137 liradan başlayan fiyatlarla eğitimlere başlayın. Üstelik 2. dans hediye. İlk ders denemeniz için ücretsiz. Ankara salsa kursu ve kurs fiyatları konusunda en iyi imkanları sunuyoruz. Salsa Ankara Dans Akademisinin 10 yılı aşkın tecrübesiyle size hizmet veriyoruz.

Ankara salsa kursu ve kurs fiyatları

Yoğun tempolu eğitim ile etkili ve hızlı öğrenme

Ankara salsa kursunda Ankara'daki tüm okullardan daha fazla eğitim alırsınız. Derslerimiz haftada 1,5 saattir. Pratiklerimiz 3 saattir.

Dilediğiniz kadar pratik ve çalışma imkanı

Öğrencilere özel pratik alanı olan tek dans okuluyuz. Bu sayede istediğiniz zaman kendiniz veya arkadaşlarınızla pratik yapabilirsiniz. Mobil uygulamamız ile derslerde gördüğünüz figürlerin videolarına ve salsa müziklerine anında ulaşabilirsiniz.

Ankara'nın en büyük dans gecesini düzenliyoruz

Pratik yapmak ve eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için her hafta dans gecemiz de var. Daha önce gidenler bilir. Rasa dans gecesi her hafta ortalama 200 kişinin katıldığı, Ankara'nın en kalabalık dans gecesidir.

Ankara Salsa Kursu Programı

Başlangıç ve orta seviye eğitimlerimiz haftada 1,5 saat ders ve 3 saat pratik olarak verilir. Bu gruplarda hem salsa hem de bachata eğitimini birlikte alırsınız. Ders saatleri dışında haftada 3 saat eğitmenler eşliğinde pratiğimiz ve her hafta dans gecemiz vardır. Kendiniz de ders saatleri dışında gelerek çalışabilirsiniz.

Dans kursu programımızdan Yeni açılacak gruplarımızı görebilirsiniz.

Diğer derslerimizin ayrıntılarına Ankara Dans Kursları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Ankara Salsa Kursu Fiyatları

Kurs ücretlerimiz 3-6-9-12 aylık kurlar şeklindedir. Kredi kartı ve taksit seçeneklerimiz var. Ankara salsa kursu fiyatları her sene Eylül ayında belirlenir. Yıl içinde fiyat artışına maruz kalmazsınız.

Ayrıca dans kursu kampanyaları ve indirimler bölümümüzü inceleyerek çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Üye Nakit Kart Kamp. Taksit
Özel ders 150 155 var var
1 ay 230 245 —- var
3 ay 550 575 —– var
6 ay 1100 1140 +1 ay
hediye
var
9 ay 1650 1700 +2 ay hediye
var

Tek kurs fiyatına 2 dans eğitimi veriyoruz
5/5

Ankara salsa ve bachata kursu için gelen soruların en başında kurs fiyatları var. Kurs fiyatlarımızı hesaplarken Ankara’nın en başarılı beş dans kursunun fiyatlarını alıyoruz. Saat / Fiyat oranlarını hesaplıyoruz. En ucuz fiyatı sizlere sunuyoruz. İsterseniz siz de deneyin. Belli başlı dans kurslarını arayın ve fiyatlarımızı karşılaştırın.

Ankara dans kursu fiyatları sayfamızdan tüm dans kursu fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz

ÖNCE DENEYİN SONRA KAYIT YAPTIRIN

Kendimize o kadar güveniyoruz ki katılmak isteyen herkese ücretsiz deneme imkanı veriyoruz. Tek yapmanız gereken salsa dersi için rezervasyon yaptırmak. 

0312.213 9279

Bizi arayarak salsa derslerimiz için rezervasyon yaptırın

WHATSAPP

Whatsapp ile salsa kursu ve kurs fiyatlarımız hakkına bilgi alın

REZERVASYON

Formumuzu doldurun. Salsa kurslarımız için sizi arayalım

Ankara Salsa ve Kursu’na Katılmanız İçin Bir Çok Sebebimiz Var.. 

Ankara’nın en büyük latin dans gecesi Salsa Ankara Dans Kursu tarafından yapılıyor. Rasa dans gecesinde her hafta 200 kişiyle dans ediyoruz. Ayrıca her cuma okulumuzda öğrencilerimize özel teras dans partisi yapılıyor.

Ankara’nın en sosyal dans okuluyuz. Dans geceleri ve etkinlikler sayfamızda etkinliklerimizi görebilirsiniz.

Ankara dans geceleri - Rasa

Başlangıç ve Orta Seviye Salsa Kursu

Ankara salsa kursu Başlangıç ve orta seviye derslerimize katılmanız için yetenek, kondisyon, ritm bilgisi gibi becerilere ihtiyacınız yok. Başlangıç seviye derslerimize, daha önce düğünler de dahil hiç dansetmediğinizi farzederek başlarız.

Ankara salsa kursuna gelenlerin en çok söylediği şey ben yeteneksizim, hiç dansetmedim, becerebilir miyim oluyor. Emin olun herkes yapabilir. Biz yine de kendiniz deneyip karar verebilmeniz için ücretsiz tanıtım dersleri yapıyoruz. Bu derste eğitmenlerimizle tanışır, temel figürleri birlikte yapar ve başlangıç seviye salsa kursu boyunca neler yapacağınızı izlersiniz.

Salsa bachata başlangıç kursu

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin, her ay salsa kursu indirim ve çekiliş fırsatı yakalayın

Salsa Teknik – Gösteri Yarışmacı Sınıfları

 En az 6 aylık eğitimini tamamlayan öğrencilerimiz katılabilirler. Teknik sınıf salsa gruplarımız haftada 2 saat salsa dersi, haftada 3 saat pratik ve 1 gün dans gecesinden oluşur. Belirli dönemlerde erkek tekniği, kadın tekniği, vücut kullanımı gibi branş dersleri açılır. Bir yıl sonunda salsa teknik sınıf sertifikası alırsınız. Bu sertifikayı alabilmeniz için en az 45 hafta derslere devam etmeniz gerekir. Ayrıca Salsa Ankara Dans Akademi bünyesinde Türkiye salsa ligine yarışmacı olarak katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir ;  Düğün Dansı Kursu ve Kurs Fiyatları
Salsa teknik ve gösteri grubu

2. yılınızdan itibaren ileri teknik sınıflara katılabilirsiniz. Eğitmenlerimizin önerileri doğrultusunda derslerimize asistan olarak katılabilir, devamında salsa antrenörlük eğitimlerini tamamlayıp profesyonel olarak dans hayatınıza devam edebilirsiniz.

Gösteri gruplarımız haftada 2-3 saat eğitim alırlar. Öğrencilerimiz hem yurt içi hem de yurt dışı festivallerde gösterilerini sergileyebilirler.

Salsa teknik ve gösteri grubu

Salsa müzikleri sayfamızda birbirinden güzel salsa müzik listeleri bulabilirsiniz.

Salsa dans videoları ve eğitimleri ile evinizde de salsa yapabilirsiniz.

Eşiniz olmadan salsa kursuna gelebilirsiniz.

Salsa kursu ilk 3 ay başlangıç seviye sürüyor. Sonrasında orta seviye salsa kursu, salsa teknik ve gösteri sınıfları olarak devam ediyor. Ankara salsa kursu içeriğimizi inceleyin

Haftada 2 gün toplam 3 saat ders ve pratiğimiz oluyor. Ankara salsa kursu ve kurs fiyatları sayfamızdan gün ve saatleri öğrenebilirsiniz. 

İlk 6 ay salsa ve bachata kursunu birlikte alıyorsunuz. Sonrasında Salsa teknik ve bachata teknik olarak ayrılıyor.

Üyelik sürenize bağlı olarak 150 tl. ile 230 tl. arasında değişiyor. Salsa kursu fiyatlarımızı kıyaslayın.

Salsa antrenörlüğü belgesi vermeye yetkili tek kurum dans sporları federasyonudur. Bizden gerekli eğitimleri aldıktan sonra antrenörlük başvurunuz ve sınavlarda başarılı olmanız için gerekli yardımı sağlayabiliriz.

Özel bir salsa kıyafetine gerek yok. Rahat kıyafet giymeniz yeterli. Salsa yaparken terleyeceğinizi göz önünde bulundurarak yedek kıyafet getirebilirsiniz.

Salsa ayakkabısı dans ederken hareketleri estetik yapmanıza yardımcı olur. Dans ayakkabısı edinene kadar altı yumuşak bir spor ayakkabı giyebilirsiniz. 

Evet. Salsa özel ders alabilrsiniz. Salsa özel ders fiyatlarımızı inceleyin

Salon boyutlarına göre sınıflarımız 12, 16 veya 24 kişilik olabiliyor. Pandemi döneminde bu sayılar %50 az olarak uygulanır

Ankara Salsa Kursu

Latin dansları arasında en çok ilgi çeken branşlardan biri olan salsa dansını profesyonel eğitmenlerle beraber kolay bir şekilde öğrenmeye hazır mısınız? Türkiye’nin en başarılı eğitmenlerinin ve dans hocalarının yer aldığı Ankara salsa kursu ile sıfırdan başlayarak tecrübeli ve başarılı bir salsa dansçısı olabilirsiniz. İster profesyonel olarak dansla ilgilenin isterseniz de yalnızca hobi edinmek ve sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmek için dans etmek isteyin Ankara’nın en başarılı dans okulunda size de yer var. 

Daha mutlu ve enerjik olmak, müzik eşliğinde eğlenirken formunuzu korumak istiyorsanız alanında profesyonel ve güler yüzlü eğitmenlerimizin eğitimlerine devam ettiği salsa kursumuza hemen kayıt olabilirsiniz. Salsa kursuna kayıt yaptırmak için partnere ihtiyacınız yoktur. Dilerseniz tek başınıza dilerseniz de arkadaşlarınızla salsa kursumuza kayıt olabilirsiniz. Kaliteli eğitimler ve özel ders programları ile salsa dersini en uygun fiyatlarla öğrenmek için sizleri de kursumuza bekleriz.

Türkiye’nin En Başarılı Eğitmenleri

2011 yılından bu yana hizmet verdiğimiz salsa kursumuzda Türkiye’nin en başarılı eğitmenleri ile 12 farklı branşta dans eğitimleri vermeye devam etmekteyiz. Dans konusunda yetenekli olun ya da olmayın profesyonel eğitmenlerimiz ile Salsa dansının temel adımlarını, ritimlerini, duruş tekniklerini ve kombinasyonlarını kısa sürede öğrendikten sonra siz de çok başarılı bir dansçı olabilirsiniz. Bunun yanında yeni arkadaşlar edinirken bir yandan da daha mutlu ve enerjik bir hayatın kapılarını dans kurslarımızla açabilirsiniz.

Ankara Salsa Kursu Merak Ettikleriniz

Dansa Başlamak İçin Partner Gerekli Mi?

Önemli değil. Gruplarımıza eşit sayıda kadın erkek almaya özen gösteriyoruz. Ders esnasında sürekli partner değiştirerek dans ediyoruz. Tabi ki değiştirmek zorunda değilsiniz. Kayıtlarımız da üç aylık olduğu için büyük ölçüde denge korunuyor. Kursu bırakan arkadaşlarımız olursa daha üst seviyelerden öğrencilerimizi çağırarak dengelemeye çalışıyoruz. Fakat yine de hastalık vs. sebeplerden derse gelmeyenler olacaktır. Bu sebeple sürekli partner değiştiriyoruz.

Tanıtım derslerinde kimlerin geleceğini kestiremediğimiz için 10 kadın 2 erkek veya tam tersi sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Dert etmeyin. erkek veya kadın sayısı 8 e ulaştığında kayıtları durdurup, başvuranları sonraki gruplara yönlendiririz. Sonrasında eşitlik sağlanana kadar, reklamlarımız sadece kadınlar ya da erkekler görecek şekilde düzenlenir. En geç 3.haftadan itibaren partner sayısı eşitlenir.

Derslerde Partner Değiştirmek Zorunlu Mu ?”

Tabi ki değilsiniz. Soysal latin dansları dünyanın her yerinde aynıdır. Sportif latin danslarından farklı olarak karşınızdaki kişiyle dans edebilmeniz için birlikte eğitim almanız veya daha önce birlikte dans etmiş olmanız gerekmez. Farklı kişilerle dans etmeniz sosyal ortamlarda dans etmenizi kolaylaştırır. Tabi ki bizim için eş değiştirmemizin esas sebebi siz İtalya’ya gidince rahatça herkesle dans edin değil.

İlginizi Çekebilir ;  Ankara Bachata Kursu ve Kurs Fiyatları

Grup içinde arkadaşlığı artırmak. Dans etmek istemediğiniz kişiyle 2 saat boyunca dans etmek zorunda kalmamanız. Partner eşitsizliği durumunda 2 saat partnersiz kalmaktansa herkesin sadece 5 dakika partnersiz dans etmesi. Bir gün partnerinizin derse gelemeyeceğini ya da kursu bıraktığını düşünün. Gruptakilerin sizinle dans etmemesi yüksek ihtimal.

Bu arada partnersiz dans etmek aslında büyük nimet. Sadece tek başınıza yaptığınızda hareketi öğrenip öğrenmediğinizi anlayabilirsiniz. Hatta biz profesyoneller bir figürün adım ve vücut hareketlerini öğrenene kadar tek çalışıp daha sonra partnerimizle yönlendirme çalışırız. Bu sebeple derste tek kaldığınızda bu fırsatı iyi değerlendirin. Sizi (özellikle erkekleri) psikolojik şiddetten korumak.

Tek bir kişiyle dans ettiğinizde hatanın kimde ya da neden olduğunu anlayamazsınız. Figür yapılamadığında, baskın olan taraf (genelde kadınlar) karşı tarafı sürekli yanlış adım atmakla, erken ya da geç döndürmekle vs. ile suçlar. Eğer baskın taraf hatalıysa birlikte yanlış yapmaya devam ederler. Özellikle bu durum çiftler arasında dans edememeye, hatta kursu bırakmaya ya da ayrılığa kadar gidebilir.

Bir süre sonra başkalarıyla dans edemez ve yönlendirmeleri anlayamaz duruma gelirsiniz. Sürekli aynı kişiyle dans etmek de aynı filmi 20. kez izlemek
gibidir. Danstan soğursunuz.

Dans Kursuna Gelirken Ne Giymem Gerekiyor?”

Mevsim şartlarına göre terletmeyecek rahat bir kıyafet olması yeterli. Ne giyerseniz giyin muhtemelen yine de terleyeceksiniz. Yedek kıyafet dersten çıkınca hasta olmamanız için faydalı olacaktır. Yedek spor ayakkabı sizi derse galoşla girmekten kurtaracaktır. Dansa başlamaya karar verdiğinizde zaten dans ayakkabısı edinmeniz gerekecek. Zumba dersleri için spor ayakkabınız ve yedek kıyafetiniz yeterli olacaktır. Tayt sportif dersler için en uygun kıyafettir fakat erkeklere önermiyoruz.

Dans Gruplarınız Kaç Kişiden Oluşuyor ?”

Gruplarımız en az 6 kişiden oluşur. Maksimum sayı grubun ders yapacağı sınıfa göre 12 (salon3),16(salon2), 20(salon1) olabilir. Grup sayısı 6 nın altına düşerse grubun bitiş süresine bağlı olarak başka bir grupla birleştirilebilir. Kayıtlarımız 3-6 aylık olduğu için bu durumla yaz dönemleri dışında karşılaşmıyoruz.

Gruplarda Kadın Erkek Sayısı Eşit Mi ?”

Kayıtlarımızda erkek veya kadın sayısı 8 e ulaştığında kayıtları durdurup, başvuranları sonraki gruplara yönlendiririz. Sonrasında eşitlik sağlanana kadar, reklamlarımız sadece kadınlar ya da erkekler görecek şekilde düzenlenir. En geç 3. haftadan itibaren partner sayısı eşitlenir. Tanıtım derslerinde kimlerin geleceğini tam olarak bilemediğimiz için 10 kadın 2 erkek veya tam tersi sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Birinci ve ikinci derslerde kayıt alımı devam eder (grup dolmamışsa). Yine de eşitlik sağlanmamışsa üst gruptaki kadın ya da erkek öğrencilerimizi tekrar yapmaları için çağırırız. Tabi ki tüm öğrenciler tüm derslerde bulanamayabilir. Bu sebeple derste sürekli eş değiştiririz ve çok kısa süre partnersiz kalabilirsiniz.

Pratikler Ders Şeklinde Mi Oluyor?”

O zaman adına ders derdik  Pratiklerde öğrenciler birbirleriyle veya eğitmenleriyle dans eder. Israrla hareketi yanlış yapıp bizi isyan ettirmedikçe size müdahale etmeyiz. Çünkü pratiğin amacı öğrendiğiniz hareketleri yapabilmek için sürekli tekrar etmek ve doğruyu bulmaktır. Hareketleri hiç hatasız müzikle yapabiliyorsanız zaten pratiğe gelmenizin anlamı yok, dans gecesine gidin. Hareketi hatırlayamadığınızda veya yapamadığınızda biz devreye giriyoruz. Kimi zaman pratiklerimizde mini dersler yapabiliyoruz. Bunlar genelde eğitim aldığınız dans dışındaki dansların temel figürleri oluyor.

Pratiklere Katılmak Zorunlu Mu ?”

Evet pratiklere katımak zorunlu. Tabiki katılmayanı kurstan atmıyoruz fakat şimdiye kadar bir ay sadece derse gelip, sonrasında piste çıkıp dans edebilen öğrencimiz olmadı. Zaten bir süre sonra beceremedikleri için bırakıyorlar. Bilmek ve yapabilmek çok farklı kavramlardır. Bunu araba veya bisiklet kullanmak gibi düşünebilirsiniz. Haftalarca eğitim aldınız, vites, gaz vs. hepsini nasıl kullanıldığını biliyorsunuz. Fakat hiç arabaya binmediniz. Yapmanız gereken şey yola bakacaksınız, direksiyonu yöneteceksiniz, aynı anda debriyaja basacaksınız, bakmadan vitesi değiştireceksiniz, gaza basarken debriyajı yavaşça bırakacaksınız, bu sırada dikiz ve yan aynaları kontrol edeceksiniz. Kısacası hiç araba kullanmayan biri için dünyanın en zor işlerinden birisi. Oysa bunu herkes yapıyor, hatta aynı anda cep telefonuyla konuşup, emniyet kemeri takıp, sigara içerek daha karmaşık hale getirebiliyor.

Dans da tamamen böyledir. Derste dansı, pratikte dans etmeyi öğrenirsiniz. En önemli kısım da temel adım pratikleridir. Genelde yeni başlayanlar bir kaç figür öğreneyim, pratiğe öyle gelirim der. Eğer temel adımı biliyor fakat müzikle akıcı şekilde yapamıyorsanız en fazla 3 figür ilerleyebilirsiniz demektir. Bunu daha net ve bilimsel olarak açıklamak gerekirse, bir hareketi 1500 defa doğru tekrarladığınızda bu alışkanlık haline gelir. Aynı araba kullanmak gibi; biri mi bastım, iki geriye miydi diye düşünmeden, hatta aynı anda sohbet ederek dans edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir ;  Ankara Sirtaki Dans Kursu ve Kurs Fiyatları

Dans Etmeyi Ne Kadar Sürede Öğrenebilirim ?”

Bunu size söyleyebilecek bir eğitmen henüz dünyaya gelmedi. Çalışmak, pratik yapmak, yatkınlık ve yetenek, müzik kulağı ve öğrenmekle kastettiğiniz şey gibi bir çok faktör mevcut. Sadece genelleme yapabiliriz. Eğer derslere ve pratiklere düzenli geliyorsanız; üç ay sonunda dans etmeyen arkadaşlarınızın “ne güzel dans ediyor” , bizim de “artık dans etmeyi öğrenebilir” dediğimiz seviyeye gelebilirsiniz.

Bu 3 aylık döneme başlangıç – hobi sınıfı diyoruz. Sonraki bir yıllık dönem orta seviye olarak adlandırılır. Bu dönemi tamamlayan neredeyse herkes dans edebilir, pek azı da ileri seviyeye geçerek profesyonel dansçı veya antrenör olma yolunda devam eder. Fakat en başında söylediğimiz gibi bu süreyi siz belirlersiniz. Aynı eğitmenimizden eğitim alan kişilerden 6 ay sonunda gösteri yapan olduğu gibi bir yıl sonunda hobi seviyesinde dans eden öğrencilerimiz de mevcut. Tabi ki bu başarı ve başarısızlık olarak nitelendirilemez. Dans kiminiz için yaşam tarzı, kiminiz için iş çıkışı stres atacağınız bir hobi olabilir.

Dans Ayakkabısı Giymek Zorunlu Mu ?”

Evet derslerde dans ayakkabısı zorunlu. Dans ayakkabıları doğru ve kolay şekilde dans edebilmeniz için yapılmış araçlardır. Adımlarla anlatmaya çalışalım. Öne adımlarımızda ayağımızın ball dediğimiz kısmı ilk yere temas etmelidir. Normal ayakkabıyla dans ettiğimizde ilk parmaklarımız yere temas eder. Biraz uğraşırsanız ve pratik yaparsanız belki doğru basabilirsiniz. Dans ayakkabısında ise zaten doğru kısım ilk yere temas eder. Devamında hareketlerinizin estetik görünmesi için ayağınızın kademeli olarak yere temas etmesi gerekir.

Bunu yalnızca dans ayakkabısı, pisi veya yalın ayakla yapabilirsiniz. Geriye adımlarda adımımızı tamamlamadan geri döneriz. Bu bizim hızlanmamızı ve dengede kalmamızı sağlar. Dans ayakkabısında bu eğim zaten vardır. Orta kısmı eğilebilen malzemeden yapıldığı için geriye düşmezsiniz. Dönüşlerimizi parmak ucunda ball dediğimiz kısımda yaparız. Dans ayakkabılarının orta kısımları yere temas etmediği için topuğumuzu kaldırdığımız anda doğru noktaya basmış oluruz. Belirli bir süre kullandığınızda adımlarınızı doğru basmaya alışırsınız.

İyi dans eden bir çok insanı  izlediğinizde, dans ayakkabısı giymemiş olsa bile topukları sürekli havada ve ayaklarını dans ayakkabısı ile aynı şekilde tutarak dans ettiğini görebilirsiniz. Eğer ilk 3 hafta içinde dans ayakkabısı giymeye başlamazsınız giydiğinizde dansa yeni başlamış gibi hissedeceksiniz. Aynı adımları doğru atmayı tekrar öğrenmeniz gerekecek.

Spor ayakkabı veya topuklu ayakkabı giyebilir miyim?

Topuklu ayakkabı kesinlikle dansa uygun değildir.  Eğer dans ayakkabınız yoksa edinene kadar yumuşak tabanlı spor ayakkabı giyebilirsiniz. Dans ayakkabılarının orta kısımları yere temas etmediği için topuğumuzu kaldırdığımız anda doğru noktaya basmış oluruz. Belirli bir süre kullandığınızda adımlarınızı doğru basmaya alışırsınız. İyi dans eden bir çok insanı  izlediğinizde, dans ayakkabısı giymemiş olsa bile topukları sürekli havada ve ayaklarını dans ayakkabısı ile aynı şekilde tutarak dans ettiğini görebilirsiniz.

Kursa Katılımda Yaş Sınırı Var Mı ? Yaş Ortalamanız Nedir?”

Evet yaş sınırlamamız var. Fakat beden değil ruh yaşı. Eğer kendinizde dans edecek enerjiyi ve isteği göremiyorsanız yaş sınırımızın üstündesiniz demektir. Üyelerimizin büyük çoğunluğu 20-30 yaş arası. Fakat hemen her yaşta üyemiz var.

Engelliyim Dans Edebilir Miyim ?”

Tabiki. Engelli olmanız dans etmenize mani olmamalı. Fakat okulumuzda bu konuda uzman eğitmen ve yeterlilik belgemiz olmadığı için eğitim veremiyoruz.

Katılamadığım Derslerde Hakkım Yanar Mı ?”

Evet gelemediğiniz derslerde hakkınız yanar. Fakat gelemeyeceğiniz dersler için kayıt dondurabilirsiniz. Şöyle ki; ben hasta oldum, sınavım vardı, misafirim geldi derse gelemedim dediğinizde, ders yapıldığı ve eğitmenimiz ücretini aldığı için geçmişe dönük işlem yapamıyoruz. Fakat ben iki hafta gelemeyeceğim, tatile gideceğim, sınavlarım başlıyor diyerek kayıt dondurabilirsiniz. En az iki hafta için kayıt dondurabilirsiniz. Haftalık kayıt donduramıyoruz.

Kursa Kaydolmaktan Vazgeçtim, Ücretimi Geri Alabilir Miyim ?”

Maalesef ücretinizi iade edemeyiz. Hemen aklınıza tüketici hakları geldi değil mi? Haklısınız bir ürünü beğenmediğinizde bir hafta içerisinde iade edebilirsiniz. Biz derslerimizi partnerli yaptığımız için ve eğitmen ücretlerini peşin ödediğimiz için ilk dersinizi ücretsiz yapıyoruz. Yani al kullan beğenirsen satın alırsın diyoruz. Bu gibi durumlarda sinirlenmenizi anlıyoruz. Girmeyeceğiniz dersin parasını ödüyorsunuz. Fakat sinemada filmin ilk yarısı bitince görevliye gidip ben filmi beğenmedim paramı geri verin dediğinizi ya da restorantta yemeği yiyip beğenmedim dediğinizi hayal edin. Bu konuda madur olmamanız için imzaladığınız sözleşmede de bunu küçük puntolarla değil, direk görebileceğiniz şekilde belirtiyoruz.

salsa ders videoları

Salsa Dans Videoları ve Eğitimleri

Salsa Dans Videoları ve Eğitimleri Salsa ders videoları ile evde salsa yapabilirsiniz. Ayrıca salsa videolarımıza youtube kanalımızdan ve mobil uygulamamızdan da ücretsiz ulaşabilirsiniz Salsa ders videoları salsa başlangıç videoları, orta…
salsa müzikleri

Salsa Müzikleri Listesi

Salsa müzikleri listesi içinde farklı türde müzikleri bulabilirsiniz. Popüler müziklerinin yanında salsa eğitim müzikleri ve salsa başlangıç müzikleri bulunmakta. Salsa ritminin kolay duyulduğu ve ritm sayan müziklerle salsa adımları çalışabilirsiniz.…