Ankara kizomba kursu eğitim programı, ders saatleri, Ücretsiz tanıtım dersi, kizomba dansı fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Son yılların en popüler danslarından biri kizomba. Türkiyede son bir kaç yıldır popüler. Techno vari müzikler, tangoyu andıran figürler fakat bachata gibi kıvrak bir dans. İnsanların ilk izlediği anda bunu öğrenmek istiyorum dediği dans türü. Ankara kizomba kursu ile ister hobi olarak, isterseniz tüm ayrıntılarıyla kizomba öğrenebilirsiniz.

Ankara kizomba dersleri

Neden Salsa Ankara Dans Kursu?

Kizomba dansını öğrenebileceğiniz sayılı ve kaliteli yerlerden birisi olan akademimiz, sizlerin içindeki dansçıyı ortaya çıkartma potansiyeline sahip en önemli kurumların başında gelmektedir. Alanında uzman hocalar ile kısa sürede dansa olan ilginizi daha da arttırarak, sizlerin bu dansta sadece eğlenmeyi değil aynı zamanda dolu dolu bir eğitim almanızı da garanti etmekteyiz.

 

ÖNCE DENEYİN SONRA KAYIT YAPTIRIN

Kendimize o kadar güveniyoruz ki katılmak isteyen herkese ücretsiz kizomba dersi deneme imkanı veriyoruz. Tek yapmanız gereken kizomba dersi için rezervasyon yaptırmak. 

0541 180 80 25

Bizi arayarak çocuk dans kursu için rezervasyon yaptırın

WHATSAPP

Whatsapp ile çocuk dans kursu ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz

REZERVASYON

Form doldurun biz sizi arayalım. Kizomba kurslarımıza davet edelim

Ankara Kizomba Dansı Ders Programı

Başlangıç ve orta seviye kurslarımız haftada 1 saat ders, 3 saat pratik şeklinde yapılır. Öğrencilerimiz ders saatleri dışında da gelip çalışabilirler. Diğer derslerimizin ayrıntılarına Ankara Dans Kursları sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ankara kizomba kursuna katılmak isterseniz ücretsiz tanıtım dersimize bekleriz. Böylece ders müfredatı, eğitmenlerimiz, fiyatlarımız ve okulumuz hakkında daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken ankara kizomba kursu başvuru formunu göndermek veya alt köşedeki whatsapp ikonuna tıklayarak bize ulaşmak

Ankara kizomba kursları

Dilediğiniz kadar pratik ve çalışma imkanı

Öğrencilere özel pratik alanı olan tek kizomba okuluyuz. Bu sayede istediğiniz zaman kendiniz veya arkadaşlarınızla pratik yapabilirsiniz. Mobil uygulamamız ile derslerde gördüğünüz kizomba figürlerinin videolarına ve kizomba müziklerine anında ulaşabilirsiniz.

Kizomba kursu fiyatları

ÜYELİKNAKİTKARTÖĞRENCİTAKSİT
Özel Ders ( 1 saat)650 ₺700 ₺450yok
Özel Ders (4 saat)2200 ₺2350 ₺15003 TAKSİT
Özel Ders (8 saat)4000 ₺4250 ₺27003 TAKSİT
1 Ay950 ₺1050 ₺750yok
3 Ay2250 ₺2400 ₺18753 TAKSİT
6 Ay4000 ₺4250 ₺30003 TAKSİT
9 Ay5400 ₺5700 ₺44503 TAKSİT

Kurs fiyatlarımız 3 ay, 6 ay ve 9 aylık paketler şeklindedir. Fiyatlarımız her seviyede aynıdır. Her yılın fiyatları eylül ayında belirlenir. Avantajlı fiyatlardan faydalanmak için Eylül ayından önce paketlerinizi satın alabilir, bir yıl boyunca istediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz. Bizi arayarak veya mesaj atarak fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Dans kursu kampanyaları ve indirimler bölümümüzü inceleyerek çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Kurumumuz aynı zamanda dönem başında yapmış olduğu anlaşmalar doğrultusunda, pek çok kişiye önce paketlerini satın alma ve sene içerisinde diledikleri vakitte kullanma olanağı tanımaktadır. İnternet sitemiz üzerinde yer alan kampanyalar kısmından siz de istediğiniz kampanyayı seçebilir ve oldukça uygun fiyatlarla kendi hayatınızda bir fark yaratabilirsiniz. Kişilerin bütçelerini sarsmadan onlara en uygun eğitimlerin verildiği kurumumuzda alanında en başarılı ve ünlü hocalarla çalışma ve pratik yapma imkânı sağlanmaktadır.

İlginizi Çekebilir ;  Ankara salsa kursu ve kurs fiyatları

Kizomba dansı müziklerinde dikkat çeken en önemli durum hem hareketli parçalarla hem de yavaş parçalarla dans edilebilmesidir. İnsanı dans ederken Afrika’nın mistik derinliklerine çeken Kizomba, bu etkisiyle adeta büyülü bir dokuya sahiptir. Dansın bu denli yayılmasında haklı payı bulunan Eduardo Paim, insanları ortak bir yapıda birleştiren gücün Kizomba olduğunu savunmaktadır. Ankara kizomba kursunda kizombanın tarihi ve kültürü hakkında da bilgi sahibi olursunuz. Kizomba müzikleri dinlemek ve kizomba müziğii hakkında daha fazla bilgi almak için kizomba müzikleri sayfamızı ziyaret edin.

Kizomba Dersi

Kizomba dersi almak isteyen kişiler, Türkiye’nin dans konusunda en yetkin ve başarılı dans kurumlarından birisi olan Salsa Ankara Dans kursuna başvuruda bulunabilirler. Oldukça kaliteli bir dans kursu müfredatına sahip olan kurumumuz, bu alanda ülkemizdeki en yetkin ve profesyonel hocalara sahiptir.

Kizomba derslerimiz, belirli periyotlar halinde açılmakta olup kişilerin taleplerine göre başlangıç, orta ve ileri seviye olarak devam etmektedir. Kurumumuzda oldukça eğlenceli olarak verilen dersler sayesinde sizler de hem öğrenirken hem de eğleneceksiniz.

Yeni açılacak kizomba sınıflarımızı dans kursu programından ulaşabilirsiniz.

Kizomba pratkleri

Ne Kadar Sürede Kizomba Öğrenebilirim?

Profesyonel hocalarımız sayesinde Kizomba dersleri yaklaşık 4 ay ile 6 ay arasında öğrenilebilmektedir. Akademimizde oldukça eğlenceli geçen dans dersleri, aynı zamanda farklı aktivitelerle daha da pekişmektedir. Tüm ayrıntıları ile öğrenebildiğiniz Kizomba dansı için aynı zamanda kurumumuzda istediğiniz kadar pratik yapma şansına da sahipsinizdir. Dansın genel içeriği doğaçlamaya yönelik olduğu için çok fazla performans sarf etmeden kizomba öğrenmek mümkündür. Akademimizde usta hocalar ile verilen kizomba dersleri, kurumumuz tarafından başarı ve memnuniyet garantisi ile verilmektedir.

Özellikle doğaçlama figürlerinin yoğunlukta olması sebebiyle yaratıcılığınızı geliştiren Kizomba, aynı zamanda sahip olduğu kıvrak hareketleri ile esnekliği arttırmada oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Mutlu ve enerjik olma açısından geniş bir farkındalık sunan Kizomba dansı, kişilerin kendilerine olan öz güvenlerinin de pekişmesine yardımcı olacaktır.

İlginizi Çekebilir ;  Yoga Dersleri ve Yoga Kurs Fiyatları
Kizomba geceleri

Kizomba kursumuza eşiniz olmadan katılabilirsiniz. Kizomba sınıflarımıza eşit sayıda kadın ve erkek öğrenci alıyoruz. Ders süresince sürekli eş değştiriyoruz. kizomba kursu ve kurs fiyatları sayfamızda dersle ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyatlar üyelik süresine bağlı olarak 250 ile 400 lira arasında değişiyor. Kizomba dans kursu fiyatları sayfamızda tüm üyelik ücretlerimizi bulabilirsiniz.

Kizomba kurslarımız haftada bir gün ders, bir gün pratik şeklinde yapılıyor. Ayrıca öğrencilerimiz diledikleri zaman okulumuzda ücretsiz pratik yapabiliyor

Kızılaydan beşevler metrosunda inerek veya güvenparkdan kalkan bahçelievler dolmuşlarıyla kizomba kursuna gelebilirsiniz. 

aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 9 aylık şeklinde ödeyebilirsiniz. kizomba kursu üyelik paketlerimizden size uygun olanı seçebilirsiniz.

Evet ders alabilirsiniz. Eğer hızlı ilerlemek istiyor veya standart çalışma saatleriniz yoksa özel dans dersi sizin için daha uygun olacaktır. Kizomba özel ders fiyatlarımızı inceleyin.

Kizomba sınıfları dersin yapıldığı sınıfa göre 6, 12 ve 24 kişi oluyor. Pandemi sürecinde %50 kuralı nedeniyle sayılar yarıya düşüyor. 

Kizomba kursu başlangıç seviye 3 ay sürüyor. 3 ay sonunda başlangıç seviyesinde dans edebilirsiniz. Sonrasında isterseniz orta ve ileri seviye kizomba eğitimlerimize devam edebilirsiniz.

Gerek 600 öğrenci kapasiteli geniş alt yapı imkanları gerekse Türkiye’nin dört bir yanından gelen, pek çok uluslararası dans turnuvalarında derece sahibi şampiyon dans eğitmenleri ile Ankara’nın en büyük dans okullarından biri olan kursumuzda 12 farklı dans branşı arasında dilediğinizi kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu kurslar arasında, içindeki dans etme heyecanını dışa vurmak isteyen her yaştan öğrencimizin katıldığı Ankara Kizomba kursu da yer almaktadır.

Son yılların en popüler danslarından biri olan Kizombaya ilgi duyuyorsanız ve bu dansı ister profesyonel isterseniz de amatör olarak öğrenip etkili bir şekilde uygulamak istiyorsanız dans okulumuzun iletişim ekibiyle hemen bağlantıya geçebilirsiniz. Kıvrak ve hareketli dans figürlerinin bulunduğu bu dans ile bir yandan eğlenirken bir yandan da formunuzu koruyabilirsiniz. Kizomba kursu katılım için herhangi bir partnere ihtiyacınız yoktur. Yapmanız gereken sadece 3, 6 ve 9 aylık kurs dönemlerimizden dilediğinize başvuruda bulunmak ve Kizomba derslerine bir an önce başlamaktır.