İster haftada bir, ister haftada iki gün yoga yapın. İsterseniz her gün. Salsa Ankara Dans Akademisi yoga derslerine başladığınız zaman, dersler dışında da yoga çalışabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamamızdan ders videolarına ulaşabilir, evde yoga yapabilirsiniz. Whatsapp grubumuzdan destek alabilirsiniz 

Yoga Ders Programı

Yoga gruplarımızda isteğinize göre haftada bir gün ya da iki gün eğitim alabilirsiniz. Hem çocuklar hem de yetişkinler için yoga sınıflarımız vardır.

Yoga dersinde ihtiyaç duyacağınız tüm malzemeler okulumuzda mevcuttur. Hijyen açısından kendi matınızı getirebilirsiniz.

Neler yaptığımızı merak ediyorsanız yoga ders videoları ve eğitimleri sayfamızdan görebilirsiniz.

Ankara Dans Kursu Programımızdan yoga sınıflarımıza bakabilirsiniz.

Ankara yoga kursları

ÖNCE DENEYİN SONRA KAYIT YAPTIRIN

Kendimize o kadar güveniyoruz ki katılmak isteyen herkese ücretsiz yoga dersi deneme imkanı veriyoruz. Tek yapmanız gereken yoga dersi için rezervasyon yaptırmak. 

0312.213 9279

Bizi arayarak yoga derslerimiz hakkında bilgi alın

WHATSAPP

Whatsapp ile yoga derslerimize rezervasyon yaptırın

REZERVASYON

Form doldurun. Biz sizi yoga kurslarımız için arayalım

Ankara Yoga Kursu Fiyatları

Haftada 1 gün 

Üyelik Nakit Kart Kampanya Taksit
1 ay – 4 ders 170 180 —– var
3 ay -12 ders 430 450 yok var
6 ay -24 ders 850 890 +1 ay hediye var
9 ay – 36 ders 1200 1250 +2 ay hediye var

Haftada 2 gün 

Üyelik Nakit Kart Kampanya Taksit
1 ay -8 ders 300 315 —- var
3 ay -24 ders 750 780 yok var
6 ay -48 ders 1500 1570 +1 ay hediye var
9 ay – 72 ders 2200 2300 +2 ay hediye var

İlginizi Çekebilir ;  Ankara Sirtaki Dans Kursu ve Kurs Fiyatları

Yoga kursu fiyatları haftada kaç gün geldiğinize göre belirlenir. Ayrıca üyelik süresi uzadıkça daha düşük ücretlerle ders alabilirsiniz. 

Ayrıca dans kursu kampanyaları ve indirimler bölümümüzü inceleyerek çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Doğru nefes teknikleri ve fiziksel hareketlerle yapıldığında hem bedenen hem de ruhen tarifi mümkün olmayan bir deneyim yaşatan yoga derslerini alanında uzman yoga eğitmenlerimizden oldukça uygun fiyatlara alabilirsiniz. Ayrıca kişiye özel yoga dersi de alabilirsiniz.

Ankara yoga kursu egzersizleri ile doğru nefes ve hareketlerle, fiziksel ve zihinsel olarak güçlenirsiniz. Günün stresinden kurtulur, sağlıklı bir yaşam sürdürebilirsiniz. Yoganın faydaları yazmakla bitmez. O yüzden M.Ö. 3000 yılından günümüze kadar popülerliğini yitirmemiştir. Kaslarınızı kuvvetlendirir, solunum sisteminizi ve kalp sağlığınızı düzenler, günümüzün yaygın hastalıkları olan stresi, depresyonu, dengesiz beslenmeyi ve kronik ağrılarınızı azaltır, uyku problemlerinizi iyileştirir, daha kaliteli bir yaşam sürmenizi sağlar. Tüm dünyada yaygın olarak yapılan yoga bir çok ülkede alternatif tedavi yöntemi olarak kabul edilmektedir.

Yoga ders videoları sayfamızdaki yoga eğitimleriyle ders saatleri dışında da yoga yapabilirsiniz.

Ankara yoga kursu

Ankara’nın en büyük dans merkezlerinden biri olan Salsa Ankara Dans Okulumuzda 12 farklı dans branşının yanında yoga dersleri de verilmektedir.  Uzak Doğu’nun en kadim eğitim merkezlerinde sertifikalarını almış deneyimli eğitmenler eşliğinde profesyonel yoga kursu almak için başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Haftada 1 gün veya haftada 2 gün seçebilirsiniz. Hatta 1 gün zumba 1 gün yoga olarak seçebilirsiniz. Yoga kursu programımızdan size uygun gün ve saatleri görebilirsiniz.

Yaz kış fark etmez. Yoga yaparken esneyeceksiniz ve terleyeceksiniz. O yüzden yoga kursuna gelirken yanınızda tişört ve eşofman veya tayt getiriniz.

Ankara yoga kursu Bahçelievler mh. Azerbaycan caddesi No:38 Kat: 3-4 adresinde. Bahçelievler dans kursumuza gelerek zumba dersimizi ücretsiz deneyebilirsiniz

Öğrencilerimiz için her ay üyelik için 1 hafta hediye ediyoruz. Diğer dans kursu kampanyalarımıza göz atın. Size uygun kampanyadan yararlanın 

Kızılaydan Ankaraya binerek beşevler de inebilir ve 5 dakika yürüyebilirsiniz. Güvenparkdan bahçeli veya emek dolmuşlarına binip okulumuzun önünde inebilirsiniz.

Genel olarak 6 çeşit yoga stili vardır. En temelleri Yin yoga ve Vinyasa yogadır. Temel farklılıkları ise biri esneme ve gevşeme ağırlıklı, diğeri ise daha yoğun pratiklerle vücudu güçlendirmektir. Biz derslerimizde ağırlıklı fiziksel aktivitenin yanı sıra derin gevşeme metodlarını da kullanıyoruz. 

Yoga kursumuzda gerekli olan mat, blok ve diğer malzemeler bulunuyor. Fakat pandemi de göz önüne alındığında hijyen önemli bir unsur. Başlangıçta olmasa da uzun süre yoga yapmaya karar verdiğinizde kendi matınızı almanız doğru olacaktır.

Yoga Nedir?

Yoga kesinlikle bir din veya ibadet değildir. Cennet cehennem veya ödül ya da ceza vadetmez. Zaten çıkışı insanlık tarihi kadar eskidir. Genel olarak bir felsefe ve yaşama sanatıdır. Yaşam kalitesini mükemmele ulaştırmayı amaçlar. Yoga yapan kişiye Yogi denir.

Yoganın farklı türleri olmasına karşın hepsinin amacı aynıdır. Kiminde zihne daha fazla hizmet ederken kiminde fiziksel sağlık daha ön plandadır. Hiçbiri diğerlerinden üstün değildir. Tüm yoga türleri klasik yogadan türemiştir. amaçları zihni rahatlatmak, bedeni ve aklı güçlendirmektir. Yoga üç ana bölümden oluşur.

İlginizi Çekebilir ;  Ankara Modern Dans Kursu ve Kurs Fiyatları

Asanalar; kas ve sinirlerin çalışması için yapılan pozlar,

pranayama, nefes teknikleriyle zihni güçlendirme

dhyana; meditasyon ile iç huzura ulaşma ve psikolojik rahatsızlıklardan kurtulma

Yoga Kursunun Faydaları neler?

Yoga yapmak yanlış postür ve duruşlar sebebiyle oluşan eklem ve kas ağrılarını azaltır. Kaslarınızı sıkılaştırır ve düzeltir. Özellikle masa başında çalışan kişilere çok faydalıdır.

Yoga yaparken meditasyon ve nefes teknikleri ile odaklanma problemlerini yenebilirsiniz. Stresi azaltır, kronik depresyon ve anksiyete için tedavi yöntemi olarak önerilir.

Kaliteli uyku uyumanızı sağlar. Bu sayede stres ve gün içindeki yorgunluklardan kurtulursunuz.

Fiziksel hareketlerle güç ve dayanıklılığınızı artırırsınız. Kan dolaşımınızın hızlanması ve doğru nefes teknikleri sonucu vücudunuzdaki ödemlerden kurtulursunuz.

MS hastalarında hareket yeteneğini artırır.

Yoga hareketleri yağ yakmaya, kilo vermeye yardımcı olur. Hareket ve nefes egzersizleri sayesinde vücuda daha fazla oksijen girer, daha hızlı yağ yakarsınız. Karın kaslarınız sıkılaşır, hareket yeteneğiniz ve dengeniz artar.

Her yaştan kitleye hitap eden yoga derslerimiz sayesinde pek çok fiziksel ve ruhsal sıkıntınızın üstesinden gelebilirsiniz. Yoga deneyimli eğitmenler eşliğinde yapıldığında;

  • Kas ve iskelet sisteminizin kuvvetlenmesi,
  • Solunum sisteminizi düzenleyerek kalp sağlığınıza pozitif etki etmesi,
  • Stresin, depresyonunu ve diğer ruhsal problemlerin uzaklaştırılması,
  • Düzenli beslenmeyi sağlaması,
  • Uyku problemlerini ortadan kaldırılması,

gibi pek çok faydadan yararlanılmasına aracı olmaktadır. Yoga ders sürelerimiz 75 dakika olarak belirlenmiştir. Ankara yoga kursları ile birlikte verilen diğer eğitimlere de katılarak kısa sürede vücudunuz üzerinde hakimiyet kurmanın zihinsel tatminini yaşayabilirsiniz. Yoga kursu dersimiz, ilk başlayanlara özel olarak ücretsiz deneme fırsatıyla birlikte gelmektedir. Deneme dersimize katılmak ve yoga kursu fiyatları hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.