Bahçelievler semt itibariyle Ankara’nın en aktif, en hareketli noktalarının başında gelmektedir. Her tarza uygun birbirinden güzel mekanları, ışıl ışıl caddeleri, mağazaları, eğlence mekanları ve üniversitelere yakın olmasının sağladığı avantajıyla başta üniversiteli gençler olmak üzere pek çok kişi tarafından rağbet gören Ankara’nın en eski, en nezih ve en önemli semtlerinden biridir. Ulaşım kolaylığı ve Ankara’nın merkezi konumunda olması da Bahçelievler’in en önemli özelliklerinden biridir.

İyi bir dans okulunun en önemli özelliklerinden biri ulaşım kolaylığıdır. Bahçelievler’in tüm bu önemli özelliklerini göz önünde bulundurduğumuzda Bahçelievler’de yer alan bir dans okulunun da Ankara’da en çok tercih edilen dans okulu olma özelliğine sahip olması kaçınılmazdır.

ankara dans kursu

Salsa Ankara Dans Akademi Nerede?

Bahçelievler 3. Caddede yer alan dans okulumuz özel aracı ile gelecek kursiyerlerimiz için vale hizmeti sunarak kursiyerlerimize park sorunu yaşatmamasının yanı sıra, toplu taşıma kullanacak kursiyerlerimiz için de çok rahat bir şekilde ulaşabilecekleri bir konuma sahiptir. Metro, otobüs, dolmuş seçeneklerinden tamamına sahip olan ulaşımı Bahçelievler’de bulunan Salsa Ankara Dans Akademisi Beşevler metrosuna beş dakika, Milli kütüphane metrosuna on dakika yürüme mesafesinde olup ana caddede kolaylıkla bulabileceğiniz bir konuma ve ulaşıma sahiptir.

Ücretsiz tanıtım dersimize bekliyoruz

0541 180 80 25

Bizi arayarak rezervasyon yaptırın

WHATSAPP

Whatsapp ile rezervasyon yaptırın

Bahçeli’de Bir Dans Okulu Salsa Ankara Dans Akademisi

Ankara’nın Bahçelievler semtinde olan ve iyi bir dans kursuna gitmek istiyorum diyorsanız işte tüm taleplerinize itinayla karşılık veren iyi bir dans okulu: Salsa Ankara Dans Akademisi. O halde kursumuzu Ankara Bahçeli’de bulunan en iyi dans kursu yapan özelliklerden biraz bahsedelim.

Okulumuz bulunduğu binanın en üst katında yer almaktadır. Bulunduğu konumdan bakıldığında Bahçelievler, Atakule, Anıtkabir gibi Ankara’nın en önemli noktaları rahatlıkla seyredilebilmektedir. Yüksekte olması sebebiyle salonlarımız ve sizlere sosyal kullanım alanı sağlamak amacıyla dizayn ettiğimiz kafeteryamız oldukça aydınlık, ferah ve rahat bir atmosfere sahiptir.

İlginizi Çekebilir ;  Ankara Dans Kursları Ulaşımı

Gerek branş çeşitliliği gerekse kullanım alanları ve öğrenci kapasitesi olarak Bahçelievler’in en büyük dans okuludur.

Bahçelievler’de yer alan kursumuz tüm bunların yanı sıra salon ölçüleri itibariyle spor kulübü standartlarına uygundur ve a sınıfında yer almaktadır. Müzik sistemi, ses yalıtımı gibi teknik açılardan da sağlam bir şekilde donatılmış olan sınıflarımızın bu özelliklere sahip olması öğrenme hızınızı ve motivasyonunuzu doğrudan etkileyecek ve dans gelişiminizde sizlere önemli katkılar sağlayacaktır. Tamamen siz değerli kursiyerlerimizin memnuniyetine yönelik olarak geliştirilen detaylar Bahçeli dans kursumuzun en çok tercih edilme nedenlerinden biridir.

Sertifikalarımız

Kursiyerlerimize özel hazırlanan sertifikalar tamamladığınız her seviyenin sonunda sizlere takdim edilir. Yeterli donanıma sahip olarak aldığınız bu sertifikalar sizleri tam anlamıyla motive olmuş bir şekilde ve güvenle bir sonraki seviyeye taşıyacaktır. Çünkü Salsa Ankara Dans Akademisi ailesi için dans belgelerle taçlandırılan ciddi bir iştir ve siz kursiyerlerimize verdiğimiz değerin de bir ifadesidir.

Özel Ders İmkanlarımız

Bahçeli Dans kursumuz sadece grup dersleri ile kalmayıp kursiyerlerimize kişiye özel ders imkanı da sağlayarak tercihi sizlere bırakmaktadır. Daha hızlı ilerlemek isteyen ya da kendisi için bireysel derslerin daha yararlı olacağını düşünen kursiyerlerimiz için alanında en iyi eğitmenlerimiz program ve planlamalar yaparak kursiyerlerin gelişimini takip etmekte ve onları diledikleri branşta en iyi düzeye getirmektedirler. Bunun yanı sıra kursiyerlerimiz bireysel ya da grup halinde diledikleri saatte okulumuza gelerek pratik yapabilme ve eğitmenlerimizden de yardım isteyerek çalışma imkanına sahiptirler.

Tüm Kurslarımızı İnceleyin

Salsa Ankara bahçelievler dans kursunda 12 farklı branşta eğitim alabilirsiniz. Salsa, tango, düğün dansı, çocuk grupları, yoga, pilates, zumba, sirtaki, bachata, kizomba, zeybek ve bale kurslarımızı inceleyin

Branş Çeşitliliği

Bahçelievler’de yer alan dans okulumuz branş çeşitliliği bakımından oldukça zengindir. Yedi antrenör ve on bir farklı branşta dans eğitimi veren okulumuz Ankara’nın en kapsamlı dans okuludur. Modern dans, sirtaki, çocuk ve yetişkin bale, salsa, bachata, yoga, düğün dansı, tango, oryantal, zumba, kizomba, zeybek gibi branşlarla, alanında uzman eğitmenlerimizle siz değerli kursiyerlerimize hizmet vermekteyiz. Yaşınız ya da fiziki özellikleriniz ne olursa olsun hiç fark etmez. Dilediğiniz dansı tercih edebilir ve başarma hissinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir ;  Ankara Dans Kursları Ulaşımı

Tanıtım Derslerimiz

Gruplarımız başlamadan önce sizler için bir tanıtım dersi yapılır ve öncesinde de ders günü ve saati duyurulur. Eğer hangi alanda eğitim almak istediğinize emin değilseniz ve kararsızsanız sizin için kurs başlamadan hemen önce ve sizlere haber vererek gerçekleştirdiğimiz tanıtım derslerine katılabilir ve tercihinizi kendinizi denedikten sonra da yapabilirsiniz.

Dans geceleri, organizasyonlar ve etkinlkler

On yılda yüz altmıştan fazla uluslararası festivallerde gösteri ve eğitimlerde yer alan dans okulumuz her hafta düzenlediği dans geceleriyle sürekli bir dinamizm içindedir. Dans gecelerimiz Ankara’da düzenlenen en kalabalık dans gecesi olma özelliğine sahiptir. 

Dans gecelerimizin sürekli olması kursiyerlerimize hem sosyalleşme hem de bolca pratik yapma imkanı sunmaktadır. Dans gecelerimiz Bazı günler Bahçeli’de bazen de Kızılay’da bulunan Rasa’da yapılmaktadır. Mekan çeşitliliği de yine kursiyerlerimiz tarafından olumlu dönütler sağlamaktadır.

Dans gecelerinin dışında da siz kursiyerlerimizle beraber sizin talep ettiğiniz zamanlarda yiyecek ve içeceklerinizle birlikte gelebileceğiniz, doyasıya dans edip, muhabbet edebileceğiniz etkinlikler düzenlenmektedir.

Salsa Ankara Dans Akademisi’nde yalnızca dans etkinlikleri değil bunun dışında da pek çok aktivite düzenlenmektedir. Çadır kampları, piknikler, seyahatler, havuz partileri bunlardan birkaç tanesidir. Dans sosyal bir aktivitedir. Bahçeli’de bulunan dans kursumuzda da danstan eğlenceye, eğlenceden doğa aktivitelerine kadar sizler için her türlü sosyal faaliyet düşünülerek özenle organize edilmektedir.

Ders Saatleri ve Pratikler

Ders saatlerimiz sizleri sıkmayacak ama aynı zamanda da sizlere yeterli olacak şekilde programlanmıştır. Ders günleri ve pratik günleri farklı günlere yayılmıştır ve böylelikle pratik saatlerinizin zaman sorunu yaşamadan daha rahat ve faydalı şekilde, dolu dolu geçmesi hedeflenmiştir. Derste öğrenilen hareketler pratik gününde tekrarlanır ve üzerine çalışılarak hareketin güzel bir şekilde kullanılıyor hale gelmesi sağlanır. Okulumuzda ayrıca diğer tüm okullardan farklı olarak pratikleriniz için ayrı bir salon vardır. Bu yönüyle de okulumuz Ankara Bahçeli’de tek olma özelliğine sahiptir.

Dans Ayakkabıları, kostümler ve aksesuarlar

Dans okulumuzda; dans gecelerinde, şovlara çıkarken ya da derslerde kullanabileceğiniz birbirinden güzel ayakkabılar, dans kıyafetleri, aksesuarlar sizler için mevcuttur. Her yaşa, her bedene ve her zevke uygun farklı modellerdeki ürünlerimiz siz kursiyerlerimizin beğenisine sunulmuştur. Beğendiğinizi ve dilediğinizi alabilir, düşündüğünüz farklı bir model varsa da okulumuz tarafından sizler için temin edilmesini isteyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir ;  Ankara Dans Kursları Ulaşımı
ankara rasa dans gecesi

Google da yorumunu yap anında 10 tl. indirim kazan

tandoğan dans kursu

Grup Planlaması

Kursiyerlerimizin tamamıyla ayrı ayrı ve en iyi şekilde ilgilenebilmek ve dersi verimli bir biçimde tamlayabilmek amacıyla gruplarımıza yeterli sayıdan fazla kursiyer alınmamakta, yeterli sayı tamamlandığı anda hızla yeni bir grup açılmaktadır. Bu da eğitmenlerimizin kursiyerlerimizin tamamıyla özel olarak ilgilenebilmesini ve kursiyerlerimizin daha sağlam bir eğitim alarak daha hızlı ilerleme kaydetmesini sağlamaktadır.

Dans Kursu Ücretlerimiz

Salsa Ankara Dans Akademisi’nde ücretler en makul şekilde belirlenmiş olup peşin ödemenin yanı sıra taksitle ödeme gibi imkanlar sunarak da kursiyerlerimize kolaylık sağlamaktadır. Okulumuz aldığı ücretin karşılığını en iyi şekilde veren bir işletmedir. Dans gecelerinin sıklığı, pratik saatlerinin fazla tutulması, dersler ve pratik saatleri dışında da sizlere istediğiniz zaman gidip çalışabileceğiniz bir ortam imkanı sunması bunun kanıtıdır ve Ankara Bahçeli’de en çok tercih edilen dans okulu olmamızın sebeplerinden yalnızca biridir.

 Dans etmeyi seven herkesi Ankara Bahçeli’de bulunan dans okulumuza bekliyoruz.

Ankara Bahçelievler Dans Kursları

Bahçelievler dans eğitimi almak için en uygun semtlerden birisi. Ulaşımı kolay, eğitim seviyesi yüksek, her türlü alışveriş imkanı var. Bahçelievlerdeki dans kursları içinde en büyük dans okuluna sahibiz. 4 sınıf ve bir pratik salonumuzla her yıl 650 öğrenciye dans eğitimi veriyoruz. 2011 yılında bahçelievlerde salsa kursu olarak eğitimlerimize başladık. Şu anda Ankara’nın en iyi eğitmenleriyle 12 farklı dans kursu eğitimi veriyoruz. Ankara’nın sınırsız pratik imkanı sunan tek dans okuluyuz. Dans kursu olarak Ankara Üniversitesi ve Gazi Üniversitesine çok yakınız. Bu sebeple öğrencilere özel fırsatlarla dans kursları veriyoruz.

Salsa Ankara Bahçelievler mahallesi Azerbaycan caddesi No: 38 Kat:3-4 de. Salsa Ankara İletişim bölümümüzden tam konumuna ulaşabilirsiniz. 

Fiyatlarımız dans türüne ve üyelik süresine göre 150 ile 230 lira arasında değişiyor. Bahçelievler dans kursu fiyatlarımızın tamamını inceleyin.

Salsa Ankara Dans Akademiye kızılay, ulus ve keçiörenden bahçelievler dolmuşlarıyla gidebilirsiniz. Ayrıca beşevler metrosundan 5-6 dakika yürüyerek ulaşabilirsiniz. Mill kütüphane ve konya yolundan geçen araçlardan indiğinizde 15 – 20 dakika yürüme mesafesinde.

9 eğitmenimizle 12 farklı branşta dans eğitimi veriyoruz. Salsa Ankara bahçelievler dans kursu sayfamızdan tüm dans kurslarımızı görebilirsiniz.