Hakkımızda

Salsa Ankara Dans kursu olarak on yılı aşkın süredir aşkla dans ediyoruz. Profesyonel kadromuz ve geniş dans kursu yelpazemiz ile Ankara’nın en iyi dans kursu olmaya iddialıyız. Her yaştan dans  tutkununa mutluluk katma ayrıcalığını tatmaktan gurur duyuyoruz. Sizler de bize katılın, Dans ateşini Salsa Ankara Dans Stüdyolarında yakalayın!

Gelin tanışalım, sohbet edelim. Çayınızı yudumlarken çalışanlarımızla tanışın, okulumuzu gezin, derslerimizi izleyin. Ücretsiz tanıtım dersimize katılın.
Salsa Ankara Dans Kursları

SALSA ANKARA DANS KURSU AİLESİ

Ankara’nın en merkezi semti olan Bahçelievler’de yer alan okulumuz 2011 yılında kurulmuştur. Dans Federasyonuna bağlı olan Salsa Ankara Dans Akademi ve Spor Kulübü, kurulduğu yıldan bu yana kendini daima güncelleyerek bugüne kadar gelmiş, yenilikçi, modern, sizlere en iyi hizmeti sunmayı kendisine temel ilke edinmiş ve bu sayede Ankara’nın önde gelen ve en sevilen dans kurslarından biri haline gelmiştir. Alanında uzman eğitmen kadrosu, sizlerin zevkleri ve ihtiyaçlarına yönelik olarak en uygun şekilde dizayn edilmiş iç mekanı, eğitim hizmeti ve teknik özellikleriyle siz değerli sanatseverlerden tam not almayı başarmıştır.

Salsa Ankara Dans Kursu olarak bizler dansın, sporun ve sanatın gücüne inanıyoruz. Ailemize katılan siz değerli dostlarımızda gördüğümüz gerek ruhsal gerek fiziksel gerekse sosyal değişim ve dönüşüme hayran kalıyoruz. Birlikte başarmanın hazzını siz değerli üyelerimizle birlikte yaşıyor ve sizi geliştiren, hayatınızı güzelleştiren tüm aktiviteler için sizlere kusursuz bir imkan sağlıyoruz.

Hepinizi okulumuza, hayatın akışında karşınıza çıkan tüm olumsuzlukların etkisini minimuma indirmeye, hayatınızı daha da güzelleştirmeye, değişip, dönüşmeye, başarmanın hazzını doyasıya yaşamaya davet ediyoruz.

NEDEN SALSA ANKARA DANS KURSUNU TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Bahçelievler Dans Kursu; yalnızca, sizlere talep ettiğiniz dans ve spor hizmetini sunmakla kalmıyor. Sizlere estetiksel anlamda farkındalık kazandırıyor, beceri ve yeteneklerinizi keşfetmenizi sağlıyoruz. Sizleri her anlamda doyuracak birbirinden farklı sosyal etkinlikleriyle, sıcak, samimi dostluklar oluşturabileceğiniz aile ortamıyla, ders saatleri dışında da seve seve gelebileceğiniz, hayatınızın vazgeçilmezi haline gelecek kurstan da öte bir yenilik vaadediyor.

DANS OKULUMUZU ZİYARETE BEKLİYORUZ

Ankara’nın en merkezi semtinde yer alan okulumuz geniş ve ferah terasıyla, rahatlıkla dinlenebileceğiniz, dilediğiniz gibi sosyalleşebileceğiniz kafeteryasıyla, eşsiz Anıtkabir manzarasıyla siz değerli misafirlerimizi bekliyor. Okulumuz sizlerle güzel, biz hep birlikte güzeliz. Dilerseniz önceden duyurusu yapılan tanıtım derslerimize gelebilir, alanında uzman ve birbirinden güler yüzlü eğitmenlerimizle tanışabilir, dersler ve eğitimler hakkında bilgi alabilir, sohbet edebilirsiniz. Yolunuz Bahçelievler’e düştüğünde birlikte bir kahve içmeye bekleriz.

Birbirinden renkli sosyal aktiviteleri, dans geceleri, havuz partileri, kamplar ve daha nice etkinliklerle hayatımı güzelleştirmeme katkı sunan Salsa Ankara Dans Akademisi'ne teşekkür ediyorum. Bu arada henüz üçüncü ayım bitti ve dans ediyorummm arkadaşlar 🙃 Benden söylemesi çıkın çıkın gelin 🦋🤗
türkan karaca
Türkan Karaca
Dans derslerini gerçekten dansı öğretmek için veren ve bunun için çok çaba sarf eden bir kurum. Gündüzleri gidip boş dersliklerde antrenman yapabilir, hocalara rahatlıkla ulaşabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz. Dansını geliştirmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Gittiğim dans kursları içinde en sevdiğim
Aysu Yıldız

SALSA ANKARA DANS AKADEMİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ 

Dört farklı sınıf ve pratikleriniz için ayrı salon

Derslerin verimli ve kaliteli olabilmesi için gerek ses sitemi gerekse teknik özellikleri bakımından en ince detayına kadar düşünülerek, üzerinde özenle çalışılarak dizayn edilmiş dört farklı salonumuz bulunmaktadır. Okulumuz Ankara’nın, kursiyerlerinin rahatlıkla pratik yapabilmesi için salonlarından birini yalnızca pratik salonu olarak dizayn eden tek dans okulu olma özelliğine sahiptir.

Teras kafe

Yazın tamamen açılan terasıyla, kışın sıcacık sobası ve otantik ruhuyla sizleri kendine hayran bırakacak, keyifli zaman geçirip, dilediğiniz gibi sosyalleşme imkanı bulacağınız, birbirinden leziz yiyecek ve içecekleri, zengin menüsüyle sizler için tasarlanmış geniş ve ferah bir kafeteryamız mevcuttur.

Soyunma odalarımız

Kıyafetlerinizi değiştirip özel eşyalarınızı dolabınızda güvenli bir şekilde muhafaza edebileceğiniz kadın ve erkek soyunma odalarımız sizlerin hizmetine sunulmuştur.

FESTİVALLER, GÖSTERİLER, DANS GECELERİ

Salsa Ankara Dans Kursu Ankara’nın en yoğun, en eğlenceli, en aktif dans gecelerini organize eden dans okulu olma özelliğine sahiptir. Dans gecelerinde alanında uzman, birbirinden iyi dans eğitmenlerinin efsanevi şovlarını izleyebilir, dilediğiniz gibi eğlenebilir, pratik yaparak kendinizi daha çok geliştirme fırsatı bulabilirsiniz. Okulumuz düzenlenen hemen her festivale katılım göstermekte ve bu festivaller için şov ve gösteri grupları oluşturarak sizlerin kendini göstermesine olanak sağlamaktadır. Festivallerde dünyaca ünlü dans eğitmenlerinden dans dersleri alabilir, ulusal ve uluslararası dansçıların gösterilerini izleyerek ilham alabilir ve kendinizin neler başarabileceğini keşfedebilirsiniz.

Sosyal aktiviteler

Dans geceleri dışında da sizlerin zevkleri ve talepleri doğrultusunda birbirinden farklı etkinlikler organize edilmekte, zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebilmeniz için her detay düşünülmektedir. Salsa Ankara Dans Kursu olarak yazları havuz başı dans partileri, birbirinden güzel, doğa harikası yerlerde çadır kampları, kışın sımsıcak soba başında kestane ve sıcak şarap geceleri ve daha pek çok etkinlikle siz değerli misafirlerimizin gönlünü fethetmeye devam ediyoruz.