Bale, dansın kurallarının konduğu ilk dans türüdür diyebiliriz. Özellikle çocuklar için bale eğitmi çok önemlidir. Bale kursu ve kurs fiyatları için en iyisini sunmak için çalışıyoruz. Bale eğitimleri ile ritim algısı gelişir, vücut esnekliği artar. Müzik türleri ve enstrümanlarına karşı algısı artar. Disiplinli çalışmayı öğrenirler. Daha küçük yaşta sorumluluk almaya başlarlar. Hayatları boyunca estetik ve doğru bir vücut duruşuna sahip olurlar. Odaklanmayı öğrenirler.

Play

Özellikle küçük çocuklar için öne çıkan bir dans türü olan bale, esasında geleneksel dansları oluşturan temel dinamikleri içinde barındırmasıyla önemli bir branştır. Küçük yaşta bale eğitimine başlanması hem çocukların fiziksel gelişiminde büyük katkı sağlarken hem de psikolojik ve mental açıdan daha başarılı bireyler olmalarına zemin oluşturmaktadır. Doğru bale eğitimi için profesyonel eğitmenlerle çalışmak gerekmektedir. Bu nedenle bale kursu Ankara eğitimlerimizde alanında deneyimli ve özellikle çocuklarla iletişimi kuvvetli, profesyonel eğitmen kadromuzla hizmet vermekteyiz.

ÖNCE DENEYİN SONRA KAYIT YAPTIRIN

Kendimize o kadar güveniyoruz ki katılmak isteyen herkese ücretsiz bale dersi deneme imkanı veriyoruz. Tek yapmanız gereken bale dersi için rezervasyon yaptırmak. 

Ankara Bale Eğitim Programı

Okulumuzda hem çocuk bale hem de yetişkin bale gruplarımız vardır. Çocuk bale gruplarımız 4-6 ve 7-9 yaş grupları içindir. Talep yoğunluğuna göre ara gruplar açılabilir. 10-15 yaş arası çocuklar için modern dans derslerimiz vardır.

Derslerimiz 60 dakikadır. 5 dakikalık kısa bir ara verilir. Çocuk grubu derslerimiz çoğunlukla hafta sonu gündüz saatlerinde yapılır.

Tango gruplarımıza Dans kursu programı sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Diğer derslerimizin ayrıntılarına Ankara Dans Kursları sayfamızdan ulaşabilirsiniz

Bale Kursu Ankara Fiyatları

Salsa Ankara Dans Akademi Bale Kursu ücretlerimiz çocuk ve yetişkinler için aynıdır. 3, 6 ve 9 aylık üyelikler halindedir. Ücretlerimiz tüm seviyeler için aynıdır. Her sezonun başında o senenin ücretleri belirlenir. Avantajlı fiyatlardan yararlanabilmek için Eylül ayından önce üyeliğinizi oluşturabilir, bir sene boyunca dilediğiniz an kullanmaya başlayabilirsiniz.

ÜYELİKNAKİTKARTÖĞRENCİTAKSİT
Özel Ders ( 1 saat)650 ₺700 ₺450yok
Özel Ders (4 saat)2200 ₺2350 ₺15003 TAKSİT
Özel Ders (8 saat)4000 ₺4250 ₺27003 TAKSİT
1 Ay950 ₺1050 ₺750yok
3 Ay2250 ₺2400 ₺18753 TAKSİT
6 Ay4000 ₺4250 ₺30003 TAKSİT
9 Ay5400 ₺5700 ₺44503 TAKSİT

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin, her ay bale indirim ve çekiliş fırsatı yakalayın

Ankara Bale Kursları

Son dönemde anne ve babalar tarafından çocuklarının dans türlerine ilgi duyması ve fiziksel, zihinsel gelişimlerini desteklemek amacıyla bale derslerine yoğun ilgi gösterdikleri bilinmektedir. Ankara’da ikamet eden ebeveynlerin çocukları için en kaliteli bale derslerini alabilecekleri Salsa Ankara Dans Akademisinde uygun fiyatlardan yararlanabilir ve çocuklarınızın bale eğitimini deneyimli eğitmenlerin profesyonel hizmetleri eşliğinde büyük bir keyifle takip edebilirsiniz. Bale derslerimiz hakkında detaylı bilgileri web sitemizin üzerinde bulunan Whatsapp danışma hattı aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir ;  Çocuk Dans Kursları ve Kurs Fiyatları

Tüm dansların temeli olarak görülen bale eğitimini deneyimli eğitmenlerle profesyonel bir şekilde her yaştan çocuklara sunuyoruz. Bununla birlikte Ankara’nın en büyük bale okulları arasında yer alan tesisimizde görev yapan tüm eğitmenler, konservatuar eğitimlerini tamamlamış ve deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır.

Bir sanat dalı olan klasik bale ve modern baleyle çocuğunuz denge, esneklik, ritim ve fiziki yeterlilik bakımından üst düzeyde eğitim alarak pek çok dans branşının da gerektirdiği unsurlara henüz küçük yaştayken sahip olabilmektedir. Küçük yaşlardayken bale eğitimi alan çocuklar ilerde farklı bir branşta dans etmek istediklerinde kolaylıkla profesyonel seviyeye kadar yükselebilme imkanına sahip olmaktadır.

Neden Salsa Ankara Dans Akademi?

  • Ders saatlerinde tüm okulumuz çocuklar ve velilerine aittir. Yetişkinlere ait ( veliler hariç ) ders açılmamaktadır.
  • Sadece konservatuvar eğitimi almış eğitmenlerle çalışırız.
  • Çocuk gruplarımızın bulunduğu saattlerde okulumuzda çocuk gelişimi mezunu personelimizi de hazır bulundururuz.
  • Daha iyi hijyen sağlamak için ayrı bale, yoga ve pilates salonumuz vardır.
  • Dersimizi, eğitmenimizi ve çocuğunuzu ders esnasında tv den izleyebilirsiniz.
  • Velilerin de vakit geçirebileceği kafe bölümümüz ve ayrı sigara içme alanımız vardır.
  • Yeterli talep olması durumunda veliler için de aynı saatlere ders açılabilir

Dans kursu programımıza buradan ulaşabilirsiniz.

neden ankara bale kursu

Bale okulunda sunulan imkanlar ve fiyatlar

Küçük yaştaki çocuklara büyük faydaları bulunan Salsa Ankara bale kursu, fiyatları ile de müşterilerin memnuniyetini sağlamaktadır. Haftanın sadece belirli günlerinde çocuklara özel düzenlenen bale derslerinde her bütçeye uygun seçenekler sunulmaktadır. Bu avantajların yanı sıra çocuk gruplarına özel bale dersleri verildiği gün ve saatlerde dans okulunda çocuk gelişimi bölümlerinden mezun olan tecrübeli personellerde hazır bulunmaktadır.

Çocuklar açısından daha hijyenik bir bale eğitim ortamı sağlanması açısından bale, yoga ve pilates salonları diğer dans salonlarından ayrı bir konumda bulunmaktadır. Bu salon çocukların ve velilerinin kullanımına aittir. Çocukların bale eğitimleri sırasında veliler kendilerine tahsis edilen kafeterya bölümünde ve sigara içilebilir alanda vakit geçirirken çocuklarını da televizyon ekranlarından kurs alırken izleyebilirler. Yeterli talebin oluşması halinde veliler için de çocuklarda oluğu gibi aynı saatlere ders açılabilmektedir.

İlginizi Çekebilir ;  Ankara Pilates Kursu

Bale kursuna çocuklar 3 yaşından itibaren başlayabilir. Fakat 4 yaşından sonra aldıkları eğitim daha etkili olacaktır.

Fiyatlar üyelik süresine göre 250 ile 400 tl. arasında değişmektedir. Bale kursu fiyatlarımızı inceleyiniz.

Bale kursunda süre sınırlaması yoktur. Çocuk yaşta bale eğitimi alan çocuklar ileri de yapacağı bütün fiziksel aktivitelerde başarılı olabilir. 

Evet yetişkin bale derslerimiz var.

Bale kurslarımız Bahçelievler mahallesi Azerbaycan caddesi no:35 Kat:1 adresinde yapılmaktadır

Fiyatlarımız 250 ile 400 lira arasında değişmektedir. Bale kursu fiyatlarımızı inceleyerek size uygun paketi seçebilirsiniz.