Ankara Zumba Kursu

İster haftada bir, ister haftada iki gün zumba yapın. İsterseniz her gün. Salsa Ankara zumba derslerine başladığınız zaman, dersler dışında da zumba çalışabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamamızdan zumba ders videolarına ulaşabilir, evde zumba yapabilirsiniz. Whatsapp grubumuzdan destek alabilirsiniz 

ÖNCE DENEYİN SONRA KAYIT YAPTIRIN

Kendimize o kadar güveniyoruz ki katılmak isteyen herkese ücretsiz zumba dersi deneme imkanı veriyoruz. Tek yapmanız gereken zumba dersi için rezervasyon yaptırmak. 

0312.213 9279

Bizi arayarak rezervasyon yaptırın

WHATSAPP

Whatsapp ile rezervasyon yaptırın

REZERVASYON FORMU

Form doldurarak rezerasyon yaptırın

Ankara zumba kursu ile Sağlıklı bir hayatın anahtarı olan sporu, eğlence ile birleştirin. Ankara zumba kursunda size müthiş şarkılar ile dans etmenin hazzı yanında, kendinizle olduğunuz, özgür hissedeceğiniz dolu dolu 1 saat sunuyoruz.

Ankara zumba kursu; Ankara’nın en fazla zumba sertifikasına sahip kursudur. Ayrıca zumba fitness, zumba step ve zumba toning derslerinin hepsini okulumuzda bulabilirsiniz.

Ankara Zumba Kursu Tanıtım dersi

Yeni açılacak gruplara buradan ulaşabilirsiniz.

Denemeniz için Ankara zumba kursunda katılacağınız ilk ders ücretsizdir. Memnun kalırsanız kayıt yaptırarak devam edebilirsiniz.

Diğer derslerimizin ayrıntılarına Ankara Dans Kursu sayfamızdan ulaşabilirsiniz

Ankara Zumba Kursu Fiyatları

Online Kayıt için tıklayın

Ankara dans kursu fiyatları sayfamızdan fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz

Fiyatlarımız ders sayısı olarak belirlenir. Aldığınız dersleri bir ay içinde dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Sadece girdiğiniz dersler için ücret ödersiniz.  Zumba Kart Süresi 1 aydır. 1 ay sonunda kullanmadığınız haklarınız varsa; kayıt yenilediğinizde kartınıza eklenir.

Tek bir üyelikle zumba fitness, zumba toning ve zumba step derslerimize katılabilirsiniz.

Fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca kampanyalar bölümümüzü inceleyerek çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Zumba Nedir?

 Zumba dünyanın en fazla kilo verdiren üç sporundan biridir. Popüler müziklerle dansetmeyi öğrenir, sağlıklı ve düzgün bir vücut duruşuna sahip olursunuz. Yüksek temposu sayesinde; bir çok spor aktivitesinin aksine irileşmez, sıkılaşırsınız.

 En ideal zumba programı; Sağlıklı yaşam için haftada 2, kilo vermek ve sıkılaşmak için haftada 3 gündür.

Zumba Step

Zumba step adından da anlaşılacağı gibi stepin dansla birleştirilmiş halidir. Zumba step diğer zumba türlerinde olduğu gibi kalori yaktırırken özellikle bacak ve basen bölgesini yoğun çalıştırarak sıkılaşmasına yardımcı olur.

Zumba Toning

Zumba toning, en fazla kalori yaktıran zumba türlerinden biridir. Dansederken kullanılan küçük ağırlıklar yağ yakımını artırırken sıkılaşmayı ve kas yapımını hızlandırır.

Strong By Zumba

Sadece vücut ağırlığı kullanılarak yapılan, yüksek yoğunluklu interval bir antrenmandır. Kasların şekillenmesi ve güçlenmesinde en etkili zumba programıdır.

Strong by Zumba derslerinin süresi 1 saattir. High knee, burpee,jumping jack lunge, squat gibi hareketler yoğun olarak kullanılır.

Strong by Zumba’da diğer HIITT’lerdeki (Yüksek Yoğunluklu İnterval Antrenman) gibi hareketleri kaç tekrar yapacağınızı saymak zorunda kalmazsınız çünkü hareketler müzikle senkronize edilerek bir koreografi haline getirilmiştir. Antrenmanın müzikle bütünleşmesi egzersiz sırasında daha çok keyif almanızı sağlar ve dikkatinizi toplamayı kolaylaştırır.

Daha önce hiç fitness geçmişiniz yoksa, bel, diz, boyun bölgelerinizde bir rahatsızlık varsa, solunum sisteminize bağlı bir rahatsızlık yaşıyorsanız Srong by Zumba derslerine girmeden önce mutlaka doktorunuza ve antrenörünüze danışmayı unutmayın.

Bu derslerimiz sadece belli bir kondisyona ve spor geçmişine sahip öğrencilerimize verilmektedir

Ankara Zumba Kursu Hakkında

Ankara Zumba kursu, Zumba ve Zumba Toning derslerine ilk olarak Salsa Ankara Dans Akademisi ‘ nin yarışmalara katılan sporcularının kondisyon, kas gücü ve dayanıklılıklarını artırmak amacıyla başladı.

2011 yılından itibaren Zumba dersleri sadece akademi bünyesindeki sporculara verilmekten çıkarılıp, herkese açık hale geldi. Zumba latin dansları eşliğinde yapılan bir spor olduğundan, latin dans antrenörlerimizle çalışmalarımız devam etti. Eğitmenlerimizle bugüne kadar yapılan bir çok uluslararası etkinlik ve eğitimlere katıldık. Bu eğitimler sonunda Zumba, Zumba Toning, Zumba Step, Strong by Zumba, Zumba Kids, Zumba Gold, Zumba Kids Jr. eğitimlerini vermeye hak kazandık. Şu an Ankaradaki okullar içinde en fazla Zumba sertifikasına sahip olmamıza rağmen kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Zumba Ankara Baş Eğitmeni Mustafa Çağrı BAĞÇECİK ZIN (Zumba Instructor Network) üyesidir. Koreografilerimiz baş eğitmenimiz ve Zumba şirketi uzmanları tarafından hazırlanır. Her ay DVD ve seminerlerle bize ulaştırılır. Dolayısıyla uyguladığımız programlar; doktorlar, diyetisyenler, antrenör ve koreograflar tarafından kontrol edilmiştir. Zumba, ACE ( American Council on Exercise) tarafından dünyada en çok kalori harcatan ilk 3 egzersiz arasında gösterilmiştir. Ayrıca başarısını kanıtlamış, dünyanın en hızlı büyüyen 10 şirketi arasına girmiştir.

Zumba eğitmeniniz lisanslı mı?

www.zumba.com adresine girin, ‘Find an Instructor’ sekmesine tıklayın. Dersine girdiğiniz eğitmenin ismini ingilizce karakterlerle yazın. (Örn: Mustafa Cagri Bagcecik)

Ülke ve şehir bilgilerini seçin. Uzaklıkta (distance) en az 50′yi seçerek aratın.

Listede adı çıkıyorsa lisanslı bir eğitmenin dersine giriyorsunuz demektir. Çıkmıyorsa dersine girdiğiniz kişi Zumba eğitmeni değildir. Girdiğiniz ders ise çok büyük olasılıkla gerçek bir Zumba Fitness dersi değildir.

Hem kendi sağlığınız için hem de Zumba’ yı yanlış tanımamak için lisansı olmayan, gerekli tecrübe ve yeterliklere sahip olmayan bir kişinin derslerine katılmaktan kaçınınız.

Zumba Ankara Baş Eğitmeni Mustafa Çağrı BAĞÇECİK: Zumba Basic 1, Zumba Basic 2, Zumba Pro skills, ZumbaToning, Zumba Step, Strong by Zumba, Zumba Kids, Zumba Kids Jr., Zumba Gold sertifikalarının tamamına sahiptir. Ankara’da daha fazla sertifikaya sahip bir eğitmen yoktur. Baş Eğitmenimiz Mustafa Çağrı BAĞÇECİK aynı zamanda ZIN (Zumba Instructor Network) üyesidir.

Zumba yapmaya karar verirseniz ücretsiz tanıtım derslerimize bekliyoruz. Fiyat, ders sayısı, hizmet kalitesi ve eğlenceli organizasyonlarla Ankara’nın en iyisi olduğumuzu göreceksiniz.

Salsa Ankara Dans Akademide size uygun günleri belirleyip Zumba, Zumba Toning ve Zumba Step derslerine katılabilirsiniz. İşletmenizde, kurumunuzda, okulunuzda ya da özel olarak Zumba eğitimi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Zumba Kursu

Özellikle hanımlar arasında son yılların en popüler danslarından biri olan Zumba ile hem sağlıklı, fit bir vücuda sahip olabilir hem de fazla kilolarınızdan kurtulurken eğlenmenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Salsa Ankara Dans Okulumuzun profesyonel Zumba dansı eğitmenlerinin eşliğinde başlangıç seviyesinden itibaren dans becerilerinizi hızlı bir şekilde geliştirebilir ve kısa sürede istediğiniz forma kavuşabilirsiniz.

Gerek Türkiye’nin en deneyimli ve uluslararası dans yarışmalarında derece sahibi eğitmen kadromuz gerekse de sahip olduğumuz 600 kişilik dans salonlarımız ile Ankara’nın en büyük dans okulları arasında yer alan okulumuzda siz de Zumba kursuna katılarak sertifikalı bir dansçı olabilirsiniz. Ankara Zumba kursu; Ankara’nın en fazla Zumba sertifikası alabileceğiniz okulumuzda %100 başarı ve memnuniyet garantili olarak profesyonel eğitmenlerimiz tarafından haftanın 2 günü gerçekleştirilmektedir. Son yılların en popüler ve en eğlenceli aktivitesi Zumbanın yanı sıra;

  • Zumba fitness,
  • Zumba step,
  • Zumba toning

dersleri de okulumuzun deneyimli eğitmenleri tarafından kursiyerlere sunulmaktadır.

Zumba Kursu Fiyatları ve Kurs Detayları

İnternet sitemiz üzerinde yer alan başvuru formunu doldurarak ya da Whatsapp danışma hattı üzerinden dans okulumuzun iletişim ekibiyle irtibata geçebilir, bu sayede Zumba kursu fiyatları başta olmak üzere merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını öğrenebilirsiniz.  Kurslarımız için tek başınıza kayıt yapabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla beraber de ders kaydı yaptırabilirsiniz. Güler yüzlü ve pozitif enerjili Zumba ekibimizin önemli bir parçası olmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

tango kursu fiyatları

Tango Kursu Fiyatları

Tango Kursu Fiyatları Tango kursu fiyatları aylık 137 liradan başlayan seçeneklerle. Fiyatlarımızı kısaylayın. Kayıt olmadan önce ücretsiz tango deneme dersimize katılın.Tango kurs ücretleri 3-6-9 aylık paketler olarak değişmektedir. Fiyatlarımızı kıyaslarken…
ankara-zumba-kursu

Ankara Zumba Kursu

Ankara Zumba Kursu İster haftada bir, ister haftada iki gün zumba yapın. İsterseniz her gün. Salsa Ankara zumba derslerine başladığınız zaman, dersler dışında da zumba çalışabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamamızdan zumba…
sirtaki ve zeibekiko müzikleri

Sirtaki ve Zeybekiko Müzikleri

Sirtaki ve Zeybekiko Müzikleri Sirtaki ve zeybekiko müzikleri listemizde en popüler müzikleri bulabilirsiniz. Türkçe ve yabancı sirtaki müziklerinin yanında başlangıç seviye sirtaki ve zeybekiko eğitimi alanlar için de uygun müzikler…
ankara-sirtaki-kursu

Ankara Sirtaki Kursu

Ankara Sirtaki Kursu Dilediğiniz kadar pratik ve çalışma imkanı Öğrencilere özel pratik alanı olan tek dans okuluyuz. Bu sayede istediğiniz zaman kendiniz veya arkadaşlarınızla pratik yapabilirsiniz. ÖNCE DENEYİN SONRA KAYIT…
salsa müzikleri

Salsa Müzikleri Listesi

Salsa müzikleri listesi içinde her türden salsa müzikleri bulabilirsiniz. Popüler salsa müziklerinin yanında salsa eğitim müzikleri ve salsa başlangıç müzikleri bulunmakta. Salsa ritminin kolay duyulduğu ve ritm sayan müziklerle salsa…
modern dans kursu fiyatları

Modern Dans Kursu Fiyatları

Modern Dans Kursu Fiyatları Modern dans kurs fiyatları 3-6-9 aylık paketler olarak değişmektedir. Çocuklar için 4-6 ve 7-9 yaş grupları vardır. 10-15 yaş arası çocuklar için modern dans derslerimize katılabilirsiniz.…
ankara-kizomba-kursu

Ankara kizomba kursu

Ankara Kizomba Kursu Son yılların en popüler danslarından biri kizomba. Türkiyede son bir kaç yıldır popüler. Techno vari müzikler, tangoyu andıran figürler fakat bachata gibi kıvrak bir dans. İnsanların ilk…
dans-dersi-videolari

Dans Dersi Videoları

Dans Dersi Videoları Dans dersi videolarımızı evde dans öğrenmek veya spor yapmak isteyenlere uygun olarak hazırlıyoruz. Video derslerimize her hafta yenilerini ekliyoruz. Ayrıca derslerimize devam eden öğrencilerimiz de okulumuzda ya…
kizomba-adimlari

Beşevler dans kursu

Evinize veya işinize yakın olması için beşevler dans kursu arıyorsanız Salsa Ankara Dans Akademi sizin için çok uygun. Beşevlerdeki her noktadan yürüyerek gidebilirsiniz. Mükemmel bir manzaraya ve kafeye sahip dans…
ankara-tango-kursu

Ankara Tango Kursu

Ankara Tango Kursu Ankara tango kursu ile tangonun en yaygın stili olan arjantin tango eğitimini alırsınız. Eğer daha önce dansetmediyseniz endişelenmenize gerek yoki Tango derslerimize katılmanız için dans bilgi ve…
dans-muzik-listeleri

Dans Müzik Listeleri

Dans Müzik Listeleri Dans müzik listeleri bölümümüzde düğün dans müzikleri, salsa müzikleri, bachata müzikleri, tango müzikleri, kizomba müzikleri, yoga ve meditasyon müzikleri, zeybek müzikleri, sirtaki ve zeybekiko müzikleri bulunmaktadır.  Zeybek…
yoga ve meditasyon müzikleri

Yoga ve Meditasyon Müzikleri

Yoga ve Meditasyon Müzikleri Yoga ve meditasyon müzikleri listemizde hem yoga hem de meditasyon yaparken sizi rahatlatacak ve konsantrasyonunuzu artıracak müzikler bulabilirsiniz.  Yoga yazılarımız ve yoga ders videoları bölümünde yoga…