Ankara Tango Kursu 1

Ankara Tango Kursu

Ankara tango kursu ile tangonun en yaygın stili olan arjantin tango eğitimini alırsınız. Eğer daha önce dansetmediyseniz endişelenmenize gerek yoki Tango derslerimize katılmanız için dans bilgi ve geçmişine sahip olmanız gerekmez. Eğitimlerimiz daha önce hiç dans etmediğiniz varsayılarak adımlarla başlar.

[envira-gallery id=”419″]

Ücretsiz Tanıtım Dersi

Ankara tango kursuna gelenlerin en çok söylediği şey ben yeteneksizim, hiç dansetmedim, becerebilir miyim oluyor. Emin olun herkes yapabilir. Biz yine de kendiniz deneyip karar verebilmeniz için ücretsiz tanıtım dersleri yapıyoruz. Bu derste eğitmenlerimizle tanışır, temel figürleri birlikte yapar ve başlangıç seviye tango kursu boyunca neler yapacağınızı izlersiniz.

Tek yapmanız gereken köşedeki whatsapp linkinden yada aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşmanız.
Sms ve arama yöntemiyle bilgilendirilmeyi kabul ediyorum

Diğer derslerimizin ayrıntılarına Ankara Dans Kursu sayfamızdan ulaşabilirsiniz

Ankara Tango Kursu Fiyatları

Online Kayıt için tıklayın

Kurs fiyatlarımız 3 ay, 6 ay ve 9 aylık paketler şeklindedir. Fiyatlarımız her seviyede aynıdır. Her yılın fiyatları eylül ayında belirlenir. Avantajlı fiyatlardan faydalanmak için Eylül ayından önce paketlerinizi satın alabilir, bir yıl boyunca istediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz. Bizi arayarak veya mesaj atarak fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Ankara dans kursu fiyatları sayfamızdan fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz

Ayrıca kampanyalar bölümümüzü inceleyerek çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Ankara Tango Kursu Eğitim Programı

Tango eğitim programımız Haftada 1 saat ders, pratik ve bir gün dans gecesinden oluşur. Derslerimiz teknik ve uygulama olarak iki bölümden oluşur. teknik bölümde 60 dakika salsa, 30 dakika bachata eğitimi alırsınız. Uygulama bölümü 30 dakikadır. Bu bölüm pratik gününde yapılır. Bir önceki derste öğretilenler tekrar edilir ve müzik eşliğinde yapılır.

Yeni açılacak gruplara buradan ulaşabilirsiniz.

Tango dansı ve tarihi

Tango dansı 1800 lü yıllarda ortaya çıkmıştır. Çiftlerin doğaçlama dansettiği ilk dans olarak bilinir. Anavatanı Arjantin olsa da Uruguay, Küba ve Karayip yerel dans, müzik ve enstrümanlarının harmanlanmasıyla oluşmuştur. Başlangıçta yerel halk tarafından çoğunlukla barlarda ve gece kulüplerinde yapıldığı için kabul görmemiştir.

1900 lü yıllara gelindiğinde ise tango tüm dünyaya yayılmıştır. Sadece Amerikada bine yakın tango kulübü açılmıştır. Keman, gitar, bandoneon başlıca enstrümanlarıdır. Farklı ülkelere yayılmasıyla tango stilleri artmıştır. En yaygın olanları nuevo, oriental, liso, milonguero, canyengue, ballroom tango, fin tangosu, orillero, şov tangosudur. Tabiki tüm dünyada kabul gören tango stili Arjantin tangodur.

Ankara Tango Kursu

Latin danslarının gözdesi Tangoyu, deneyimli eğitmenler ile kısa sürede etkili bir şekilde öğrenmek için siz de Salsa Ankara dans okulumuza kayıt yaptırabilirsiniz. Dört farklı salonla 450 metre kare açık ve kapalı kullanım alanına sahip, 600 öğrencilik kapasitesiyle Ankara’nın en büyük dans okulları arasında yer alan kursumuzda 12 farklı dans branşında eğitim alabileceğiniz gibi Arjantin tangosuyla da tanışabilirsiniz.

Her seviyeye ve içinde dans etme tutkusu olan herkese uygun Ankara tango kursu hizmetimizde başlangıç ve orta seviyeler için uluslararası dans turnuvalarında derece sahibi eğitmenlerimizden profesyonel ders alabilirsiniz. Daha önce tango da dahil olmak üzere herhangi bir dans tecrübeniz olmasa bile güler yüzlü ve dans eğitimi konusunda yeterli tecrübeye sahip tango dansı hocalarımızla kısa sürede etkili bir eğitim sürecinden geçerek başarılı bir dansçı olabilirsiniz.

Ücretsiz Tango Tanıtım Dersi

İçinizdeki tango aşkını dışa vurmak ve ister partnerinizle isterseniz de diğer kursiyer arkadaşlarınızla tango dansının büyüsüne kendinizi kaptırmak istiyorsanız yapmanız gereken internet sitemizde bulunan başvuru formunu doldurmak ya da Whatsapp danışma hattından iletişime geçmektir. Tango dansını etkili bir şekilde gerçekleştirebilmek için tek yapmanız gereken istekli olmanız ve hevesinizi kaybetmeden birbirinden eğlenceli kurslarımıza düzenli olarak devam etmeniz. Bu sayede 3, 6 ve 9 aylık periyotlar halinde düzenlenen tango dersleri ile siz de dikkat çekici performansa sahip deneyimli bir tango dansçısı olabilirsiniz.

8 Yorumlar

  1. mert efe
    • Evren
  2. aslı
  3. özkan
  4. ahmet
  5. Anonim
  6. deniz
  7. şule
WhatsApp Nasılsın?