Ankara Oryantal Dans Kursu

Ankara Oryantal Dans Kursu 1

Oryantal dersi ile hem spor yapın hem de eğlenin. Ankara oryantal dans kursu ile basen ve bel başta olmak üzere vücudunuz sıkılaşır, esnekliğiniz artar, dansınız gelişir.

Oryantal Dans Kursu Eğitim Programı

Yeni açılacak gruplara buradan ulaşabilirsiniz.

Oryantal derslerimiz haftada bir saat yapılır. Ankara oryantal dans kursuna katılmak isterseniz ücretsiz tanıtım dersimize bekleriz. Böylece ders müfredatı, eğitmenlerimiz, fiyatlarımız ve okulumuz hakkında daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken alttaki ankara oryantal dans kursu başvuru formunu göndermek veya sağ alt köşedeki whatsapp ikonuna tıklayarak bize ulaşmak
  Sms ve arama yöntemiyle bilgilendirilmeyi kabul ediyorum

  Diğer derslerimizin ayrıntılarına Ankara Dans Kursu sayfamızdan ulaşabilirsiniz

  Ankara oryantal dans kursu, Duygu Koçak
  Ankara oryantal dans kursu Duygu Koçak

  Ankara Oryantal Dans Kursu Fiyatları

  Online Kayıt için tıklayın

  Ankara dans kursu fiyatları sayfamızdan fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz

  Kurs fiyatlarımız 3 ay, 6 ay ve 9 aylık paketler şeklindedir. Fiyatlarımız her seviyede aynıdır. Her yılın fiyatları eylül ayında belirlenir. Avantajlı fiyatlardan faydalanmak için Eylül ayından önce paketlerinizi satın alabilir, bir yıl boyunca istediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz. Bizi arayarak veya mesaj atarak fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

  Ayrıca kampanyalar bölümümüzü inceleyerek çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

  Oryantal Dansı Hakkında

  Oryantal genel olarak araplara özgü bir dans olarak bilinir. Esasen orta doğu dansıdır. Dünya üzerindeki en eski dans olarak kabul edilir. Tarihi islamiyetten çok öncesine, çok tanrılı dinler dönemine dayanır. Bereketi sembolize eden tanrılara hitaben yapılan danstır. Oryantal dansı yalınayak yapılır. Bunun sebebi toprak anayla kurulan bağın kopmaması içindir. Yine aynı sebeple oryantal dansında iki ayak aynı anda havaya kalkmaz.

  İlginizi Çekebilir ;  Ankara Düğün Dansı Kursu

  Oryantal Dansının Faydaları

  Diğer danslarda olduğu gibi oryantal yapanlarda da vücut duruşu düzelir ve omurgadan kaynaklanan rahatsızlıklar azalır. Enerjiniz ve metabolizma hızınız artar. Bu sayede kilo vermeniz kolaylaşır. Kaslarınız sürekli çalıştığı için sıkılaşırsınız. Daha esnek bir vücuda ve estetik yürüyüşe sahip olursunuz. Tabiki dansınızla insanları kendinize hayran bırakırsınız.

  Oryantal Kıyafetleri

  Oryantal dans derslerine gelirken vücudunuzu sıkmayacak ve terletmeyecek kıyafetler tercih etmelisiniz. Karın kısmı açık kıyafetler hareketleri doğru yaptığınızı anlamanıza yardımcı olacaktır. Bele takılan püsküllerle dersi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

  Türk oryantal dansı

  Türk oryantal dansı mısır oryantal dansına göre daha hareketlidir. Kalça ve ayak hareketleri daha fazla kullanılır. Hint oryantal dansına göre el figürleri daha azdır. Nejla Ateş, Sema Yıldız, Nergis Moğol, Özel Türkbaş, Emine Adalet, , İnci Birol, Prenses Banu ve Nesrin Topkapı  Türk oryantal dansını dünyaya tanıtan dansçılardandır.

  Ankara Oryantal Kursu

  Ankara’nın en deneyimli dans eğitmen kadrosuna sahip dans okulu Salsa Ankara’da bulabileceğiniz 12 farklı dans branşı arasında oryantal kursu da yer almaktadır. Eğer oryantal müzikleri ile sizin de içiniz kıpır kıpır oluyor ve gerek arkadaşlarınızla gerekse de tek başınızayken başarılı bir şekilde oryantal dans figürlerini uygulamak istiyorsanız sizleri de Ankara oryantal kursu öğrenci kadromuz içinde görmeyi isteriz.

  Türkiye’nin en deneyimli ve uluslararası alanda pek çok dans yarışmasında derece almış şampiyon eğitmenleri ile oryantal dansını daha önce hiç keşfetmediğiniz türden tecrübe etmek istiyorsanız sizleri de Ankara’nın en büyük dans kursuna bekleriz. Özel eğitmenler ile haftada bir saat yapılan oryantal eğitimleri sayesinde hem keyifli vakit geçirirken yeni insanlar tanımanın hem de vücudunuzu sıkılaştırırken bir yandan da esneklik kazanmanın tadını çıkarabilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir ;  Ankara kizomba kursu

  Ankara Oryantal Kursu Eğitim Programı

  Ankara oryantal eğitimleri Türkiye’nin en deneyimli ve profesyonel eğitmen kadrosu ile gerçekleştirilmektedir. Eğitim sürecinde oryantal dersi almak isteyen kursiyerlerin seviyelerine göre kurs programı belirlenmektedir. Profesyonel dans okulumuzun sisteminde 3, 6 ve 9 aylık dönemler halinde oryantal dans kursu verilmektedir. Bu sayede dans becerilerini ilerletmek isteyen kişiler de eğitimlerden dilediği gibi yararlanabilmektedir.

  Oryantal kursu hakkında detaylı bilgilere ulaşmak ve fiyatlarımız hakkında güncel bilgiler almak için internet sitemiz üzerinden iletişim formunu doldurabilir ya da Whatsapp danışma hattı aracılığıyla merak ettiğiniz soruları bizlere yöneltebilirsiniz.

  “Ankara Oryantal Dans Kursu” hakkında 5 yorum

  1. Oryantal ve salsa kursu fiyatlarını öğrenebilir miyim 3 aylık ve sadece 1 aylık ne kadar olduğunu

  2. Merhaba dans eğitimlerimizin fiyatları aylık 200, 3 aylık 480 tl dir. Kredi kartı taksit vs. tüm bilgilere fiyatlarımız bölümünden ulaşabilirsiniz

  Yorumlar kapalı.