Keçiören dans kursu için yol tarifi alın, Kurs fiyatlarını görün. Latin dansları, halk dansları, düğün dansı ve spor için ücretsiz deneme dersine katılın.

Keçiören dans kursu ulaşımı için bir çok güzergah mevcut.  En kolay ulaşım yolu Ankaray ile beşevler metrosuna gelmek. 5 dakika yürüyerek salsa ankara dans akademiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca keçiören bahçeli dolmuşları da dans kursunun önünden geçiyor. Milli kütüphaneden geçen araçlara binerseniz 15 dakika yürümeniz gerekiyor. Yeni başlayacaklar için ve profesyonel dansçılara uygun eğitimler var. Dans dersleri dışında zumba, pilates ve yoga dersleri de alabilirsiniz. Düğün çiftleri için özel ilk dans eğitimleri var. Çocuklar için dans eğitimleri hafta sonu gündüz saatlerinde. Fiyatları da ders saatleri ile kıyaslanınca oldukça uygun.

Ücretsiz tanıtım dersimize bekliyoruz

0312.213 9279

Bizi arayarak rezervasyon yaptırın

WHATSAPP

Whatsapp ile rezervasyon yaptırın

REZERVASYON FORMU

Form doldurun

Kararınızı vermeden önce okulumuz gezmeye, eğitmenlerimizle tanışmaya ve dersimizi denemeye bekliyoruz. 

Bahçelievlerde 2 katlı ve 480 m2 alana sahip bir dans okuludur. Bunun en büyük avantajı bir çok dans türünü içinde barındırması ve öğrencilerine istediği kadar pratik yapma imkanı sunmasıdır. Ankara’daki dans okullarını gezerseniz bir çoğunun yerin altında veya küçük sınıflara sahip daire tipi stüdyolar olduğunu göreceksiniz. Bu sebeple ders saatleri dışında okulu kullanma imkanı bulamıyorsunuz.

Dans Türleri: Salsa, tango, bachata, kizomba, bale, modern dans, düğün dansı, zumba, pilates, yoga, oryantal, halk dansları.

İlginizi Çekebilir ;  Bahçelievler dans kursu

Salsa Ankara Dans Kursu bahçelievler Azerbaycan cd. No:38 Kat: 3-4 adresinde.

Keçiören dans kursu arayanlar için salsa ankara dans akademi ulaşım kolaylığı ve fiyatları ile oldukça uygundur.  Hem yetişkinlere hem de çocuklara eğitim vermektedir. Ayrıca düğün dansı ve zeybek özel dersleri de alabilirsiniz.

Keçiören dans kursu için sunulan imkanlar