İster haftada bir, ister haftada iki gün zumba yapın. İsterseniz her gün. Salsa Ankara zumba derslerine başladığınız zaman, dersler dışında da zumba çalışabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamamızdan zumba ders videolarına ulaşabilir, evde zumba yapabilirsiniz. Whatsapp grubumuzdan destek alabilirsiniz

ÖNCE DENEYİN SONRA KAYIT YAPTIRIN

Kendimize o kadar güveniyoruz ki katılmak isteyen herkese ücretsiz zumba dersi deneme imkanı veriyoruz. Tek yapmanız gereken zumba dersi için rezervasyon yaptırmak.

0312.213 9279

Bizi arayarak rezervasyon yaptırın

WHATSAPP

Whatsapp ile rezervasyon yaptırın

REZERVASYON FORMU

Form doldurarak rezerasyon yaptırın

Ankara zumba kursu ile Sağlıklı bir hayatın anahtarı olan sporu, eğlence ile birleştirin. Ankara zumba kursunda size müthiş şarkılar ile dans etmenin hazzı yanında, kendinizle olduğunuz, özgür hissedeceğiniz dolu dolu 1 saat sunuyoruz.

Ankara zumba kursu; Ankara’nın en fazla zumba sertifikasına sahip kursudur. Ayrıca zumba fitness, zumba step ve zumba toning derslerinin hepsini okulumuzda bulabilirsiniz.

Ankara Zumba Kursu Tanıtım dersi

Yeni açılacak gruplara buradan ulaşabilirsiniz.

Denemeniz için Ankara zumba kursunda katılacağınız ilk ders ücretsizdir. Memnun kalırsanız kayıt yaptırarak devam edebilirsiniz.

Diğer derslerimizin ayrıntılarına Ankara Dans Kursu sayfamızdan ulaşabilirsiniz

Ankara Zumba Kursu Fiyatları

Online Kayıt için tıklayın

Ankara dans kursu fiyatları sayfamızdan fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz

Fiyatlarımız ders sayısı olarak belirlenir. Aldığınız dersleri bir ay içinde dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Sadece girdiğiniz dersler için ücret ödersiniz.  Zumba Kart Süresi 1 aydır. 1 ay sonunda kullanmadığınız haklarınız varsa; kayıt yenilediğinizde kartınıza eklenir.

Tek bir üyelikle zumba fitness, zumba toning ve zumba step derslerimize katılabilirsiniz.

Fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca kampanyalar bölümümüzü inceleyerek çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Zumba Nedir?

 Zumba dünyanın en fazla kilo verdiren üç sporundan biridir. Popüler müziklerle dansetmeyi öğrenir, sağlıklı ve düzgün bir vücut duruşuna sahip olursunuz. Yüksek temposu sayesinde; bir çok spor aktivitesinin aksine irileşmez, sıkılaşırsınız.

 En ideal zumba programı; Sağlıklı yaşam için haftada 2, kilo vermek ve sıkılaşmak için haftada 3 gündür.

Zumba Step

Zumba step adından da anlaşılacağı gibi stepin dansla birleştirilmiş halidir. Zumba step diğer zumba türlerinde olduğu gibi kalori yaktırırken özellikle bacak ve basen bölgesini yoğun çalıştırarak sıkılaşmasına yardımcı olur.

Strong By Zumba

Sadece vücut ağırlığı kullanılarak yapılan, yüksek yoğunluklu interval bir antrenmandır. Kasların şekillenmesi ve güçlenmesinde en etkili zumba programıdır.

Strong by Zumba derslerinin süresi 1 saattir. High knee, burpee,jumping jack lunge, squat gibi hareketler yoğun olarak kullanılır.

Strong by Zumba’da diğer HIITT’lerdeki (Yüksek Yoğunluklu İnterval Antrenman) gibi hareketleri kaç tekrar yapacağınızı saymak zorunda kalmazsınız çünkü hareketler müzikle senkronize edilerek bir koreografi haline getirilmiştir. Antrenmanın müzikle bütünleşmesi egzersiz sırasında daha çok keyif almanızı sağlar ve dikkatinizi toplamayı kolaylaştırır.

Daha önce hiç fitness geçmişiniz yoksa, bel, diz, boyun bölgelerinizde bir rahatsızlık varsa, solunum sisteminize bağlı bir rahatsızlık yaşıyorsanız Srong by Zumba derslerine girmeden önce mutlaka doktorunuza ve antrenörünüze danışmayı unutmayın.

Bu derslerimiz sadece belli bir kondisyona ve spor geçmişine sahip öğrencilerimize verilmektedir

Ankara Zumba Kursu Hakkında

Ankara Zumba kursu, Zumba ve Zumba Toning derslerine ilk olarak Salsa Ankara Dans Akademisi ‘ nin yarışmalara katılan sporcularının kondisyon, kas gücü ve dayanıklılıklarını artırmak amacıyla başladı.

2011 yılından itibaren Zumba dersleri sadece akademi bünyesindeki sporculara verilmekten çıkarılıp, herkese açık hale geldi. Zumba latin dansları eşliğinde yapılan bir spor olduğundan, latin dans antrenörlerimizle çalışmalarımız devam etti. Eğitmenlerimizle bugüne kadar yapılan bir çok uluslararası etkinlik ve eğitimlere katıldık. Bu eğitimler sonunda Zumba, Zumba Toning, Zumba Step, Strong by Zumba, Zumba Kids, Zumba Gold, Zumba Kids Jr. eğitimlerini vermeye hak kazandık. Şu an Ankaradaki okullar içinde en fazla Zumba sertifikasına sahip olmamıza rağmen kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Zumba Ankara Baş Eğitmeni Mustafa Çağrı BAĞÇECİK ZIN (Zumba Instructor Network) üyesidir. Koreografilerimiz baş eğitmenimiz ve Zumba şirketi uzmanları tarafından hazırlanır. Her ay DVD ve seminerlerle bize ulaştırılır. Dolayısıyla uyguladığımız programlar; doktorlar, diyetisyenler, antrenör ve koreograflar tarafından kontrol edilmiştir. Zumba, ACE ( American Council on Exercise) tarafından dünyada en çok kalori harcatan ilk 3 egzersiz arasında gösterilmiştir. Ayrıca başarısını kanıtlamış, dünyanın en hızlı büyüyen 10 şirketi arasına girmiştir.

Zumba eğitmeniniz lisanslı mı?

www.zumba.com adresine girin, ‘Find an Instructor’ sekmesine tıklayın. Dersine girdiğiniz eğitmenin ismini ingilizce karakterlerle yazın. (Örn: Mustafa Cagri Bagcecik)

Ülke ve şehir bilgilerini seçin. Uzaklıkta (distance) en az 50′yi seçerek aratın.

Listede adı çıkıyorsa lisanslı bir eğitmenin dersine giriyorsunuz demektir. Çıkmıyorsa dersine girdiğiniz kişi Zumba eğitmeni değildir. Girdiğiniz ders ise çok büyük olasılıkla gerçek bir Zumba Fitness dersi değildir.

Hem kendi sağlığınız için hem de Zumba’ yı yanlış tanımamak için lisansı olmayan, gerekli tecrübe ve yeterliklere sahip olmayan bir kişinin derslerine katılmaktan kaçınınız.

Zumba Ankara Baş Eğitmeni Mustafa Çağrı BAĞÇECİK: Zumba Basic 1, Zumba Basic 2, Zumba Pro skills, ZumbaToning, Zumba Step, Strong by Zumba, Zumba Kids, Zumba Kids Jr., Zumba Gold sertifikalarının tamamına sahiptir. Ankara’da daha fazla sertifikaya sahip bir eğitmen yoktur. Baş Eğitmenimiz Mustafa Çağrı BAĞÇECİK aynı zamanda ZIN (Zumba Instructor Network) üyesidir.

İlginizi Çekebilir ;  Ankara Sirtaki Kursu ve Kurs Fiyatları

Zumba yapmaya karar verirseniz ücretsiz tanıtım derslerimize bekliyoruz. Fiyat, ders sayısı, hizmet kalitesi ve eğlenceli organizasyonlarla Ankara’nın en iyisi olduğumuzu göreceksiniz.

Salsa Ankara Dans Akademide size uygun günleri belirleyip Zumba, Zumba Toning ve Zumba Step derslerine katılabilirsiniz. İşletmenizde, kurumunuzda, okulunuzda ya da özel olarak Zumba eğitimi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Zumba Kursu

Özellikle hanımlar arasında son yılların en popüler danslarından biri olan Zumba ile hem sağlıklı, fit bir vücuda sahip olabilir hem de fazla kilolarınızdan kurtulurken eğlenmenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Salsa Ankara Dans Okulumuzun profesyonel Zumba dansı eğitmenlerinin eşliğinde başlangıç seviyesinden itibaren dans becerilerinizi hızlı bir şekilde geliştirebilir ve kısa sürede istediğiniz forma kavuşabilirsiniz.

Gerek Türkiye’nin en deneyimli ve uluslararası dans yarışmalarında derece sahibi eğitmen kadromuz gerekse de sahip olduğumuz 600 kişilik dans salonlarımız ile Ankara’nın en büyük dans okulları arasında yer alan okulumuzda siz de Zumba kursuna katılarak sertifikalı bir dansçı olabilirsiniz. Ankara Zumba kursu; Ankara’nın en fazla Zumba sertifikası alabileceğiniz okulumuzda %100 başarı ve memnuniyet garantili olarak profesyonel eğitmenlerimiz tarafından haftanın 2 günü gerçekleştirilmektedir. Son yılların en popüler ve en eğlenceli aktivitesi Zumbanın yanı sıra;

  • Zumba fitness,
  • Zumba step,
  • Zumba toning

dersleri de okulumuzun deneyimli eğitmenleri tarafından kursiyerlere sunulmaktadır.

Zumba Kursu Fiyatları ve Kurs Detayları

İnternet sitemiz üzerinde yer alan başvuru formunu doldurarak ya da Whatsapp danışma hattı üzerinden dans okulumuzun iletişim ekibiyle irtibata geçebilir, bu sayede Zumba kursu fiyatları başta olmak üzere merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını öğrenebilirsiniz.  Kurslarımız için tek başınıza kayıt yapabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla beraber de ders kaydı yaptırabilirsiniz. Güler yüzlü ve pozitif enerjili Zumba ekibimizin önemli bir parçası olmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Haftada 1 gün veya haftada 2 gün seçebilirsiniz. Hatta 1 gün zumba 1 gün yoga olarak seçebilirsiniz. Zumba dans kursu programımızdan size uygun gün ve saatleri görebilirsiniz.

Zumba kursu fiyatları haftada seçeceğiniz gün sayısına ve üyelik süresine göre değişir. Hafta 1 gün üyeliğimiz aylık 170 lira. Gün sayısı ve üyelik süresi arttıkça fiyatlarımız düşüyor. Ankara zumba kursu fiyatlarımızı inceleyiniz.

Yaz kış farketmez. Zumba yaparken çok terleyeceksiniz. O yüzden zumba kursuna gelirken yanınızda tişört ve eşofman veya tayt getiriniz.

Ankara zumba kursu Bahçelievler mh. Azerbaycan caddesi No:38 Kat: 3-4 adresinde. Bahçelievler dans kursumuza gelerek zumba dersimizi ücretsiz deneyebilirsiniz

Kızılaydan Ankaraya binerek beşevler de inebilir ve 5 dakika yürüyebilirsiniz. Güvenparkdan bahçeli veya emek dolmuşlarına binip okulumuzun önünde inebilirsiniz.

salsa ders videoları

Salsa Dans Videoları ve Eğitimleri

Salsa Dans Videoları ve Eğitimleri Salsa ders videoları ile evde salsa yapabilirsiniz. Ayrıca salsa videolarımıza youtube kanalımızdan ve mobil uygulamamızdan da ücretsiz ulaşabilirsiniz Salsa ders videoları salsa başlangıç videoları, orta…
tango müzikleri

Tutkulu Tango Müzikleri Listesi

Tutkulu Tango Müzikleri Listesi Tango müzikleri listesi içinde arjantin tango müzikleri bulabilirsiniz. Popüler tango müziklerinin yanında tango eğitim müzikleri, milonga müzikleri ve  tango başlangıç müzikleri bulunmakta. Tango ritminin kolay duyulduğu…
ankara-kizomba-kursu-2

Tandoğan dans kursu

Tandoğan dans kursu için yol tarifi alın, kurs fiyatlarını görün. Latin dansları, halk dansları, düğün dansı ve spor için ücretsiz deneme dersine katılın. Tandoğan Dans Kursları Tandoğan civarında oturuyorsanız, çalışıyorsanız…
ankara-sirtaki-kursu

Ankara Sirtaki Kursu ve Kurs Fiyatları

Ankara Sirtaki Kursu ve Kurs Fiyatları Kaan Temizel ile sirtaki derslerimize bekliyoruz. Ankara sirtaki kursu Ders programı, fiyatlar ve ders videolarına buradan ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz kadar pratik ve çalışma imkanı Öğrencilere…
ankara-kizomba-kursu

Emek dans kursu

Ankara Emek Dans Kursu Emek dans kursu için yol tarifi alın, kurs fiyatlarını görün. Latin dansları, halk dansları, düğün dansı ve spor için ücretsiz deneme dersine katılın. Ankara Emek dans…
bale kursu fiyatları

Bale Kursu ve Bale Kursu Fiyatları

Bale Kursu ve Bale Kursu Fiyatları Bale kurs fiyatları 3-6-9 aylık paketler olarak değişmektedir. Bale kursu ücretleri ve kampanyalarımızı inceleyin. Ücresiz tanıtım dersimize katılın. Çocuklar için 4-6 ve 7-9 yaş…
ankara-modern-dans-kursu

Ankara Modern Dans Kursu

Ankara Modern Dans Kursu- Ankara’nın En Popüler Modern Dans Kursu! Ankara modern dans kursları bünyesinde hem çocuklar hem de yetişkinler için sınıflarımız vardır. Çocuk gruplarımız 10-15 yaş aralığındadır. 10 yaşından…
pilates kursu fiyatları

Pilates Kursu Fiyatları

Pilates Kursu Fiyatları Pilates kursu fiyatları haftalık ders saati olarak değişmektedir. Pilates ders ücretleri ve kampanyaları inceleyin. İlk pilates dersi deneme için ücretsiz Haftada 1, 2 veya 3 günlük spor…
ankara-salsa-dans-gecesi-1

Pijama Partisi

Activity Friend ve Salsa Ankara Dans Akademi ortaklığıyla; Ankara birbirinden eğlenceli etkinliklerle buluşuyor. Etkinlik Tarihi: 9 Kasım Cumartesi 21:00 – 04:00 Etkinlik Adresi: Bahçelievler 3. cd. No:38 Kat:4 Etkinlik ücreti…
ankara-bale-kursu

Ankara Bale Kursları

Ankara Bale Kursları Bale, dansın kurallarının konduğu ilk dans türüdür diyebiliriz. Bale eğitimi özlellikle çocuklar için çok önemlidir. Ankara bale kursu eğitimleri ile ritim algısı gelişir, vücut esnekliği artar. Müzik…
milonga-bien-ankara

Milonga Bien- Ankara Tango Gecesi

MİLONGA BİEN, her cumartesi tango severlerin buluştuğu gecedir. Ankaralı tango eğitmenlerinin ortak düzenlediği gece 7 yıldır devam ediyor. Adını İspanyolca, “İYİ MİLONGA” dan almıştır. [envira-gallery id=”662″] Gecede farklı dj performanslarının…
bachata kursu fiyatları

Bachata Kursu Fiyatları

Bachata Kursu Fiyatları Bachata kursu fiyatları aylık 137 liradan başlayan seçeneklerle. Üstelik salsa kursuyla birlikte. Haftada 2 saat ders, 3 saat pratik. Ücretsiz deneme imkanı Bachata kurs fiyatları 3-6-9 aylık…