Zumba ders videoları ile evde zumba yapabilirsiniz. zumba fitness, zumba toning ve zumba step videolarından size uygun olanlarla başlayabilirsiniz

Zumba video derslerimiz zumba başlangıç videoları, zumba step ders videoları, zumba fitness ders videoları ve zumba toning serileri videoları olarak ayrılmaktadır. Zumba video youtube kanalımızdan ve mobil uygulamamızdan da zumba derslerimize ulaşabilirsiniz. Derslere başlamadan önce zumba ısınma hareketlerini yapmayı unutmayın.

İzlediğiniz zumba videoları evde zumba yapmak için uygundur. Zumba yaparken 4 ders videosunu arka arkaya yapın. Vücudunuz alıştıkça seriyi artırarak 8 videoya kadar çıkartın. Zumba video öneri ve tavsiyelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Online zumba kurs kayıtları için tıklayabilirsiniz

Kanalımıza Abone ol, hocamızın bir dersine ücretsiz katıl

Zumbaya yeni başlıyorsanız ve evde zumba yapmak istiyorsanız öncelikle uygun ortamı hazırlamalısınız. Evde zumba yaparken birz gürültülü olacağınızı unutmayın. Zumba hareketleri kolay öğrenilemeyebilir. Biraz sabretmelisiniz. Size tavsiyemiz evde yoga yapmaya başlamadan önce en az bir ay derslere katılıp zumba hareketlerini öğrenmeniz. Bu şekilde zumba videolarını akıcı şekilde takip edebilirsiniz. Eğer devam edeceğinizden emin olursanız zumba malzemeleri malzemeleri alabilirsiniz. Zumba step için step tahtasına ve zumba toning için ufak dumbell lar gerekli. Zumba derslerine başlamadan hemen yemek yemeyin. Unutmayın zumba bir spordur. Ciddi sakatlıklara sebep olabilir.

İlginizi Çekebilir ;  Bachata Dans Videoları ve Eğitimleri

Zumba yaparken zumba müzik listemizi kullanabilirsiniz.

ÖNCE DENEYİN SONRA KAYIT YAPTIRIN

0312.213 9279

Bizi arayarak rezervasyon yaptırın

WHATSAPP

Whatsapp ile rezervasyon yaptırın

REZERVASYON FORMU

Form doldurarak rezerasyon yaptırın

Bu sizin kondisyonunuza bağlı. 30 dakika ile başlayıp 60 dakikaya çıkartabilirsiniz. Eğer her gün yapacaksanız 15-20 dakika yapabilirsiniz. İzlediğiniz zumba videoları tek şarkılıksa 4 ders yapabilirsiniz

Her derste farklı zumba videosu seçmeye çalışın. Bu şekilde farklı kas gruplarını çalıştırabilirsiniz.

Ayrı bir videomuz yok. Eğitmenle aynı anda hareketleri yapmaya çalışın. Zumbada belirli hareketler kulanılır. Düzenli yaparsanız bir süre sonra hareketler daha kolay gelecektir.