Yoga ders videoları ile evinizde yoga yapabilirsiniz. Yoga başlangıç videoları ve daha ileri seviye videolardan size uygun olandan başlayabilirsiniz

Yoga video derslerimiz yoga başlangıç videoları, yoga orta seviye ders videoları ve yoga hareket serileri videoları olarak ayrılmaktadır. Yoga video youtube kanalımızdan ve mobil uygulamamızdan da derslerimize ulaşabilirsiniz. Derslere başlamadan önce yoga ısınma hareketlerini yapmayı unutmayın.

İzlediğiniz yoga videoları evde yoga yapmak için uygundur. Derslere başlamadan önce ihtiyaç duyacağınız yoga malzemeleri ve evde yoga videosunu izlemeyi unutmayın. Yoga video öneri ve tavsiyelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Kanalımıza Abone ol, hocamızın bir dersine ücretsiz katıl

Yogaya yeni başlıyorsanız ve evde yoga öğrenmek istiyorsanız öncelikle uygun ortamı hazırlamalısınız. Evde yoga videosu ile evdeki malzemelerler yoga yapmaya uygun alanı hazırlamanıza yardımcı oluyoruz. Evde yoga yapmak istediğinizden emin olana kadar evinizdeki bir çok malzeme işinizi görebilir. Eğer devam edeceğinizden emin olursanız yoga malzemeleri alabilirsiniz. Yoga derslerine başlamadan önce yoga ısınma hareketlerini mutlaka yapmalısınız. Unutmayın yoga bir spordur. Ciddi sakatlıklara sebep olabilir.

ÖNCE DENEYİN SONRA KAYIT YAPTIRIN

0312.213 9279

Bizi arayarak rezervasyon yaptırın

WHATSAPP

Whatsapp ile rezervasyon yaptırın

REZERVASYON FORMU

Form doldurarak rezerasyon yaptırın

Eğer daha önce yapmadıysanız başlangıç seviye ilk videodan başlamanızı öneririz

Yoga videolarımızı youtube kanalımızdan ve instagram  sayfamızdan izleyebilirsiniz

Her gün aynı dersleri yapabilirsiniz. Size kolay geldiğini hissettiğinizde daha ileri seviyelere geçin