İster haftada bir, ister haftada iki gün zumba yapın. İsterseniz her gün. Salsa Ankara zumba derslerine başladığınız zaman, dersler dışında da zumba çalışabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamamızdan zumba ders videolarına ulaşabilir, evde zumba yapabilirsiniz. Whatsapp grubumuzdan destek alabilirsiniz 

ÖNCE DENEYİN SONRA KAYIT YAPTIRIN

Kendimize o kadar güveniyoruz ki katılmak isteyen herkese ücretsiz zumba dersi deneme imkanı veriyoruz. Tek yapmanız gereken zumba dersi için rezervasyon yaptırmak. 

0312.213 9279

Bizi arayarak rezervasyon yaptırın

WHATSAPP

Whatsapp ile rezervasyon yaptırın

REZERVASYON FORMU

Form doldurarak rezerasyon yaptırın

Ankara zumba kursu ile Sağlıklı bir hayatın anahtarı olan sporu, eğlence ile birleştirin. Ankara zumba kursunda size müthiş şarkılar ile dans etmenin hazzı yanında, kendinizle olduğunuz, özgür hissedeceğiniz dolu dolu 1 saat sunuyoruz.

Ankara zumba kursu; Ankara’nın en fazla zumba sertifikasına sahip kursudur. Ayrıca zumba fitness, zumba step ve zumba toning derslerinin hepsini okulumuzda bulabilirsiniz.

Ankara Zumba Kursu Tanıtım dersi

Yeni açılacak gruplara buradan ulaşabilirsiniz.

Denemeniz için Ankara zumba kursunda katılacağınız ilk ders ücretsizdir. Memnun kalırsanız kayıt yaptırarak devam edebilirsiniz.

Diğer derslerimizin ayrıntılarına Ankara Dans Kursu sayfamızdan ulaşabilirsiniz

Ankara Zumba Kursu Fiyatları

Online Kayıt için tıklayın

Ankara dans kursu fiyatları sayfamızdan fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz

Fiyatlarımız ders sayısı olarak belirlenir. Aldığınız dersleri bir ay içinde dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Sadece girdiğiniz dersler için ücret ödersiniz.  Zumba Kart Süresi 1 aydır. 1 ay sonunda kullanmadığınız haklarınız varsa; kayıt yenilediğinizde kartınıza eklenir.

Tek bir üyelikle zumba fitness, zumba toning ve zumba step derslerimize katılabilirsiniz.

Fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca kampanyalar bölümümüzü inceleyerek çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Zumba Nedir?

 Zumba dünyanın en fazla kilo verdiren üç sporundan biridir. Popüler müziklerle dansetmeyi öğrenir, sağlıklı ve düzgün bir vücut duruşuna sahip olursunuz. Yüksek temposu sayesinde; bir çok spor aktivitesinin aksine irileşmez, sıkılaşırsınız.

İlginizi Çekebilir ;  Ankara Düğün Dansı Kursu

 En ideal zumba programı; Sağlıklı yaşam için haftada 2, kilo vermek ve sıkılaşmak için haftada 3 gündür.

Zumba Step

Zumba step adından da anlaşılacağı gibi stepin dansla birleştirilmiş halidir. Zumba step diğer zumba türlerinde olduğu gibi kalori yaktırırken özellikle bacak ve basen bölgesini yoğun çalıştırarak sıkılaşmasına yardımcı olur.

Zumba Toning

Zumba toning, en fazla kalori yaktıran zumba türlerinden biridir. Dansederken kullanılan küçük ağırlıklar yağ yakımını artırırken sıkılaşmayı ve kas yapımını hızlandırır.

Strong By Zumba

Sadece vücut ağırlığı kullanılarak yapılan, yüksek yoğunluklu interval bir antrenmandır. Kasların şekillenmesi ve güçlenmesinde en etkili zumba programıdır.

Strong by Zumba derslerinin süresi 1 saattir. High knee, burpee,jumping jack lunge, squat gibi hareketler yoğun olarak kullanılır.

Strong by Zumba’da diğer HIITT’lerdeki (Yüksek Yoğunluklu İnterval Antrenman) gibi hareketleri kaç tekrar yapacağınızı saymak zorunda kalmazsınız çünkü hareketler müzikle senkronize edilerek bir koreografi haline getirilmiştir. Antrenmanın müzikle bütünleşmesi egzersiz sırasında daha çok keyif almanızı sağlar ve dikkatinizi toplamayı kolaylaştırır.

Daha önce hiç fitness geçmişiniz yoksa, bel, diz, boyun bölgelerinizde bir rahatsızlık varsa, solunum sisteminize bağlı bir rahatsızlık yaşıyorsanız Srong by Zumba derslerine girmeden önce mutlaka doktorunuza ve antrenörünüze danışmayı unutmayın.

Bu derslerimiz sadece belli bir kondisyona ve spor geçmişine sahip öğrencilerimize verilmektedir

Ankara Zumba Kursu Hakkında

Ankara Zumba kursu, Zumba ve Zumba Toning derslerine ilk olarak Salsa Ankara Dans Akademisi ‘ nin yarışmalara katılan sporcularının kondisyon, kas gücü ve dayanıklılıklarını artırmak amacıyla başladı.

2011 yılından itibaren Zumba dersleri sadece akademi bünyesindeki sporculara verilmekten çıkarılıp, herkese açık hale geldi. Zumba latin dansları eşliğinde yapılan bir spor olduğundan, latin dans antrenörlerimizle çalışmalarımız devam etti. Eğitmenlerimizle bugüne kadar yapılan bir çok uluslararası etkinlik ve eğitimlere katıldık. Bu eğitimler sonunda Zumba, Zumba Toning, Zumba Step, Strong by Zumba, Zumba Kids, Zumba Gold, Zumba Kids Jr. eğitimlerini vermeye hak kazandık. Şu an Ankaradaki okullar içinde en fazla Zumba sertifikasına sahip olmamıza rağmen kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Zumba Ankara Baş Eğitmeni Mustafa Çağrı BAĞÇECİK ZIN (Zumba Instructor Network) üyesidir. Koreografilerimiz baş eğitmenimiz ve Zumba şirketi uzmanları tarafından hazırlanır. Her ay DVD ve seminerlerle bize ulaştırılır. Dolayısıyla uyguladığımız programlar; doktorlar, diyetisyenler, antrenör ve koreograflar tarafından kontrol edilmiştir. Zumba, ACE ( American Council on Exercise) tarafından dünyada en çok kalori harcatan ilk 3 egzersiz arasında gösterilmiştir. Ayrıca başarısını kanıtlamış, dünyanın en hızlı büyüyen 10 şirketi arasına girmiştir.

İlginizi Çekebilir ;  Ankara Yoga Kursu

Zumba eğitmeniniz lisanslı mı?

www.zumba.com adresine girin, ‘Find an Instructor’ sekmesine tıklayın. Dersine girdiğiniz eğitmenin ismini ingilizce karakterlerle yazın. (Örn: Mustafa Cagri Bagcecik)

Ülke ve şehir bilgilerini seçin. Uzaklıkta (distance) en az 50′yi seçerek aratın.

Listede adı çıkıyorsa lisanslı bir eğitmenin dersine giriyorsunuz demektir. Çıkmıyorsa dersine girdiğiniz kişi Zumba eğitmeni değildir. Girdiğiniz ders ise çok büyük olasılıkla gerçek bir Zumba Fitness dersi değildir.

Hem kendi sağlığınız için hem de Zumba’ yı yanlış tanımamak için lisansı olmayan, gerekli tecrübe ve yeterliklere sahip olmayan bir kişinin derslerine katılmaktan kaçınınız.

Zumba Ankara Baş Eğitmeni Mustafa Çağrı BAĞÇECİK: Zumba Basic 1, Zumba Basic 2, Zumba Pro skills, ZumbaToning, Zumba Step, Strong by Zumba, Zumba Kids, Zumba Kids Jr., Zumba Gold sertifikalarının tamamına sahiptir. Ankara’da daha fazla sertifikaya sahip bir eğitmen yoktur. Baş Eğitmenimiz Mustafa Çağrı BAĞÇECİK aynı zamanda ZIN (Zumba Instructor Network) üyesidir.

Zumba yapmaya karar verirseniz ücretsiz tanıtım derslerimize bekliyoruz. Fiyat, ders sayısı, hizmet kalitesi ve eğlenceli organizasyonlarla Ankara’nın en iyisi olduğumuzu göreceksiniz.

Salsa Ankara Dans Akademide size uygun günleri belirleyip Zumba, Zumba Toning ve Zumba Step derslerine katılabilirsiniz. İşletmenizde, kurumunuzda, okulunuzda ya da özel olarak Zumba eğitimi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Zumba Kursu

Özellikle hanımlar arasında son yılların en popüler danslarından biri olan Zumba ile hem sağlıklı, fit bir vücuda sahip olabilir hem de fazla kilolarınızdan kurtulurken eğlenmenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Salsa Ankara Dans Okulumuzun profesyonel Zumba dansı eğitmenlerinin eşliğinde başlangıç seviyesinden itibaren dans becerilerinizi hızlı bir şekilde geliştirebilir ve kısa sürede istediğiniz forma kavuşabilirsiniz.

Gerek Türkiye’nin en deneyimli ve uluslararası dans yarışmalarında derece sahibi eğitmen kadromuz gerekse de sahip olduğumuz 600 kişilik dans salonlarımız ile Ankara’nın en büyük dans okulları arasında yer alan okulumuzda siz de Zumba kursuna katılarak sertifikalı bir dansçı olabilirsiniz. Ankara Zumba kursu; Ankara’nın en fazla Zumba sertifikası alabileceğiniz okulumuzda %100 başarı ve memnuniyet garantili olarak profesyonel eğitmenlerimiz tarafından haftanın 2 günü gerçekleştirilmektedir. Son yılların en popüler ve en eğlenceli aktivitesi Zumbanın yanı sıra;

  • Zumba fitness,
  • Zumba step,
  • Zumba toning

dersleri de okulumuzun deneyimli eğitmenleri tarafından kursiyerlere sunulmaktadır.

Zumba Kursu Fiyatları ve Kurs Detayları

İnternet sitemiz üzerinde yer alan başvuru formunu doldurarak ya da Whatsapp danışma hattı üzerinden dans okulumuzun iletişim ekibiyle irtibata geçebilir, bu sayede Zumba kursu fiyatları başta olmak üzere merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını öğrenebilirsiniz.  Kurslarımız için tek başınıza kayıt yapabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla beraber de ders kaydı yaptırabilirsiniz. Güler yüzlü ve pozitif enerjili Zumba ekibimizin önemli bir parçası olmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir ;  Ankara Bale Kursu
rasa-dans-gecesi

Bahçelievler dans kursu

Bahçelievler Dans Kursu Bahçelievler dans kursu için kampanyaları ve kurs fiyatlarımızı görün. Ücretsiz dans tanıtım derslerimize katılın. Önce deneyin sonra başlayın.Ankara Bahçelievler dans kursu olarak oldukça tercih edilen bir bölgedir.…
ankara-sirtaki-kursu

Ankara Sirtaki Kursu

Ankara Sirtaki Kursu Kaan Temizel ile sirtaki derslerimize bekliyoruz. Ankara sirtaki kursu Ders programı, fiyatlar ve ders videolarına buradan ulaşabilirsiniz. https://youtu.be/QJpCmR5epIc Dilediğiniz kadar pratik ve çalışma imkanı Öğrencilere özel pratik…
salsa-ankara-dans-parti

Dans Kursu Fotoğrafları

Dans Kursu Fotoğrafları Dans kursu fotoğrafları bölümümüzde okulumuzun ve derslerimizin fotoğraflarını bulabilirsiniz. Rezervasyon ile ücretsiz dersimize katılın.  0312.213 9279 Bizi arayarak rezervasyon yaptırın WHATSAPP Whatsapp ile rezervasyon yaptırın REZERVASYON FORMU…
tango kursu fiyatları

Tango Kursu Fiyatları

Tango Kursu Fiyatları Tango kursu fiyatları aylık 137 liradan başlayan seçeneklerle. Fiyatlarımızı kısaylayın. Kayıt olmadan önce ücretsiz tango deneme dersimize katılın. Tango kurs ücretleri 3-6-9 aylık paketler olarak değişmektedir. Fiyatlarımızı…
pilates kursu fiyatları

Pilates Kursu Fiyatları

Pilates Kursu Fiyatları Pilates kursu fiyatları haftalık ders saati olarak değişmektedir. Pilates ders ücretleri ve kampanyaları inceleyin. İlk pilates dersi deneme için ücretsiz Haftada 1, 2 veya 3 günlük spor…
ankara-dugun-dansi-kursu

Ankara Düğün Dansı Kursu

Ankara Düğün Dansı Kursu Hayatınızda belki de bir defa yaşayacağınız mutluluk ve heyecandır düğün. Üstelik tüm akrabalarınız, sevdikleriniz yanınızda. Tüm hazırlıkları yaptınız. Davetiyeler, salon, yiyecekler, program… Fakat unutmayın, insanların gözlerini…
ankara-tango-kursu

Ankara Tango Kursu

Ankara tango kursu eğitim programı, fiyatlar, eğitmen kadrosu, ücretsiz tanıtım dersleri ve ders videolarına buradan ulaşabilirsiniz. Ankara Tango Kursu Ankara tango kursu ile tangonun en yaygın stili olan arjantin tango…
ankara-salsa-kursu

Ankara salsa kursu

Ankara salsa kursu ile 137 liradan başlayan fiyatlarla eğitimlere başlayın. Üstelik 2. dans hediye. İlk ders denemeniz için ücretsiz Ankara Salsa Kursu Yoğun tempolu eğitim ile etkili ve hızlı öğrenme…
salsa-ankara-teras-dans-gecesi

Teras Dans Gecesi

Teras dans gecesi, salsa ankara dans cafe de yapılmaktadır. Etkinliğimiz her cuma 21:00 – 00:00 arasındadır. Bu gece öncesinde her ay ücretsiz workshoplar düzenlenir. Öğrencilerimize özel pratik gecesi olarak başlayan…
ankara-kizomba-kursu

Emek dans kursu

Emek dans kursu Emek dans kursu için yol tarifi alın, kurs fiyatlarını görün. Latin dansları, halk dansları, düğün dansı ve spor için ücretsiz deneme dersine katılın. Ankara Emek dans kursu…
sirtaki ve zeibekiko müzikleri

Sirtaki ve Zeybekiko Müzikleri

Sirtaki ve Zeybekiko Müzikleri Sirtaki ve zeybekiko müzikleri listemizde en popüler müzikleri bulabilirsiniz. Türkçe ve yabancı sirtaki müziklerinin yanında başlangıç seviye sirtaki ve zeybekiko eğitimi alanlar için de uygun müzikler…
dans-muzik-listeleri

Dans Müzikleri Listesi

Dans Müzik Listeleri Dans müzik listeleri salsa, bachata, tango, yoga, zumba, kizomba, sirtaki, zeybek ve düğün dans müzikleri olarak ayrı ayrı listelerden oluşmaktadır. Müzikleri seçerken dansedebileceğiniz ve dans eğitimi için…