Kaan Temizel ile sirtaki derslerimize bekliyoruz. Ankara sirtaki kursu Ders programı, fiyatlar ve ders videolarına buradan ulaşabilirsiniz.

Dilediğiniz kadar pratik ve çalışma imkanı

Öğrencilere özel pratik alanı olan tek dans okuluyuz. Bu sayede istediğiniz zaman kendiniz veya arkadaşlarınızla pratik yapabilirsiniz.

ÖNCE DENEYİN SONRA KAYIT YAPTIRIN

Kendimize o kadar güveniyoruz ki katılmak isteyen herkese ücretsiz sirtaki dersi deneme imkanı veriyoruz. Tek yapmanız gereken yoga dersi için rezervasyon yaptırmak.

0312.213 9279

Bizi arayarak rezervasyon yaptırın

WHATSAPP

Whatsapp ile rezervasyon yaptırın

REZERVASYON FORMU

Form doldurarak rezerasyon yaptırın

Yunan ve Ege dansları programı içinde sirtaki (hasapiko), zeibekiko, zorba, hasaposerviko, aptaliko, koulourotikos, kalamatianos, ikariotikos, pentozali ve çeşitli yunan ada dansları eğitimlerini alabilirsiniz.

Diğer derslerimizin ayrıntılarına Ankara Dans Kursu sayfamızdan ulaşabilirsiniz

KakaPedia İzmir 2019 Sezon Gösterisi sonrası Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde hep birlikte Aptaliko…

Ankara sirtaki kursunda dersler dışında salı akşamları düzenlenen pratik geceleri ile hem eğlence hem de tekrar çalışmaları yapılmaktadır.

Kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak veya katılmak için hemen başvurun. Tek yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurmak veya sağ alt köşedeki whatsapp ikonuna tıklayarak bizimle iletişime geçmek.

Yeni açılacak gruplara buradan ulaşabilirsiniz.

KAKAPEDIA – Ankara Sirtaki Dersleri

KakaPedia; Ege ve Yunan Dansları Grubu 2015 yılında Kaan Temizel önderliğinde kuruldu.

Kakapedia bünyesinde, İstanbul, İzmir, Muğla, Ankara, Aydın ve Bursa’da 400’ün üzerinde öğrenci bulunmaktadır. Şehir dışına çıktığınızda veya tatile gittiğinizde bu illerdeki derslere katılabilirsiniz. KakaPedia bu anlamda Türkiye’nin en geniş kitlelere hitap eden Yunan dansları grubudur.

Diğer illerdeki kurslarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Ankara Sirtaki Kursu Fiyatları

Ankara sirtaki kursu fiyatlarımız 1 ay, 3 ay, 6 ay, 9 ay ve 12 aylık paketler şeklindedir. Erken kayıt yaptırarak avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Bizi arayarak veya mesaj atarak fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir ;  Ankara Oryantal Dans Kursu

Ayrıca kampanyalar bölümümüzü inceleyerek çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Zeybekiko

Zeybekiko Anadolu’da oluşmuştur. 1923 yılında Türk – Yunan Nüfus Değişimi ile Yunanistan topraklarına yayılmıştır.

Ritmi, tavır ve hareketleri egedeki zeybek türlerimizden oldukça farklıdır.

Esasen diğer zeybek türleri gibidir. Ancak Yunan hükümetiyle yapılan anlaşma gereği 2 milyon hıristiyan Yunanistan’a göç etmek zorunda kalmıştır. Yıllardır Anadoluda yaşayan bu halk Türkçe konuştuğu ve Türk kültürüyle yetiştirildiği için Yunan halkı tarafından dışlanmıştır. Yıllar içinde, Anadoludan göç eden halkın yaşadığı olumsuzlukları anlatan bir kültür ve müzik türü oluşmuştur. Bu müzik türüne rebetiko, bu kültürün insanlarına da rebet denmiştir.

Zeybekiko bu dönemlerde oluşmuştur. Rebet erkeklerinin memleket özlemini, dışlanmışlıklarını, yoksulluklarını, aşk acılarını, devletten saklanarak, külhani bir yapıda anlattıkları dans ve müzik türüdür.

Sirtaki

Sirtaki; aslen kökeni İstanbul olan bir dans türüdür. Geleneksel Yunan dans ve ritm türlerinden biraz farklıdır. Bizans döneminde Rumlar tarafından büyük baş hayvanların kesilmesi sırasında kasabın etrafında daire şeklinde yapılan bir çeşit şükür dansıdır. Yunanistan’da bu dansın ismi hasapiko’dur.

Politiko Hasapiko (İstanbul Hasapikosu), Hasapiko gibi türleri ve çok sayıda koreografisi vardır. En az iki kişiyle yapılır, kadın ve erkek figürleri aynıdır. Kasap havası müziği ve dansı sirtakiden farklıdır. Bu müzik ve dans türünün adı hasaposervikodur.

Ankara Sirtaki Kursu

Salsa Ankara Dans Okulumuzun hizmete sunduğu 12 farklı dans branşından biri olan sirtaki dansı dersleri, Türkiye’nin en büyük Yunan dansları grubu Kakapedia’nın kurucusu Kaan Temizel eğitmenimizin önderliğinde verilmektedir. Eğer siz de Yunan ve Ege danslarına yakından ilgi duyuyor ve amatör ya da profesyonel olarak bu dansların tüm inceliklerini uygulamak istiyorsanız Ankara sirtaki kursu programımıza vakit kaybetmeden kayıt olabilirsiniz.

Ankara’nın en büyük dans okullarından biri olan eğitim platformumuzda sirtaki dansı eğitimlerinin yanı sıra zeibekiko, zorba, hasaposerviko, aptaliko, koulourotikos, kalamatianos, ikariotikos, penzotali ve pek çok Yunan dans eğitimi daha alabilmeniz mümkündür. Dans okulumuz tarafından düzenlenen sirtaki eğitim günlerinin dışında Salı günü akşamları da pratik uygulamaları düzenlenmektedir. Bu sayede teknik ders kısmında öğrenilen; duruş, adım ve koordinasyon çalışmaları gibi ders konuları, pratik uygulamaları ile daha da pekiştirilmektedir. Profesyonel eğitmenlerimiz ile %100 başarı garantili sirtaki dans kursuna katılmak için internet sitemiz üzerinden başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

İlginizi Çekebilir ;  Ankara Bachata Kursları

Sirtaki Dans Kursu Fiyatları

Dans okulumuzun geniş dans branşı seçenekleri arasında yer alan sirtaki dans kursu fiyatları da alınacak olan eğitime göre değişiklik gösterebilmektedir. Her yıl eylül ayında belirlenen fiyatlar, dans dönemlerine göre farklılık gösterebilmektedir. Bu konuda tüm detaylı bilgileri internet sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak ya da Whatsapp danışma hattı aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Fiyatlar üyelik süresine bağlı olarak 150 ile 250 lira arasında değişiyor. Sirtaki kursu fiyatları sayfamızda tüm üyelik ücretlerimizi bulabilirsiniz.

Sirtaki kurslarımız haftada bir gün yapılıyor. Ayrıca öğrencilerimiz diledikleri zaman okulumuzda ücretsiz pratik yapabiliyor

Kızılaydan beşevler metrosunda inerek veya güvenparkdan kalkan bahçelievler dolmuşlarıyla sirtaki kursuna gelebilirsiniz.

aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 9 aylık şeklinde ödeyebilirsiniz. Sirtaki dersi üyelik paketlerimizden size uygun olanı seçebilirsiniz.

Evet ders alabilirsiniz. Eğer hızlı ilerlemek istiyor veya standart çalışma saatleriniz yoksa özel dans dersi sizin için daha uygun olacaktır. Sirtaki özel ders fiyatlarımızı inceleyin.

Sirtaki sınıfları dersin yapıldığı sınıfa göre 6, 12 ve 24 kişi oluyor. Pandemi sürecinde %50 kuralı nedeniyle sayılar yarıya düşüyor.

Sirtaki kursu başlangıç seviye 6 ay sürüyor. 6 ay sonunda başlangıç seviyesinde dansedebilirsiniz. Sonrasında isterseniz orta ve ileri seviye tango eğitimlerimize devam edebilirsiniz.

zumba ders videoları

Zumba Ders Videoları

Zumba Ders Videoları Zumba ders videoları ile evde zumba yapabilirsiniz. zumba fitness, zumba toning ve zumba step videolarından size uygun olanlarla başlayabilirsiniz Zumba video derslerimiz zumba başlangıç videoları, zumba step…
ankara-oryantal-dans-kursu

Ankara Oryantal Dans Kursu

Ankara Oryantal Dans Kursu Oryantal dersi ile hem spor yapın hem de eğlenin. Ankara oryantal dans kursu ile basen ve bel başta olmak üzere vücudunuz sıkılaşır, esnekliğiniz artar, dansınız gelişir.…
ankara-kizomba-kursu

Emek dans kursu

Ankara Emek Dans Kursu Emek dans kursu için yol tarifi alın, kurs fiyatlarını görün. Latin dansları, halk dansları, düğün dansı ve spor için ücretsiz deneme dersine katılın. Ankara Emek dans…
salsa kursu fiyatları

Salsa Kursu Fiyatları

Salsa Kursu Fiyatları Salsa kursu fiyatları aylık 137 liradan başlayan seçeneklerle. Üstelik bachata kursuyla birlikte. Haftada 2 saat ders, 3 saat pratik. Ücretsiz tanıtım dersi ile deneme imkanı. Salsa kursu…
salsa müzikleri

Salsa Müzikleri Listesi

Salsa müzikleri listesi içinde her türden salsa müzikleri bulabilirsiniz. Popüler salsa müziklerinin yanında salsa eğitim müzikleri ve salsa başlangıç müzikleri bulunmakta. Salsa ritminin kolay duyulduğu ve ritm sayan müziklerle salsa…
ankara-dugun-dansi-kursu

Ankara Düğün Dans Kursları

Ankara Düğün Dans Kursları Hayatınızda belki de bir defa yaşayacağınız mutluluk ve heyecandır düğün. Üstelik tüm akrabalarınız, sevdikleriniz yanınızda. Tüm hazırlıkları yaptınız. Davetiyeler, salon, yiyecekler, program… Fakat unutmayın, insanların gözlerini…
ankara-pilates-kursu

Ankara Pilates Kursu

Ankara Pilates Kursu Pilates egzersizleri ile hem bedeninizi hem de zihninizi güçlendirebilirsiniz. Fitness benzeri sporlar çoğunlukla bedenin dışını güçlendirir. Pilates ise vücudun merkezini güçlendirir, iç kaslarımızı çalıştırır, denge ve koordinasyonu…
bachata kursu fiyatları

Bachata Kursu Fiyatları

Bachata Kursu Fiyatları Bachata kursu fiyatları aylık 137 liradan başlayan seçeneklerle. Üstelik salsa kursuyla birlikte. Haftada 2 saat ders, 3 saat pratik. Ücretsiz deneme imkanı Bachata kurs fiyatları 3-6-9 aylık…
kizomba-muzikleri

Kızılay dans kursu

Kızılay dans kursu için yol tarifi alın, kurs fiyatlarını görün. Latin dansları, halk dansları, düğün dansı ve spor için ücretsiz deneme dersine katılın. Kızılay Dans Kursu Kızılay dans kursu ve…
milonga-bien-ankara

Milonga Bien- Ankara Tango Gecesi

MİLONGA BİEN, her cumartesi tango severlerin buluştuğu gecedir. Ankaralı tango eğitmenlerinin ortak düzenlediği gece 7 yıldır devam ediyor. Adını İspanyolca, “İYİ MİLONGA” dan almıştır. [envira-gallery id=”662″] Gecede farklı dj performanslarının…
salsa-ankara-teras-dans-gecesi

Teras Dans Gecesi

Teras dans gecesi, salsa ankara dans cafe de yapılmaktadır. Etkinliğimiz her cuma 21:00 – 00:00 arasındadır. Bu gece öncesinde her ay ücretsiz workshoplar düzenlenir. Öğrencilerimize özel pratik gecesi olarak başlayan…
yoga ve meditasyon müzikleri

Yoga ve Meditasyon Müzikleri

Yoga ve Meditasyon Müzikleri Yoga ve meditasyon müzikleri listemizde hem yoga hem de meditasyon yaparken sizi rahatlatacak ve konsantrasyonunuzu artıracak müzikler bulabilirsiniz.  Yoga yazılarımız ve yoga ders videoları bölümünde yoga…
İlginizi Çekebilir ;  Ankara Bale Kursları