İster haftada bir, ister haftada iki gün yoga yapın. İsterseniz her gün. Salsa Ankara yoga derslerine başladığınız zaman, dersler dışında da yoga çalışabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamamızdan ders videolarına ulaşabilir, evde yoga yapabilirsiniz. Whatsapp grubumuzdan destek alabilirsiniz

Dilediğiniz kadar pratik ve çalışma imkanı

Öğrencilere özel pratik alanı olan tek dans okuluyuz. Bu sayede istediğiniz zaman kendiniz veya arkadaşlarınızla pratik yapabilirsiniz.

Neler yaptığımızı merak ediyorsanız yoga ders videoları ve eğitimleri sayfamızdan görebilirsiniz.

ÖNCE DENEYİN SONRA KAYIT YAPTIRIN

Kendimize o kadar güveniyoruz ki katılmak isteyen herkese ücretsiz yoga dersi deneme imkanı veriyoruz. Tek yapmanız gereken yoga dersi için rezervasyon yaptırmak.

0312.213 9279

Bizi arayarak rezervasyon yaptırın

WHATSAPP

Whatsapp ile rezervasyon yaptırın

REZERVASYON FORMU

Form doldurarak rezerasyon yaptırın

Ankara yoga kursu egzersizleri ile doğru nefes ve hareketlerle, fiziksel ve zihinsel olarak güçlenirsiniz. Günün stresinden kurtulur, sağlıklı bir yaşam sürdürebilirsiniz. Yoganın faydaları yazmakla bitmez. O yüzden M.Ö. 3000 yılından günümüze kadar popülerliğini yitirmemiştir. Kaslarınızı kuvvetlendirir, solunum sisteminizi ve kalp sağlığınızı düzenler, günümüzün yaygın hastalıkları olan stresi, depresyonu, dengesiz beslenmeyi ve kronik ağrılarınızı azaltır, uyku problemlerinizi iyileştirir, daha kaliteli bir yaşam sürmenizi sağlar. Tüm dünyada yaygın olarak yapılan yoga bir çok ülkede alternatif tedavi yöntemi olarak kabul edilmektedir.

Milattan önce 3000 yılından günümüze kadar gelen bir felsefenin dışavurumu olan yoga, fiziksel olarak faydaları olduğu kadar zihinsel ve ruhsal faydalar da sağlayan bir aktivitedir. Ankara’nın en büyük dans merkezlerinden biri olan Salsa Ankara Dans Okulumuzda 12 farklı dans branşının yanında yoga dersleri de verilmektedir.  Uzak Doğu’nun en kadim eğitim merkezlerinde sertifikalarını almış deneyimli eğitmenler eşliğinde profesyonel yoga kursu almak için başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Doğru nefes teknikleri ve fiziksel hareketlerle yapıldığında hem bedenen hem de ruhen tarifi mümkün olmayan bir deneyim yaşatan yoga derslerini alanında uzman yoga eğitmenlerimizden oldukça uygun fiyatlara alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir ;  Ankara Modern Dans Kursu

Yoga Eğitim Programı

Yoga ders süremiz 75 dakikadır. Salsa Ankara Dans Kursunda yoga eğitimlerine spor paketiyle katılabilirsiniz. Tek bir üyelikle tüm spor etkinliklerine katılın. Zumba ile kilonuzu kontrol edin, pilates ile vücudunuzun merkezini güçlendirin, yoga ile hem zihninizi temizleyin hem de esnekliğinizi artırın. Üyelik haklarınızı dilediğiniz zaman dilediğiniz derste kullanabilirsiniz.

Diğer derslerimizin ayrıntılarına Ankara Dans Kursu sayfamızdan ulaşabilirsiniz

Yoga İlk ders denemeniz için ücretsiz

Yeni açılacak yoga kurslarımıza göz atın.

Ankara yoga kursu ilk dersi, başlamadan önce karar verebilmeniz için ücretsizdir. Bu sayede hem okulumuzu görür, hem antrenörlerimizle tanışır hem de dersimizi denemiş olursunuz.

Ankara Yoga Kursu Fiyatları

Yoga kursu fiyatları sportif dersler paketine dahildir. 4, 8, 12 ders veya 3 ay ve 6 ay sınırsız paketler alabilirsiniz. Ders haklarınızı pilates, zumba ve yoga derslerimizden birinde veya tümünde kullanabilirsiniz. Kaçırdığınız dersler için ücret ödemezsiniz.

Ankara yoga kursu fiyatları sayfamızdan fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz

Fiyatlarımızı whatsappdan veya bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Ayrıca dans kursu kampanyaları ve indirimler bölümümüzü inceleyerek çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

ankara-zumba-kursu

Spor üyelik paketi 3

Spor paketi 3 üyeliğimiz haftada 3 gün; zumba, pilates ve yoga derslerini kapsar. Ders haklarınızı istediğiniz sıklıkta, istediğiniz spor türünde üyeliğiniz boyunca kullanabilirsiniz.
440,003.300,00
ankara-yoga-kursu

Spor üyelik paketi 2

Spor paketi 2 üyeliğimiz haftada 2 gün; zumba, pilates ve yoga derslerini kapsar. Ders haklarınızı istediğiniz sıklıkta, istediğiniz spor türünde üyeliğiniz boyunca kullanabilirsiniz.
315,002.300,00
ankara-pilates-kursu

Spor üyelik paketi 1

Spor paketi 1 üyeliğimiz haftada 1 gün; zumba, pilates ve yoga derslerini kapsar. Ders haklarınızı istediğiniz sıklıkta, istediğiniz spor türünde üyeliğiniz boyunca kullanabilirsiniz.
180,001.250,00

Yoga Nedir?

Yoga kesinlikle bir din veya ibadet değildir. Cennet cehennem veya ödül ya da ceza vadetmez. Zaten çıkışı insanlık tarihi kadar eskidir. Genel olarak bir felsefe ve yaşama sanatıdır. Yaşam kalitesini mükemmele ulaştırmayı amaçlar. Yoga yapan kişiye Yogi denir.

Yoganın farklı türleri olmasına karşın hepsinin amacı aynıdır. Kiminde zihne daha fazla hizmet ederken kiminde fiziksel sağlık daha ön plandadır. Hiçbiri diğerlerinden üstün değildir. Tüm yoga türleri klasik yogadan türemiştir. amaçları zihni rahatlatmak, bedeni ve aklı güçlendirmektir. Yoga üç ana bölümden oluşur.

Asanalar; kas ve sinirleri çalışması için yapılan pozlar,

pranayama, nefes teknikleriyle zihni güçlendirme

dhyana; meditasyon ile iç huzura ulaşma ve psikolojik rahatsızlıklardan kurtulma

Yoga Kursunun Faydaları neler?

Yoga yapmak yanlış postür ve duruşlar sebebiyle oluşan eklem ve kas ağrılarını azaltır. Kaslarınızı sıkılaştırır ve düzeltir. Özellikle masa başında çalışan kişilere çok faydalıdır.

İlginizi Çekebilir ;  Ankara Bachata Kursları

Yoga yaparken meditasyon ve nefes teknikleri ile odaklanma problemlerini yenebilirsiniz. Stresi azaltır, kronik depresyon ve anksiyete için tedavi yöntemi olarak önerilir.

Kaliteli uyku uyumanızı sağlar. Bu sayede stres ve gün içindeki yorgunluklardan kurtulursunuz.

Fiziksel hareketlerle güç ve dayanıklılığınızı artırırsınız. Kan dolaşımınızın hızlanması ve doğru nefes teknikleri sonucu vücudunuzdaki ödemlerden kurtulursunuz.

MS hastalarında hareket yeteneğini artırır.

Yoga hareketleri yağ yakmaya, kilo vermeye yardımcı olur. Hareket ve nefes egzersizleri sayesinde vücuda daha fazla oksijen girer, daha hızlı yağ yakarsınız. Karın kaslarınız sıkılaşır, hareket yeteneğiniz ve dengeniz artar.

Her yaştan kitleye hitap eden yoga derslerimiz sayesinde pek çok fiziksel ve ruhsal sıkıntınızın üstesinden gelebilirsiniz. Yoga deneyimli eğitmenler eşliğinde yapıldığında;

  • Kas ve iskelet sisteminizin kuvvetlenmesi,
  • Solunum sisteminizi düzenleyerek kalp sağlığınıza pozitif etki etmesi,
  • Stresin, depresyonunu ve diğer ruhsal problemlerin uzaklaştırılması,
  • Düzenli beslenmeyi sağlaması,
  • Uyku problemlerini ortadan kaldırılması,

gibi pek çok faydadan yararlanılmasına aracı olmaktadır. Yoga ders sürelerimiz 75 dakika olarak belirlenmiştir. Ankara yoga kursları ile birlikte verilen diğer eğitimlere de katılarak kısa sürede vücudunuz üzerinde hakimiyet kurmanın zihinsel tatminini yaşayabilirsiniz. Yoga kursu dersimiz, ilk başlayanlara özel olarak ücretsiz deneme fırsatıyla birlikte gelmektedir. Deneme dersimize katılmak ve yoga kursu fiyatları hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Haftada 1 gün veya haftada 2 gün seçebilirsiniz. Hatta 1 gün zumba 1 gün yoga olarak seçebilirsiniz. Yoga kursu programımızdan size uygun gün ve saatleri görebilirsiniz.

Yoga kursu fiyatları haftada seçeceğiniz gün sayısına ve üyelik süresine göre değişir. Hafta 1 gün üyeliğimiz aylık 170 lira. Gün sayısı ve üyelik süresi arttıkça fiyatlarımız düşüyor. Ankara yoga kursu fiyatlarımızı inceleyiniz.

Yaz kış fark etmez. Yoga yaparken esneyeceksiniz ve terleyeceksiniz. O yüzden yoga kursuna gelirken yanınızda tişört ve eşofman veya tayt getiriniz.

Ankara yoga kursu Bahçelievler mh. Azerbaycan caddesi No:38 Kat: 3-4 adresinde. Bahçelievler dans kursumuza gelerek zumba dersimizi ücretsiz deneyebilirsiniz

Öğrencilerimiz için her ay üyelik için 1 hafta hediye ediyoruz. Diğer yoga kursu kampanyalarımıza göz atın. Size uygun kampanyadan yararlanın

Genel olarak 6 çeşit yoga stili vardır. En temelleri Yin yoga ve Vinyasa yogadır. Temel farklılıkları ise biri esneme ve gevşeme ağırlıklı, diğeri ise daha yoğun pratiklerle vücudu güçlendirmektir. Biz derslerimizde ağırlıklı fiziksel aktivitenin yanı sıra derin gevşeme metodlarını da kullanıyoruz.

Yoga kursumuzda gerekli olan mat, blok ve diğer malzemeler bulunuyor. Fakat pandemi de göz önüne alındığında hijyen önemli bir unsur. Başlangıçta olmasa da uzun süre yoga yapmaya karar verdiğinizde kendi matınızı almanız doğru olacaktır.

ankara-tango-kursu

Ankara Tango Kursu

Ankara tango kursu eğitim programı, fiyatlar, eğitmen kadrosu, ücretsiz tanıtım dersleri ve ders videolarına buradan ulaşabilirsiniz. Ankara Tango Kursu Ankara tango kursu ile tangonun en yaygın stili olan arjantin tango…
bale-dersleri

Keçiören dans kursu

Keçiören dans kursu için yol tarifi alın, Kurs fiyatlarını görün. Latin dansları, halk dansları, düğün dansı ve spor için ücretsiz deneme dersine katılın. Keçiören Dans Kursu Keçiören dans kursu ulaşımı…
tango müzikleri

Tutkulu Tango Müzikleri Listesi

Tutkulu Tango Müzikleri Listesi Tango müzikleri listesi içinde arjantin tango müzikleri bulabilirsiniz. Popüler tango müziklerinin yanında tango eğitim müzikleri, milonga müzikleri ve  tango başlangıç müzikleri bulunmakta. Tango ritminin kolay duyulduğu…
ankara-dugun-dansi-kursu

Ankara Düğün Dans Kursları

Ankara Düğün Dans Kursları Hayatınızda belki de bir defa yaşayacağınız mutluluk ve heyecandır düğün. Üstelik tüm akrabalarınız, sevdikleriniz yanınızda. Tüm hazırlıkları yaptınız. Davetiyeler, salon, yiyecekler, program… Fakat unutmayın, insanların gözlerini…
ankara-dans-gecesi

Rasa Dans Gecesi

Rasa Dans Gecesi – Dans Geceleri Rasa dans gecesi – Salsa Ankara Dans Kursu organizasyonudur. Her cumartesi 21:00 da Selanik 2 cd. No:74 Kızılay adresinde yapılır. Hem alanın genişliği hem…
salsa müzikleri

Salsa Müzikleri Listesi

Salsa müzikleri listesi içinde her türden salsa müzikleri bulabilirsiniz. Popüler salsa müziklerinin yanında salsa eğitim müzikleri ve salsa başlangıç müzikleri bulunmakta. Salsa ritminin kolay duyulduğu ve ritm sayan müziklerle salsa…
ankara-bachata-kursu

Ankara Bachata Kursları

Ankara Bachata Kursları Ankara bachata kursu 137 liradan başlayan fiyatlarla. Ayrıca 2. dans hediye. Ücretsiz deneme dersi için hemen rezervasyon yaptırın. Yoğun tempolu eğitim ile etkili ve hızlı öğrenme Ankara…
yoga ders videoları

Yoga Ders Videoları ve Eğitimleri

Yoga Ders Videoları ve Eğitimleri Yoga ders videoları ile evinizde yoga yapabilirsiniz. Yoga başlangıç videoları ve daha ileri seviye videolardan size uygun olandan başlayabilirsiniz Yoga video derslerimiz yoga başlangıç videoları,…
kampanya1ay-1

Balgat dans kursu

Balgat dans kursu için yol tarifi alın, kurs fiyatlarını görün. Latin dansları, halk dansları, düğün dansı ve spor için ücretsiz deneme dersine katılın Balgat Dans Kursları ve Fiyatları Balgat dans…