Hayatınızda belki de bir defa yaşayacağınız mutluluk ve heyecandır düğün. Üstelik tüm akrabalarınız, sevdikleriniz yanınızda. Tüm hazırlıkları yaptınız. Davetiyeler, salon, yiyecekler, program… Fakat unutmayın, insanların gözlerini sizden ayıramayacakları iki an var. Birincisi evet derken, ikincisi eşinizle yapacağınız ilk dans, sizin size özel olması gerektiğine inandığımız düğün dansınız.. O an herkes sizi izleyecek, defalarca seyredeceğiniz, seyrettireceğiniz düğün videonuz için kameralar size dönecek. Ankara düğün dansı kursu ile ilk adımı atabilirsiniz.

Ankara düğün dansı kursu

Düğün Dansı Kurs Programı

Düğün dansı kursu programı içinde vals, tango, rumba, bachata, zeybek ve oyun havaları eğitimleri alabilirsiniz. Dersler çiftlere özel yapılır. Seçtikleri müziğe özel koreografi hazırlanır. Seçilen dans türüne göre eğitimler 3-6 saat sürmektedir. Ders gün ve saatleri size uygun olarak ayarlanır.

Siz sağa sola sallanarak şarkının bitmesini beklerken; insanlar sizi kısa bir süre izleyip kendi aralarında sohbet edebilir ve şarkı bitince dönüp sizi alkışlayabilirler. Ya da daha müzik başlarken, sizin  sahneye yürüyüşünüzden farklı bir gösteri izleyeceklerini fark ederler. Tüm gözler size döner, sohbetler kesilir ve dans başlar.

Düğün dans kursu fiyatları

SİZ HAYALİNİZİ SÖYLEYİN BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM

0312.213 9279

Bizi arayarak düğün dans dersleri için rezervasyon yaptırın

WHATSAPP

Whatsapp ile düğün dansı hakkında ayrıntılı bilgi alın

REZERVASYON

Form doldurun. Sizi arayarak düğün dansınız için yardımcı olalım

Düğün Dans Kursu Fiyatları

İstediğiniz dans türü ve koreografiye göre ders saatini belirliyoruz. Eğer herkesin beğeneceği bir düğün dansı istiyorsanız 4 saatlik bir eğitim sizin için yeterli olacaktır. Düğünde zeybek yapmak istiyorsanız minimum 4 saatinizi ayırmanız gerekiyor. 5-6 saatlik zeybek eğitimi ise hareketlerin daha iyi oturmasını ve izleyenleri hayran bırakmanızı sağlayacaktır. Oyun havaları için oyun türüne göre 2 saat yeterli olabilir.

İlginizi Çekebilir ;  Ankara Bachata Kursu ve Kurs Fiyatları

ÜyelikNakitKartAçıklamaTaksit
2 ders300315Aylıkvar
3 ders450470Aylıkvar
4 ders550575Aylıkvar
8 ders9601000Aylıkvar

Ankara düğün dansı kursu 'na nasıl başlayacaksınız?

Düğün dansını diğer danslardan ayıran en büyük özelliği bir şov, müzikal ve hatta tiyatral olmasıdır. Öncelikle doğru müziği seçmelisiniz. Dans edeceğiniz müzik size keyif vermeli. Tınısında, sözlerinde, anısında ‘SİZ’ olmalısınız… Eşinizle sizin müziğiniz olmalı… Eğer karar veremezseniz size önereceğimiz düğün dans müzikleri içinden seçim yapabilirsiniz. DJ’ imiz müzik üzerinde gerekli düzenlemeleri yapar, isteğe göre farklı müzikleri birleştirir. Antrenörlerimiz seçtiğiniz müziğe uygun dans türünü belirler ve çalışmalara başlarsınız.

İlk derslerde dans türüne ait temel adımları öğrenirsiniz. Bütün koreografiniz bu temel adımlar üzerine kurulur. Temel eğitimin ardından antrenörlerimizin size özel hazırladığı koreografi çalışmaları başlar. Müziğin vurgularına, hızına, vücut yapınıza, dans edeceğiniz salonun boyut ve giriş çıkışlarına uygun tüm figürler belirlenir. Sizin beğendiğiniz figürler müziğin doğru noktalarına yerleştirilerek koreografiniz oluşturulur. Koreografi eğitimi tamamlandıktan sonra, sahne giriş ve çıkışı, pozlar, selamlama eğitimi başlar. Artık koreografiniz tamamlanmıştır. Kostümlerinizle son provalar yapılır.

Dersler esnasında çekilen videolar sayesinde hatalarınız, yapmanız gerekenler size gösterilir, ders dışında çalışabilmeniz için koreografiniz ve figürleriniz cd ortamında oluşturulup size verilir. Düğün dansı çalışma salonumuzda günün her saati videolarınızı izleyebilir, koreografinizi çalışabilirsiniz. Sadece sizin antrenörünüz değil, okulumuzdaki tüm antrenörlerimizden yardım alabilirsiniz. Sizin en özel anınız, bizim icin en özel geri bildirim.  Bu yüzden düğün dansınızı sizden daha fazla önemsiyoruz. Eğer dansınızın unutulmaz olmasını siz de istiyorsanız profesyonellere emanet etmelisiniz.
İlginizi Çekebilir ;  Çocuk Dans Kursları ve Kurs Fiyatları
Ankara düğün dansı eğitiminiz için bizi arayın, müziğinize, dans türünüze ve çalışma saatlerine birlikte karar verelim.

Ankara düğün dansı kursu

Düğün dansı eğitimi seçtiğiniz müziğe, dansa ve sizin yeteneğinize göre değişir. Ortalama 4 saatte düğün dansı eğitimini tamamlayabilirsiniz.

Düğün dans kursu fiyatları ders saatine göre belirlenir. Özel ders ücretimiz 150 liradır. Paket programlarda fiyatlarımız daha düşüktür.  Ankara düğün dansı kursu fiyatlarımızı inceleyiniz.

Düğün dansı eğitimi 2 ile 4 hafta arasında tamamlanabilir. Fakat son haftalarda yoğunluğunuz çok olacağı için 1,5 – 2 ay önce başlamanızı tavsiye ederiz. 

Ankara düğün dansı dersleri Salsa Ankara Dans Akademide veriliyor. Bahçelievler mh. Azerbaycan caddesi No:38 Kat: 3-4 adresinde. 

Kursumuza geldiğinizde seçtiğiniz müziğe uygun farklı dans koreografileri gösteriyoruz.  

Kızılaydan Ankaraya binerek beşevler de inebilir ve 5 dakika yürüyebilirsiniz. Güvenparkdan bahçeli veya emek dolmuşlarına binip okulumuzun önünde inebilirsiniz.

Evet düğün dansı fiyatları saat olarak belirlenir. Ayrıca 4 ve 8 saatlik paketler de alabilirsiniz. Düğün dans kursu fiyatlarımızı inceleyin.

Zeybek fiyatlarımız da diğer danslarla aynı. Tahmini 4 – 6 saatte öğrenebilirsiniz. Hem zeybek hem düğün dansı eğitimi istiyorsanız Dans kursu kampanyalarımızı inceleyebilirsiniz.

Düğün dansı kurs fiyatları kıyaslarken nelere dikkat etmeliyim?

Gittiğiniz dans kursunda kimden eğitim alacağınızı sorunuz. Bir işletme İyi bir eğitmene günlük 400 – 600 lira ücret öderken, bir stajiyerden eğitim aldığınızda eğitmen için ücret ödememiş olursunuz. Düğün dans dersi ücreti düşük olmakla birlikte aylarınız boşa gidebilir, hatta deneme tahtası olarak kullanılmış olursunuz. Hocalarıma istediğim zaman ulaşabiliyor muyum? Diyelim ki gittiğiniz Okulda sınıflar dışında pratik alanı var. Öğrendiğiniz düğün dansı figürlerini çalışmak istediniz. Bu durumda soru sorabileceğiniz bir eğitmene ihtiyacınız olacak. Tabi ki eğitmeniniz her zaman müsait olamaz. Fakat ders öncesi ve sonrası başta olmak üzere uygun olduğu her fırsatta size yardımcı olacaktır. Ders saatleri dışında destek alabiliyor musunuz? Mobil uygulamamız sayesinde katıldığınız tüm dans derslerinin eğitim videolarına, derslerde kullandığımız düğün dans müziklerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca whatsapptan eğitmenlerimize ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir ;  Bale Kursu ve Kurs Fiyatları

Ankara düğün dansı fiyatları için teklif alırken unutmayın. Ankara’da 150 e yakın düğün dans ve zeybek kursu veren kişi veya kurum var. Bunlardan en fazla 30 u yasal eğitim veriyor. Çok azı da spor kulübü. Geri kalanlar ya antrenör değil, ya evinin salonunda bildiklerini aktarmaya çalışıyor. Her ay bu yerler kapatılıyor, başka yerler açılıyor. Para ödeyenler mağdur oluyor.

Düğün dansı seçimi

Düğün dansı seçiminde dört faktör önemli. Her müzikte dans edebilirsiniz fakat her müzikte vals veya rumba yapamazsınız. Seçeceğiniz müzik dans türünü belirler. Biz müziğiniz için uygun olan dansları ve minik koreografiler göstererek dans seçiminde size yardımcı oluyoruz.

İkinci unsur gelinlik. Örneğin tango için geriye öne büyük adımlar atabileceğiniz, bachata için dönüş yapabileceğiniz gelinliğe ihtiyacınız var. Gelinliğinizin türüne göre size dans türünüzü öneriyoruz.

Düğün dans dersi ücreti

Üçüncü unsur dans edeceğiniz pist. Eğer küçük bir pistte dansedecekseniz rumba gibi daha durağan, büyük bir pistte ise alanı doldurmak için tango veya bachata tarzı dansları tercih edebilirsiniz.

Dördüncü unsur düğüne ne kadar zaman kaldığı veya düğün dans dersi ücreti için ne kadar bütçe ayırdığınız. Dansa ayıracağınız süre ne kadar uzunsa o kadar güzel figürler yapabilirsiniz. Düğün dansı için en az 3, zeybek için en az 4 saat ayırmanız gerekli.