Tanıtım Dersi ve Rezervasyon

Tanıtım dersi için rezervasyon yaptırın. Ücretsiz deneyin. Salsa Ankara Dans Kursunu ve eğitmenlerimizi görün. Memnun kalırsanız kayıt yaptırın.

Salsa Ankara Dans Kursu her yıl 650 öğrenciye eğitim veriyor. 13 farklı branşta deneyimli antrenörlerimizle dans etmeyi öğreniyorsunuz.

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin


  0312.213 9279

  Bizi arayarak rezervasyon yaptırın

  WHATSAPP

  Whatsapp ile rezervasyon yaptırın

  Neden tanıtım dersi yapıyoruz?

  Çünkü ilk defa dansa başlayacaksanız ne tür endişeleriniz olduğunu biliyoruz. Dans kursu için yaşım büyük mü ya da yaş ortalaması bana uygun mu? Daha önce hiç dans etmedim ya beceremeyip rezil olursam? Sınıfımdaki insanlar kafa dengi mi? Nasıl bir ortam rahat edebilir miyim?

  Biz hiçbir endişeye gerek olmadığını ne kadar anlatsak da sizin bunu anlamanızın en iyi yolu denemek. Siz de tanıtım dersimiz için rezervasyon yaptırıp deneyin. Belki bir saat hayatınızı değiştirebilir

  Google da yorumunu yap anında 10 tl. indirim kazan

  Okulunuzu görmeden karar vermeyin. Eğitmeninizle tanışın. Hatta daha iyi kıyaslama yapabilmek için Ankara’daki diğer dans kurslarına da gidin. Haftada kaç saat eğitim alacağınızı, ne kadar pratik yapabileceğinizi öğrenin. Tanıtım dersi rezervasyonu yaptırmayı unutmayın.

  Salsa Ankara Dans Kursu ile dilediğiniz kadar pratik yapabilirsiniz. Kaçırdığınız veya tekrar etmek istediğiniz dersleri mobil uygulamamızdan takip edebilirsiniz. Açık olduğumuz süre içinde size yardımcı olabilecek en az bir eğitmen bulabilirsiniz. Whatsapp grubunuzdan arkadaşlarınızla ekstra çalışma zamanları belirleyebilirsiniz. Bizim için dansedebilen öğrenci bütün sosyal medyalardan daha iyi bir reklam aracıdır. İyi dans edebilmeniz için elimizdeki tüm imkanlarımızı sunuyoruz.