Salsa ders videoları ile evde salsa yapabilirsiniz. Ayrıca salsa videolarımıza youtube kanalımızdan ve mobil uygulamamızdan da ücretsiz ulaşabilirsiniz

Salsa ders videoları salsa başlangıç videoları, orta seviye ders videoları, salsa kombinasyon videoları ve salsa shine videoları olarak ayrılmaktadır. Salsa videolarımıza youtube kanalımızdan ve mobil uygulamamızdan da ulaşabilirsiniz. Derslere başlamadan önce başlangıç – orta seviye salsa ısınma hareketlerini veya salsa ileri seviye egzersizlerini yapmanızı öneririz.

Salsa adımları, salsa ritmi veya diğer merak ettiğiniz her konuda videomuzun altındaki yorumlara yazabilirsiniz.

Kanalımıza Abone ol, hocamızın bir dersine ücretsiz katıl

Salsaya yeni başlıyorsanız ve evde salsa öğrenmek istiyorsanız öncelikle uygun ortamı hazırlamalısınız. Kendinizi tamamen görebileceğiniz bir aynaya, parke bir zemine, uygun dans ayakkabısına ve en önemlisi bir partnere ihtiyacınız olacak. Salsa başlangıç videolarına çalışırken öncelikle ısınma hareketlerini yapmanızı öneriyoruz. Her ne kadar ısınma hareketi desek de bu hareketler vücudunuzun daha esnek ve dansınızın daha estetik görünmesini sağlayan hareketlerdir. Düzenli olarak her dersten önce yaparsanız birinci ayın sonundan itibaren hareketlerin vücudunuzda daha iyi göründüğünü farkedeceksiniz.

İzlediğiniz salsa videolarının faydalı olması için her video için en az bir saat pratik yapmalısınız. Ayrıca dans gecelerimize katılarak farklı insanlarla dansedebilir ve dansınızı geliştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir ;  Dans Dersi Videoları

Salsa ders videoları için önerilerimiz

Salsa öğrenmek için sabırsızlandığınızı tahmin ediyoruz. Fakat dersleri düzenli takip etmeniz çok önemli. Özellikle başlangıç seviye salsa hareketlerini tamamen öğrenmeden atlarsanız, orta ve ileri seviye salsa derslerini yapamayacak ve başlangıç salsa derslerini tekrar etmek zorunda kalacaksınız. Pratik yapmak için salsa müzik listemizi kullanabilirsiniz. Öncelikle salsa adımlarını sayarak hareketi ezberleyin. Ardından listemizdeki salsa ritmini kullanarak hareketi hızlandırın. Son olarak salsa müzikleriyle hareketleri deneyin. Salsa müziklerini seçerken fazla hızlı olmamasına ve ritmin anlaşılabilir olmasına özen gösteriyoruz.

Her derse başlamadan önce daha önce öğrendiğiniz salsa hareketlerini müzikle tekrarlayın. Özellikle salsa temel adımını ve salsa dönüşlerini ne kadar çok tekrar ederseniz salsayı öğrenmeniz o kadar kolay olacaktır. Bir hareketi bilmek ile yapmak farklı şeylerdir. Bir hareketin alışkanlık haline gelmesi için en az 1500 doğru tekrar yapılması gerekir. Bunu yüzmek, bisiklet sürmek veya araba kullanmak gibi düşünebilirsiniz. Ne kadar çok salsa yaparsanız o kadar iyi salsa yaparsınız.

Ankara dans kursu youtube kanalımızdan, salsaankaradanskursu instagram sayfamızdan ve ücretsiz mobil uygulamamızdan salsa eğitim videoları izleyebilirsiniz. Kanalımıza abone olursanız yeni dersler için bildirim gelecektir.

Salsa dersleri izleyerek öğrenemezsiniz. Ders sırasında hareketlere eşlik etmeniz gerekir. Ayrıca derste öğrendikleriniz için salsa müzikleri ile pratik yapmalısınız. 2. aydan itibaren dansedebilirsiniz 

Salsa için sayısız kombinasyon bulabilirsiniz. Fırsat buldukça yeni salsa videoları ekliyoruz.

Evet salsa ders videolarını sırayla izlemelisiniz. Başlangıç seviyede öğrettiğimiz bir hareketi tekrar anlatmadan orta seviyede kullanabiliyoruz.

Dans videoları izlemek fikir sahibi olmak için iyi olur. Fakat yeteri kadar salsa bilginiz yoksa figürleri anlayamazsınız.

Salsa dans dersi videolarını ücretsiz olarak yayınlıyoruz. Ayrıca kursiyerlerimize yaptığımızı her dersin videosunu whatsapp gruplarından gönderiyoruz

ÖNCE DENEYİN SONRA KAYIT YAPTIRIN

0312.213 9279

Bizi arayarak rezervasyon yaptırın

WHATSAPP

Whatsapp ile rezervasyon yaptırın

REZERVASYON FORMU

Form doldurarak rezerasyon yaptırın

tek kurs fiyatına 2 dans eğitimi veriyoruz
5/5