Zeybek - Oyun Havaları Kursu ve Fiyatları

Ankara Zeybek Kursu

Zeybek kursu fiyatları ve kampanyalarımızı inceleyin. İster düğünde zeybek yapın, ister grup derslerine katılın. Zeybek kursu 1, 3, 6 aylık olarak değişir. Dersler kur olarak ilerler. Her kurda farklı zeybek türü öğrenirsiniz. Eğitimler haftada 1 saattir. Zeybek türüne göre kurların süresi değişir. Daha önce zeybek yaptıysanız farklı seviyelerdeki kurslarımızdan başlayabilirsiniz. Eğer düğün veya arkadaşlarınızla özel günler için eğitim almak isterseniz, sizler için özel zeybek dersleri planlıyoruz. 

Zeybek kursu ve kurs fiyatları

ZEYBEK VE OYUN HAVALARI KURSU İÇİN BİLGİ ALIN

0312.213 9279

Bizi arayarak rezervasyon yaptırın

WHATSAPP

Whatsapp ile rezervasyon yaptırın

REZERVASYON

Form doldurarak rezerasyon yaptırın

Gerizler başı, cuma ovası, yörük ali, kostak ali, çakal çökerten, harmandalı, kerimoğlu, çökertme, tekeler köyü, kırmızı buğday, eski harmandalı, kadıoğlu, troya, tavas, yağar yağmur, ferace, oyun havaları, bahçe duvarından aştım, erik dalı başta olmak üzere zeybek ve oyun havaları eğitimi alırsınız.

Ankara Zeybek Kursu ve Oyun Havaları Kurs Fiyatları

ÜyeNakitKartKamp.Taksit
Özel ders150155varvar
1 ay230245—-var
3 ay550575—–var
6 ay11001140+1 ay
hediye
var
9 ay16501700+2 ay hediye
var

Ankara oyun havaları kursu

Sınırsız Zeybek Pratik İmkanı

Zeybek kursumuza başladığınızda ders saatleri dışında da okulda pratik yapabilirsiniz. Zeybek grup derslerinin yanı sıra zeybek özel dersleri alarak da zeybek öğrenebilirsiniz. Zeybek düğün dansı fiyatlarımızdan özel ders ücretlerini öğrenebilirsiniz. 

Tüm eğitmenlerimiz antrenör belgelidir

.Zeybek ve oyun havası kursuna başlamadan önce eğitmeninizle tanışmanızı öneririz. Hatta eğitmeninizin ders ve gösteri videolarını izlemeniz doğru karar vermeniz için önemlidir.

En uygun fiyatlar

Tüm zeybek ve oyun havası kursu fiyatlarını inceliyor, sizin için en uygun fiyatları hazırlıyoruz

Kaliteli eğitmen kadrosu

Ankara'nın en iyi ve en deneyimli eğitmenlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Kaliteli hizmet

Zeybek ve oyun havası eğitiminiz süresince her türlü desteği vererek başarılı olmanız için çalışıyoruz.

Düğününüzü zeybek ile taçlandırın

Size en uygun zeybek kursu kampyasını seçerek daha uygun fiyatlara zeybek ve oyun havaları eğitimleri alabilirsiniz.

Zeybek ve oyun havaları müzikleri sayfamızda birbirinden güzel müzik listeleri bulabilirsiniz.

Zeybek kurs ücretlerini kıyaslarken nelere dikkat etmeliyim?

Eğitmenim kim?

Gittiğiniz zeybek kursunda kimden eğitim alacağınızı sorunuz. Bir işletme İyi bir eğitmene günlük 300 – 400 lira ücret öderken, bir stajiyerden eğitim aldığınızda eğitmen için ücret ödememiş olursunuz. Zeybek dersi ücreti düşük olmakla birlikte aylarınız boşa gidebilir, hatta deneme tahtası olarak kullanılmış olursunuz.

Hocalarıma istediğim zaman ulaşabiliyor muyum?

Diyelim ki gittiğiniz Okulda sınıflar dışında pratik alanı var. Öğrendiğiniz zeybek figürlerini çalışmak istediniz. Bu durumda soru sorabileceğiniz bir eğitmene ihtiyacınız olacak. Tabiiki eğitmeniniz her zaman müsait olamaz. Fakat ders öncesi ve sonrası başta olmak üzere uygun olduğu her fırsatta size yardımcı olacaktır.

Ders saatleri dışında destek alabiliyor musunuz?

Mobil uygulamamız sayesinde katıldığınız tüm zeybek derslerinin eğitim videolarına, derslerde kullandığımız zeybek müziklerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca whatsapptan zeybek eğitmenlerimize ulaşabilirsiniz.

 

Ankara düğün dansı fiyatları için teklif alırken unutmayın. Ankara’da 150 e yakın  zeybek kursu veren kişi veya kurum var. Bunlardan en fazla 30 u yasal eğitim veriyor. Çok azı da spor kulübü. Geri kalanlar ya antrenör değil, ya evinin salonunda bildiklerini aktarmaya çalışıyor. Her ay bu yerler kapatılıyor, başka yerler açılıyor. Para ödeyenler mağdur oluyor.

Aylık ödeyebilirsiniz. Dilerseniz 3 aylık ve 6 aylık olarak indirimli ödeyebilirsiniz. Zeybek kursu kampanyalarımızı inceleyin.

Evet zeybek ders ücretini kursa başlarken ödüyorsunuz.

Evet. Tüm dans kursu ücret ödemelerimizde nakit ve kartla ödemelerde komisyon farkı var