Oryantal dersi ile hem spor yapın hem de eğlenin. Ankara oryantal dans kursu ile basen ve bel başta olmak üzere vücudunuz sıkılaşır, esnekliğiniz artar, dansınız gelişir. Oryantal dans kursu fiyatlarımızı incelediğinizde size en uygun hizmeti verdiğimizi göreceksiniz.

Ankara’nın en deneyimli dans eğitmen kadrosuna sahip dans okulu. Salsa Ankara’da bulabileceğiniz 12 farklı dans branşı arasında oryantal kursu da yer almaktadır. Eğer oryantal müzikleri ile sizin de içiniz kıpır kıpır oluyor ve gerek arkadaşlarınızla gerekse de tek başınızayken başarılı bir şekilde oryantal dans figürlerini uygulamak istiyorsanız sizleri de Ankara oryantal kursu öğrenci kadromuz içinde görmeyi isteriz.

oryantal dans kursu ve fiyatları

Türkiye’nin en deneyimli ve uluslararası alanda pek çok dans yarışmasında derece almış şampiyon eğitmenleri ile oryantal dansını daha önce hiç keşfetmediğiniz türden tecrübe etmek istiyorsanız sizleri de Ankara’nın en büyük dans kursuna bekleriz. Özel eğitmenler ile haftada bir saat yapılan oryantal eğitimleri sayesinde hem keyifli vakit geçirirken yeni insanlar tanımanın hem de vücudunuzu sıkılaştırırken bir yandan da esneklik kazanmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Oryantal Dans Kursu Eğitim Programı

0541 180 80 25

Bizi arayarak çocuk dans kursu için rezervasyon yaptırın

WHATSAPP

Whatsapp ile çocuk dans kursu ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz

REZERVASYON

Form doldurun biz sizi arayalım. Oryantal kursları için sizi davet edelim

Ankara dans kursu programımızdan yeni açılacak gruplarımıza bakabilirsiniz.

Diğer dans kurslarımıza Ankara Dans Kursları sayfamızdan ulaşabilirsiniz

Ankara Oryantal Dans Kursu Fiyatları

Oryantal dans kursu fiyatlarımız 3 ay, 6 ay ve 9 aylık paketler şeklindedir. Fiyatlarımız her seviyede aynıdır. Her yılın fiyatları eylül ayında belirlenir. Avantajlı fiyatlardan faydalanmak için Eylül ayından önce paketlerinizi satın alabilir, bir yıl boyunca istediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz. Bizi arayarak veya mesaj atarak fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

ÜYELİKNAKİTKARTÖĞRENCİTAKSİT
Özel Ders ( 1 saat)650 ₺700 ₺450yok
Özel Ders (4 saat)2200 ₺2350 ₺15003 TAKSİT
Özel Ders (8 saat)4000 ₺4250 ₺27003 TAKSİT
1 Ay950 ₺1050 ₺750yok
3 Ay2250 ₺2400 ₺18753 TAKSİT
6 Ay4000 ₺4250 ₺30003 TAKSİT
9 Ay5400 ₺5700 ₺44503 TAKSİT

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin, her ay indirim ve çekiliş fırsatı yakalayın

Oryantal Dansı Nedir?

Oryantal genel olarak araplara özgü bir dans olarak bilinir. Esasen orta doğu dansıdır. Dünya üzerindeki en eski dans olarak kabul edilir. Tarihi islamiyetten çok öncesine, çok tanrılı dinler dönemine dayanır. Bereketi sembolize eden tanrılara hitaben yapılan danstır. Oryantal dansı yalınayak yapılır. Bunun sebebi toprak anayla kurulan bağın kopmaması içindir. Yine aynı sebeple oryantal dansında iki ayak aynı anda havaya kalkmaz.

İlginizi Çekebilir ;  Zumba Kursu ve Kurs Fiyatları

Oryantal kursu bahçelievler de

Oryantal dersleri bahçelievler de Ankara’nın en büyük dans okullarından Salsa Ankara Dans Akademisinde yapılır. 3 dans salonu ve bir pratik salonundaders saatleri dışında da çalışabilirsiniz.

oryantal dans nedir

Oryantal Dansının Faydaları

Diğer danslarda olduğu gibi oryantal yapanlarda da vücut duruşu düzelir ve omurgadan kaynaklanan rahatsızlıklar azalır. Enerjiniz ve metabolizma hızınız artar. Bu sayede kilo vermeniz kolaylaşır. Kaslarınız sürekli çalıştığı için sıkılaşırsınız. Daha esnek bir vücuda ve estetik yürüyüşe sahip olursunuz. Tabiki dansınızla insanları kendinize hayran bırakırsınız.

Oryantal Dans Kıyafetleri

Oryantal dans derslerine gelirken vücudunuzu sıkmayacak ve terletmeyecek kıyafetler tercih etmelisiniz. Karın kısmı açık kıyafetler hareketleri doğru yaptığınızı anlamanıza yardımcı olacaktır. Bele takılan püsküllerle dersi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

oryantal-dans-kıyafetleri

Türk oryantal dansı

Türk oryantal dansı mısır oryantal dansına göre daha hareketlidir. Kalça ve ayak hareketleri daha fazla kullanılır. Hint oryantal dansına göre el figürleri daha azdır. Nejla Ateş, Sema Yıldız, Nergis Moğol, Özel Türkbaş, Emine Adalet, , İnci Birol, Prenses Banu ve Nesrin Topkapı  Türk oryantal dansını dünyaya tanıtan dansçılardandır.

Ankara oryantal eğitimleri

Türkiye’nin en deneyimli ve profesyonel eğitmen kadrosu ile gerçekleştirilmektedir. Eğitim sürecinde oryantal dersi almak isteyen kursiyerlerin seviyelerine göre kurs programı belirlenmektedir. Profesyonel dans okulumuzun sisteminde 3, 6 ve 9 aylık dönemler halinde oryantal dans kursu verilmektedir. Bu sayede dans becerilerini ilerletmek isteyen kişiler de eğitimlerden dilediği gibi yararlanabilmektedir.

Oryantal kursu hakkında detaylı bilgilere ulaşmak ve fiyatlarımız hakkında güncel bilgiler almak için internet sitemiz üzerinden iletişim formunu doldurabilir ya da Whatsapp danışma hattı aracılığıyla merak ettiğiniz soruları bizlere yöneltebilirsiniz.

Oryantal kursu fiyatları haftada seçeceğiniz gün sayısına ve üyelik süresine göre değişir. Üyelik süresi arttıkça fiyatlarımız düşüyor. Ankara oryantal kursu fiyatlarımızı inceleyiniz.

Oryantal dans yaparken biraz terleyebilirsiniz. O yüzden oryantal kursuna gelirken yanınızda tişört ve eşofman veya tayt getiriniz.

Ankara oryantal kursu Bahçelievler mh. Azerbaycan caddesi No:35 Kat: 1 adresinde. Bahçelievler dans kursumuza gelerek ortamımızı görebilir, eğitmenlerimizle tanışabilirsiniz

16 – 24 yaş arası öğrencilerimiz için %30 indirimimiz var. Diğer oryantal kursu kampanyalarımıza göz atın. Size uygun kampanyadan yararlanın 

Kızılaydan Ankaraya binerek beşevler de inebilir ve 5 dakika yürüyebilirsiniz. Güvenparkdan bahçeli veya emek dolmuşlarına binip okulumuzun önünde inebilirsiniz.