Sizler için en iyi eğitimi en uygun ücretlerle sunuyoruz. Ankara sirtaki kursu ve kurs fiyatları sayfamızı inceleyin. Salsa Ankara Dans Akademide 10 yılı aşkın tecrübemizle hizmet veriyoruz.

Eğer siz de Yunan ve Ege danslarına yakından ilgi duyuyor ve amatör ya da profesyonel olarak bu dansların tüm inceliklerini uygulamak istiyorsanız Ankara sirtaki dans kursu programımıza vakit kaybetmeden kayıt olabilirsiniz.

Ankara’nın en büyük dans okullarından biri olan eğitim platformumuzda sirtaki dansı eğitimlerinin yanı sıra zeibekiko, zorba, hasaposerviko, aptaliko, koulourotikos, kalamatianos, ikariotikos, penzotali ve pek çok Yunan dans eğitimi daha alabilmeniz mümkündür. Dans okulumuz tarafından düzenlenen sirtaki eğitim günlerinin dışında Salı günü akşamları da pratik uygulamaları düzenlenmektedir. Bu sayede teknik ders kısmında öğrenilen; duruş, adım ve koordinasyon çalışmaları gibi ders konuları, pratik uygulamaları ile daha da pekiştirilmektedir. 

Ankara sirtaki kursu ve kurs fiyatları

Ankara Sirtaki Kursu Programı

Sirtaki derslerimiz haftada 1 gün yapılmaktadır. Ders saatleri dışında da okulumuzda çalışabilirsiniz. Yunan ve Ege dansları programı içinde sirtaki (hasapiko), zeibekiko, zorba, hasaposerviko, aptaliko, koulourotikos, kalamatianos, ikariotikos, pentozali ve çeşitli yunan ada dansları eğitimlerini alabilirsiniz.

ÖNCE DENEYİN SONRA KAYIT YAPTIRIN

Kendimize o kadar güveniyoruz ki katılmak isteyen herkese ücretsiz sirtaki dersi deneme imkanı veriyoruz. Tek yapmanız gereken yoga dersi için rezervasyon yaptırmak. 

Ankara sirtaki kursu ve kurs fiyatları

Ankara Sirtaki Kursu Fiyatları

Ankara sirtaki kursu fiyatlarımız 1 ay, 3 ay, 6 ay, 9 ay ve 12 aylık paketler şeklindedir. Erken kayıt yaptırarak avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Bizi arayarak veya mesaj atarak fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Ayrıca dans kursu kampanyaları ve indirimler bölümümüzü inceleyerek çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Üye Nakit Kart Kamp. Taksit
Özel ders 150 155 var var
1 ay 230 245 —- var
3 ay 550 575 —– var
6 ay 1100 1140 +1 ay
hediye
var
9 ay 1650 1700 +2 ay hediye
var

Salsa Ankara sosyal hesaplarımızı takip edin, her ay indirim ve çekiliş fırsatı yakalayın

Fiyatlar üyelik süresine bağlı olarak 150 ile 250 lira arasında değişiyor. Sirtaki ve zeybekiko kursu fiyatları sayfamızda tüm üyelik ücretlerimizi bulabilirsiniz.

Sirtaki kurslarımız haftada bir gün yapılıyor. Ayrıca öğrencilerimiz diledikleri zaman okulumuzda ücretsiz pratik yapabiliyor

Kızılaydan beşevler metrosunda inerek veya güvenparkdan kalkan bahçelievler dolmuşlarıyla sirtaki kursuna gelebilirsiniz. 

aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 9 aylık şeklinde ödeyebilirsiniz. Sirtaki dersi üyelik paketlerimizden size uygun olanı seçebilirsiniz.

Evet ders alabilirsiniz. Eğer hızlı ilerlemek istiyor veya standart çalışma saatleriniz yoksa özel dans dersi sizin için daha uygun olacaktır. Sirtaki özel ders fiyatlarımızı inceleyin.

Sirtaki kursu başlangıç seviye 6 ay sürüyor. 6 ay sonunda başlangıç seviyesinde dansedebilirsiniz. Sonrasında isterseniz orta ve ileri seviye tango eğitimlerimize devam edebilirsiniz.