Düğün dansı müzikleri listemizde yerli ve yabancı dans müzikleri bulabilirsiniz. Popüler müziklerin yanında klasikleşmiş tango, vals, rumba dans müziklerini de listemize ekliyoruz. Düğün müzikleri listemizi oluştururken fazla hızlı olmayan ve ritmi kolay duyulan, düğünde dansederken zorlanmayacağınız müzikler seçmeye özen gösteriyoruz.

Sizlerden gelen ilk dans müziklerini de listemize ekliyoruz.

Düğün için dans müzikleri

Düğün dans müziği tamamını dinlemek için spotfy a ücretsiz üye olmanız yeterli.

Düğün dansı müziği nasıl seçilir?

Düğün için dans müziği slow mu yoksa enerjik mi olacak? Öncelikle sizin keyif alacağınız bir müzik olmalı. İkincisi gelinliğinizle yapabileceğiz dansların müziklerinden seçmelisiniz. Dans edeceğiniz sahnenin büyüklüğü önemli. Büyük bir sahnede dans edeceksiniz yer değiştirmelerin fazla olduğu düğün dansı müziklerine bakın. Son olarak bir çok insanın yaptığı gibi düğün dansı müzikleri 2019 2020 gibi aramalarla müzik seçmeyin. Çünkü o yıl bir çok insan sizinle aynı müziği ve dansı seçecek ve size özel bir dans olmayacak.

Düğün dansı kurslarımız hakkında bilgi alın

0312.213 9279

Bizi arayarak rezervasyon yaptırın

Düğününüz için zeybek müzikleri

Düğünde zeybek yapmak neredeyse son yılların en büyük trendi oldu. Eğer siz de düğününüzü zeybek oyunuyla taçlandırmayı düşünüyorsanız listemize göz atın.

Zeybek veya ilk dans için eğitim almayı düşünüyorsanız Düğün dans kursu ve kurs fiyatları sayfamızı inceleyin.

Çoğunlukla insanlar düğün dansı için müzik ararken en yeni düğün dans müziklerine bakıyorlar. Fakat bunun da bir handikapı var. Çok fazla kişiyle aynı müzikte dansedebilirsiniz. Hatta bazı işletmeler bir müzik ve koreografi belirleyerek tüm müşterilerine aynısını öğretebiliyor. Trend müzikler yerine sizi anlatan bir müzik çok daha keyifli olabilir.

Bu tamamen sizin zevkinize kalmış. Fakat bir gerçek var ki; insanlar aşna oldukları ve mırıldanabildikleri müziklerden daha çok keyif alıyorlar.

elbette eski şarkılarla düğün dansı yapabilirsiniz. Fakat kimsenin duymadığı parçalar seçerseniz biraz sıkılabilirler.