Pilates egzersizleri ile hem bedeninizi hem de zihninizi güçlendirebilirsiniz. Fitness benzeri sporlar çoğunlukla bedenin dışını güçlendirir. Pilates tarzı egzersiz türleri ise vücudun merkezini güçlendirir, iç kaslarımızı çalıştırır, denge ve koordinasyonu arttırır, stresi azaltır. Pilates yaparken kendi vücut ağırlığımızı kullanırız. Ankara pilates kursu ile haftada bir veya iki gün pilates yapabilirsiniz. Mat pilates ve reformer pilates çalışmaları bir arada yapılır. Dilerseniz yoga ve zumba dersleriyle koordineli devam edebilirsiniz. Kısa sürede sağlıklı yaşam için bir adım atın.

ankara pilates kursu

ÖNCE DENEYİN SONRA KAYIT YAPTIRIN

Kendimize o kadar güveniyoruz ki katılmak isteyen herkese ücretsiz pilates dersi deneme imkanı veriyoruz. Tek yapmanız gereken pilates dersi için rezervasyon yaptırmak. 

0541 180 80 25

Bizi arayarak çocuk dans kursu için rezervasyon yaptırın

WHATSAPP

Whatsapp ile çocuk dans kursu ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz

REZERVASYON

Form doldurun biz sizi arayalım. Pilates kursları için sizi davet edelim

Spor paketi ile vücudunuzun tüm ihtiyaçları bir arada.

Tek bir üyelikle tüm spor etkinliklerine katılın. Zumba ile kilonuzu kontrol edin, pilates ile vücudunuzun merkezini güçlendirin, yoga ile hem zihninizi temizleyin hem de esnekliğinizi artırın. Süreç içinde dilediğiniz gibi tercih yapabilirsiniz. 

Diğer derslerimizin ayrıntılarına Ankara Dans Kursları sayfamızdan ulaşabilirsiniz

İlk Ders Ücretsiz

Yeni açılacak gruplara buradan ulaşabilirsiniz.

Ankara pilates kursu ilk dersi, başlamadan önce karar verebilmeniz için ücretsizdir. Bu sayede hem ortamımızı görür, hem eğitmenimizle tanışır hem de kendinizi denemiş olursunuz.

Ders gün ve saatlerini aşağıdaki formu doldurarak veya sağ köşedeki whatsapp linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir ;  Düğün Dansı Kursu ve Kurs Fiyatları

Ankara Pilates Kursu Fiyatları:

Ankara dans kursu fiyatları sayfamızdan fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz

Pilates kursu fiyatları sportif dersler paketine dahildir. 4, 8, 12 ders veya 3 ay ve 6 ay sınırsız paketler alabilirsiniz. Ders haklarınızı pilates, zumba ve yoga derslerimizden birinde veya tümünde kullanabilirsiniz. Kaçırdığınız dersler için ücret ödemezsiniz.

Fiyatlarımızı whatsappdan veya bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Ayrıca kampanyalar bölümümüzü inceleyerek çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Neden Pilates?

Sağlıklı yaşamak için yapılabilecek çok fazla spor çeşidi var. Sporun kötüsü olmaz. Fakat sizin hangisine ihtiyaç duyduğunuzu anlamanız çok fayda sağlayacaktır. Eğer zayıflamak istiyorsanız, dünyanın en hızlı kalori yaktıran egzersizleri paten kaymak, kaya tırmanışı, koşu, boks veya zumbayı seçebilirsiniz. Bunların içinde pilates yok. Vucüt geliştirmek için de pilates doğru seçim değil. Peki neden sadece Amarekida 10 milyondan fazla kişi pilates yapıyor? Bunun yanıtını pilatesin tarihini incelediğinizde anlayabilirsiniz. Bahçelievler’de en geniş pilates salonları Salsa Ankara Dans Akademide.

Pilatesin yaratıcısı Joseph Hubertus Pilates dir. Bunu yapmasındaki en büyük amaç kendini iyileştirmekti. Çünkü ateşli romatizma, astım, raşitizm ve solunum sistemi problemleri vardı. Yoga, güreş, jimnastik gibi bir çok sporla uğraştı. Ardından hem bedenini hem de zihnini güçlendirecek pilatesi geliştirdi. Birinci dünya savaşı sırasında esir düştü. Bir yıldan uzun bir süre kamptaki esirlere pilates yaptırarak güçlü kalmalarını sağladı. O yıllarda Avrupada grip salgını başladı. Yüzbinlerce insan hayatını kaybetti. İşte pilates o dönemde meşhur oldu. Çünkü askerlerin ve esirlerin bir çoğu hayatını kaybederken, pilates yapan esirlerden biri bile gripten etkilenmedi. Bunun üzerine Joseph Hubertus Pilates kamptan çıkarılarak hastaneye tayin edildi. Burada sorumlu olduğu 30 hastaya sürekli pilates yaptırdı. Sonunda tamamı sağlığına kavuştu. Ardından tüm nazi polis kuvveti pilates yapmaya başladı.

İlginizi Çekebilir ;  Ankara Bachata Kursu ve Kurs Fiyatları

Savaşın sona ermesiyle Amerika’ya gitti. Burada pilates yaptırmaya devam etti. Özellikle sakatlık geçiren tüm dansçıları iyileştirmesi pilatesin duyulmasını sağlsadı. Kısa süre sonunda ilkokullara kadar pilates yaygınlaştı.

Ankara Pilates Kursu

Vücudunuzu zinde tutmanın en kolay yollarından biri olan Pilates ile fiziksel olarak esneklik ve kuvvet kazanırken aynı zamanda zihinsel ve ruhsal açıdan da manevi doyuma ulaşabilirsiniz. Hem sağlıklı hem de eğlenceli bir uygulamalar bütünü olan Pilates ile kas ve kemik sisteminizi daha da güçlü bir hale getirebilirsiniz. Ankara Pilates kursu, sertifikalı eğitimleri ile her yaştan Pilates yapmak isteyenlere yöneliktir. Türkiye’nin en başarılı ve deneyimli Pilates eğitmenleri eşliğinde haftada bir veya iki gün olarak belirlenen Pilates programına katılarak hayalinizi kurduğunuz fit bir vücuda sahip olabilir, esneklik kazanabilir ve de sizinle aynı amaç için kursumuza katılan kişilerle sosyalleşebilirsiniz.

Pilates egzersizlerimiz ve özel etkinliklerimiz hakkında detaylı bilgileri Salsa Ankara Dans Okulumuzun ana sayfası üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak edinebilirsiniz. Okulumuz, gerek sahip olduğu fiziki olanaklar gerekse de uluslararası dans yarışmalarında dereceleri bulunan deneyimli dans eğitmenleri ile Ankara’nın en donanımlı ve en büyük dans kursu merkezleri arasında yer almaktadır.

Ankara Pilates Kursu Fiyatları

Sabah ve akşam grubu olarak iki farklı eğitim grubunda gerçekleştirilen Pilates kursları hakkında detaylı bilgileri Whatsapp destek hattı üzerinden öğrenebilirsiniz. Güler yüzlü hizmet anlayışımızla %100 memnuniyet garantili dans eğitimlerimizden uygun fiyat seçenekleri ile yararlanmak için kampanya dönemlerini kaçırmamanızı öneririz. Pilates kursu fiyatları her yıl belirli dönemlerde belirlendikten sonra sezon boyunca sabit fiyat üzerinden devam etmektedir.

Pilates kursu fiyatları haftada seçeceğiniz gün sayısına ve üyelik süresine göre değişir. Gün sayısı ve üyelik süresi arttıkça fiyatlarımız düşüyor. 

Yaz kış farketmez. Pilates yaparken çok terleyeceksiniz. O yüzden pilates kursuna gelirken yanınızda tişört ve eşofman veya tayt getiriniz.

Ankara pilates kursu Bahçelievler mh. Azerbaycan caddesi No:35 Kat:1 adresinde. Bahçelievler dans kursumuza gelerek pilates dersimizi ücretsiz deneyebilirsiniz

Öğrencilerimiz için her ay üyelik için 1 hafta hediye ediyoruz. Diğer pilates kursu kampanyalarımıza göz atın. Size uygun kampanyadan yararlanın 

Kızılaydan Ankaraya binerek beşevler de inebilir ve 5 dakika yürüyebilirsiniz. Güvenparkdan bahçeli veya emek dolmuşlarına binip okulumuzun önünde inebilirsiniz.