Dans dersi videolarımızı evde dans öğrenmek veya spor yapmak isteyenlere uygun olarak hazırlıyoruz. Video derslerimize her hafta yenilerini ekliyoruz.

Ayrıca derslerimize devam eden öğrencilerimiz de okulumuzda ya da evde öğrendiklerini tekrar etmek için bu videolardan faydalanabilirler. Kanalımıza abone olursanız yeni videolardan haberdar olabilirsiniz. 

Dans öğrenmek için ücretsiz tanıtım dersimize katılın

5/5
zumba ders videoları

Zumba Videoları ile Evde Zumba Dersi

Zumba Videoları ile Evde Zumba Dersi Zumba videoları ile evde zumba dersinizi yapabilirsiniz. zumba fitness, zumba toning ve zumba step videolarından size uygun olanlarla başlayabilirsiniz Zumba video derslerimiz başlangıç videoları,…
yoga ders videoları

Yoga Ders Videoları ve Eğitimleri

Yoga Ders Videoları ve Eğitimleri Yoga ders videoları ile evinizde yoga yapabilirsiniz. Yoga başlangıç videoları ve daha ileri seviye videolardan size uygun olandan başlayabilirsiniz Yoga video derslerimiz yoga başlangıç videoları,…
bachata ders videoları

Bachata Dans Videoları ve Eğitimleri

Bachata Dans Videoları ve Eğitimleri Bachata video derslerimiz bachata başlangıç videoları, bachata orta seviye ders videoları, bachata ileri seviye kombinasyon videoları olarak ayrılmaktadır. Bachata dans videolarımıza youtube kanalımızdan ve mobil…
salsa ders videoları

Salsa Dans Videoları ve Eğitimleri

Salsa Dans Videoları ve Eğitimleri Salsa ders videoları ile evde salsa yapabilirsiniz. Ayrıca salsa videolarımıza youtube kanalımızdan ve mobil uygulamamızdan da ücretsiz ulaşabilirsiniz Salsa ders videoları salsa başlangıç videoları, orta…
İlginizi Çekebilir ;  Çocuk Dans Kursları ve Kurs Fiyatları

Eğer video izleyerek öğrenmekte zorlanıyorsanız sizi Salsa Ankara Dans Akademi ye bekliyoruz. Ücretsiz tanıtım dersimize katılın, eğitmenlerimizle tanışın.

ÖNCE DENEYİN SONRA KAYIT YAPTIRIN

0312.213 9279

Bizi arayarak rezervasyon yaptırın

WHATSAPP

Whatsapp ile rezervasyon yaptırın

REZERVASYON

Form doldurarak rezerasyon yaptırın

Dans dersi videolarımız daha önce dans etmemiş kişilere uygun olarak hazırlandı. Eğer daha önce dansettiyseniz size uygun seviyelerden başlayabilirsiniz. Videolar içinde geçen dans video önerilerimiz öğrenebilmeniz için önemlidir.

Dans dersi videoları evde yapılabilir mi?

Eğer daha önce hiç dansetmediyseniz, dans dersi videoları ile dans öğrenmekte zorlanacaksınız. Biraz sabır ve çok fazla pratik gerekli. Başlangıç seviyede eğitim alıp temel figürleri ritmleri öğrendikten sonra evde devam etmek sizin için daha uygun olabilir.

Dans müzik listeleri sayfamızda tüm danslar için hazırlanmış birbirinden güzel müzik listeleri bulabilirsiniz. Dilerseniz listeleri telefonunuza indirerek her an her yerde dinleyebilirsiniz.

Dans dersi videoları izleyerek dans öğrenmeye karar verdiniz. Peki hangi dansı seçmeliyim diyorsanız önerilerimizi dikkate almalısınız. Çünkü dans öğrenmek uzun bir süreçtir. En önemlisi keyif almanız. Hem  müzikleri hem de hareketleri hoşunuza giden dans türünü seçerseniz çalışırken daha iyi motive olabilirsiniz. Neden dans öğrenmek istiyorsunuz? Amacınız dans ederek zayıflamaksa zumba veya salsa size faydalı olacaktır. Eğer eşli dans öğrenmek istiyorsanız bir partnere ihtiyacınız olacak. 

Dans etmeyi öğrenmek için uygulamalı eğitim methodlarına uymalısınız. Ders süresi 1 saatten uzun olmamalı. Bir saat dans eğitimi için 2 saat pratik yapmalısınız. Bu pratikleri günde 20 dakika şeklinde bir haftaya yayabiliirsiniz. Dansınızın estetik görünmesi için acele etmeyin. Vücudunuz siz pratik yaptıkça doğru kasları kullanmayı öğrenecek. Öğrendiğiniz bir hareket bir ay sonra daha estetik görünecek. Ritim duygunuzun gelişmesi için her fırsatta müzik dinleyin. Salsa öğreniyorsanız salsa müzikleri dinleyip ritim tutmaya çalışın.   

İlginizi Çekebilir ;  Ankara Hip hop Dans Kursları ve Fiyatları

Adım üzerine kurulu dansları öğrenmek nispeten daha kolaydır. Salsa, bachata gibi dansların temel seviyeleri, zumba, halay gibi. Vücut kullanımlarının ve tiyatral hareketlerin olduğu hip hop, zeybek, modern dans gibi danslarda zorlanabilirsiniz.

Salsa Ankara dans kursu youtube kanalı ve instagram sayfamızdan izleyebilirsiniz