Yoga ders videoları ile evinizde yoga yapabilirsiniz. Yoga başlangıç videoları ve daha ileri seviye videolardan size uygun olandan başlayabilirsiniz

Yoga video derslerimiz yoga başlangıç videoları, yoga orta seviye ders videoları ve yoga hareket serileri videoları olarak ayrılmaktadır. Yoga video youtube kanalımızdan ve mobil uygulamamızdan da derslerimize ulaşabilirsiniz. Derslere başlamadan önce yoga ısınma hareketlerini yapmayı unutmayın.

İzlediğiniz yoga videoları evde yoga yapmak için uygundur. Derslere başlamadan önce ihtiyaç duyacağınız yoga malzemeleri ve evde yoga videosunu izlemeyi unutmayın. Yoga video öneri ve tavsiyelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Şayet evde yoga yapmakta zorlanıyorsanız okulumuzdaki yoga sınıflarımıza katılabilirsiniz. Ücretsiz yoga dersimizi deneyin ve memnun kalırsanız kayıt yaptırın. Derslerde öğrendiğiniz yoga hareketlerini evinizde video eşliğinde de yapın. Çok daha hızlı kendiniz geliştirin.

Yoga Ders Videoları Eğitmeni Gözde Özbilgin

Dans ve spor hayatına Salsa Ankara Dans Akademide başladı. 2015 yılında profesyonel dansçı olarak uluslararası festivallerde gösteri yapmaya başladı. O yıl dansını daha estetik hale getirmek için yogaya başladı. Yoganın faydalarını fark ettikçe daha da ilgisini çekti. 4 yıl boyunca neredeyse her gün yoga eğitimi aldı. Sonraki kariyerine yoga ile devam etmeye karar verdi. Asıl mesleği gazetecilik olan Gözde Özbilgin Salsa Ankara Dans Akademi dışında çeşitli kurumlar ve belediyelerde de yoga eğitmenliği ve danışmanlığı yapmaktadır. Belediyelere bağlı olarak açık hava ve online yoga etkinlikleri düzenlemektedir.

İlginizi Çekebilir ;  Zumba Videoları ile Evde Zumba Dersi

Yoga kursları ve kurs fiyatları bölümünde yoga derslerimizle ilgili tüm içeriğe ulaşabilirsiniz. Yoga kurs programımızı ve yoga ders ücretlerimizi inceleyin. Ücretsiz dersimize katılmak için rezervasyon yaptırın ve eğitmenimizle tanışın.

0312.213 9279

Bizi arayarak rezervasyon yaptırın. Ücretsiz yoga deneme dersine katılın

Kanalımıza Abone ol, hocamızın bir dersine ücretsiz katıl

Yogaya yeni başlıyorsanız ve evde yoga öğrenmek istiyorsanız öncelikle uygun ortamı hazırlamalısınız. Evde yoga videosu ile evdeki malzemelerler yoga yapmaya uygun alanı hazırlamanıza yardımcı oluyoruz. Evde yoga yapmak istediğinizden emin olana kadar evinizdeki bir çok malzeme işinizi görebilir. Eğer devam edeceğinizden emin olursanız yoga malzemeleri alabilirsiniz. Yoga derslerine başlamadan önce yoga ısınma hareketlerini mutlaka yapmalısınız. Unutmayın yoga bir spordur. Ciddi sakatlıklara sebep olabilir. Yoga videosu başlangıç listemizde en iyi yoga temel videolarını bulabilirsiniz. 

Yoga yapmak için sabırsızlandığınızı tahmin ediyoruz. Fakat dersleri düzenli takip etmeniz çok önemli. Özellikle başlangıç seviye yoga hareketlerini ve ısınmalarını yapmadan atlarsanız, orta ve ileri seviye yoga derslerini yapamayacak ve başlangıç yoga derslerini tekrar etmek zorunda kalacaksınız. Yoga yaparken yoga müzik listemizi kullanabilirsiniz. Yoga ve meditasyon müzikleri sayfamızı inceleyin.