen hip hop dansı, bünyesinde pek çok tarz barındırır. Rap müzik gibi kendine has farklı bir müzik tarzının çıkmasına önayak olan, grafiti gibi sokak sanatlarını bünyesinde barındıran hip hop dansı zaman içerisinde kendine has özellikleriyle fark yaratan bir alan haline gelmiştir. Yine Breakdans dediğimiz sokak dansı da hip hop dansının alt danslarından biridir.

1960’lı yıllarda Amerika’da  ortaya çıktığı düşünülen hip hop dans kültürü, ilk etapta sokak dansı olarak çıkmıştır. Doğaçlama hareketlerle stil yakalamaya ve ritim duygusu kazanmaya çalışan gençlerin oluşturduğu, zamanla pek çok değişim geçirerek kendini yaratan ve belli bir kitleyi peşinden sürükleyen hip hop dansı, bugün en dikkat çeken sosyal dans türlerinin başında gelmektedir.

Hip hop dansı zihnin ve bedenin özgürce kendini ifade edebildiği, kalıpları ve yargıları yıkan, insan ruhunun varoluşunu özgün bir şekilde ortaya koyan kendine özgü bir danstır. Bedeni daima zinde tutar. Bu denli rağbet görmesinin en önemli nedenlerinden biri de budur.

HİP HOP DANS MÜZİKLERİ

Hip Hop müzikleri deyince akla ilk gelen, hip hop dansının oluşturduğu, hip hop dansı ile bütünleşen müzik rap müziktir. Ritmik Şiir (Ritym and Poem) kelimelerinin baş harfleri kısaltılarak oluşturulan rap müziğin oluşumu da hip hop dansı  gibi isyan ve eleştiri fikrinden doğmuştur. Genellikle Dj ler tarafından oluşturulan rap müzik hip hop dansının vazgeçilmezi haline gelmiştir. Bunun yanısıra Hip hop kültürünün doğuşunda Jazz, Soul, Funk ve Blues müziğinin etkisi de oldukça büyüktür.

İlginizi Çekebilir ;  Ankara Modern Dans Kursu ve Kurs Fiyatları

Hip hop müzikleri fikren, hip hop dansı da bedenen bir kendini ifade ediş aracı olarak görülmektedir. Hip hop dansı ve hip hop müziklerinin günümüzde büyük oranda beğeni toplamasının sebebi de budur.

ANKARA HİP HOP DANS KURSLARI

Hip hop dansı oldukça yaygın ve günümüzde sıkça merak edilen, rağbet gören dansların başında gelmektedir. Geçmişten günümüze gitgide yaygınlaşan ve dikkat çeken hip hop dansı, Salsa Ankara Dans Kursu’nda alanında yetkin eğitmenlerimiz tarafından özenle verilmekte ve siz değerli dans severlerin hip hop dansını en iyi şekilde öğrenmesi sağlanmaktadır. Ankara’nın en merkezi semti olan Bahçelievler’de bulunan dans kursumuza kolaylıkla ulaşım sağlayarak sizlere önceden duyurusu yapılan tanıtım derslerimize katılabilir, hip hopun ritmi ve benzersiz akışıyla ruhunuzu özgür bırakabilirsiniz.

Ankara’da hip hop kursu arayan siz değerli dans severler için temel ilkemiz siz hip hop severlerin memnuniyeti ve hak ettiği kalitede hizmeti alabilmesidir. Kursumuz alanında uzman eğitmen kadrosu ve sınırsız pratik imkanıyla aradığınızın en iyisi olmaya devam etmektedir.

ankara-hip-hop-dans-kurslari-ve-fiyatlari

HİP HOP DANS KURSU KIZILAY

Ankara Bahçelievler’de bulunan dans kursumuza Kızılay’dan tüm toplu taşıma araçları ile on dakika içinde ulaşabilirsiniz. Özel aracıyla gelmek isteyen kursiyerlerimiz için otopark ve vale hizmetimiz mevcuttur. Ankara’nın her yerinden tek vasıta ile kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz dans kursumuz geniş ve ferah salonları, otantik dizaynı ve manzarasıyla oldukça çekici ve keyifli bir görünüme sahiptir. Büyük salonlarımızda hip hop dansının serbest ve birbirinden özgün stilleriyle dilediğiniz gibi pratik yapabilir ders saatleriniz dışında da keyif almak ve kendinizi geliştirmek adına istediğiniz her an kursumuzu ziyaret edebilirsiniz.

NEDEN SALSA ANKARA HİP HOP KURSU

Salsa Ankara Hip Hop Kursu konumu, dans eğitimi, ders salonları, teknik detayları, iç ve dış mekan dizaynı itibariyle kursiyerini her bakımdan doyuran Ankara’nın en iyi ve en büyük dans işletmesidir. Salsa Ankara Dans Akademisi olarak en temel misyonumuz kursiyerlerimizin dans eğitimini kusursuz bir şekilde tamamlaması ve her bakımdan memnuniyetinin sağlanmasıdır.

İlginizi Çekebilir ;  Çocuk Dans Kursları ve Kurs Fiyatları

Kursumuzda tanıtım derslerine katılarak kendinizi görme, eğitmenlerinizle tanışma; onlarla seviyeniz ve eğitimleriniz hakkında sohbet etme şansına sahipsiniz. Kaydınız oluşturulduktan sonra seviyenize uygun grubunuzla birlikte dans eğitiminize başlarsınız. Ana derslerin dışında sizlerin daha hızlı gelişmesi için pratik saatleri oluşturulmuştur. Salsa Ankara Dans Akademisi  Ankara’nın pratik dersleri için ayrı bir pratik salonu bulunan tek dans kursudur. Ders ve pratik saatlerinizin dışında da istediğiniz gün ve saatte kursumuza gelerek gerek bireysel gerekse grup halinde çalışabilir, eğitmenlerinizden destek isteyebilirsiniz.

Grup derslerinin yanısıra özel ders alma imkanına da sahipsiniz. Siz nasıl dilerseniz eğitiminiz o şekilde yönlendirilir.

Salsa Ankara Dans Akademisi dans derslerinin dışında da yaz kış düzenlediği birbirinden farklı ve eğlenceli sosyal etkinlikleri ve dans geceleriyle de Ankara’nın en aktif dans okulu olma özelliğine sahiptir. Havuz başı dans partileri, teras kafesi, kamplar, piknikler, festival ve gösteriyle sosyalleşmeniz için tüm olanaklar oluşturulmuştur.

Kalbi dans ritmiyle çarpan herkesi kursumuza bekliyoruz.

Hip hop derslerimiz haftada 1 gün oluyor. Ders saatleri dışında okulumuzda pratik yapabilirsiniz.

Hip hop kursu fiyatları üyelik süresine göre değişir. Üyelik süresi arttıkça fiyatlarımız düşüyor. Ankara hip hop kursu fiyatlarımızı inceleyiniz.

Hip hop yaparken biraz terleyebilirsiniz. O yüzden hip hop kursuna gelirken yanınızda tişört ve eşofman veya tayt getiriniz.

Salsa Ankara hip hop kursu Bahçelievler mh. Azerbaycan caddesi No:35 Kat:1 adresinde. Bahçelievler dans kursumuza gelerek ortamımızı görebilir, eğitmenlerimizle tanışabilirsiniz

Öğrencilerimiz için her ay üyelik için 1 hafta hediye ediyoruz. Diğer Dans kursu kampanyaları ve indirimler sayfamıza göz atın. Size uygun kampanyadan yararlanın 

Kızılaydan Ankaraya binerek beşevler de inebilir ve 5 dakika yürüyebilirsiniz. Güvenparkdan bahçeli veya emek dolmuşlarına binip okulumuzun önünde inebilirsiniz.