Zumba videoları ile evde zumba dersinizi yapabilirsiniz. zumba fitness, zumba toning ve zumba step videolarından size uygun olanlarla başlayabilirsiniz

Zumba video derslerimiz başlangıç videoları, zumba step ders videoları, zumba fitness ders videoları ve zumba toning serileri videoları olarak ayrılmaktadır. Zumba video youtube kanalımızdan ve mobil uygulamamızdan da zumba derslerimize ulaşabilirsiniz. Derslere başlamadan önce zumba ısınma hareketlerini yapmayı unutmayın.

İzlediğiniz zumba videoları evde zumba yapmak için uygundur. Zumba yaparken 4 ders videosunu arka arkaya yapın. Vücudunuz alıştıkça seriyi artırarak 8 videoya kadar çıkartın. Zumba video öneri ve tavsiyelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Eğer tek başınıza zumba yapmak zor ya da sıkıcı geliyorsa okulumuzdaki zumba derslerimize bekleriz. Katılıp deneyin ve beğenirseniz devam edin. Bu şekilde hem grupça eğitmen eşliğinde zumba yaparsınız hem de evde videolarla tekrar ederek haftada 3-4 gün zumba yapabilirsiniz.

Zumba Ders Videoları Eğitmeni Çağrı Bağçecik

Zumba derslerimiz M. Çağrı Bağçecik tarafından veriliyor. Kendisi Ankara’nın en çok zumba sertifikasına sahip ilk zumba eğitmenidir. 2008 yılında üniversitede öğrenciyken Türkiye’nin ilk zumba kulübünü kurdu. Zumba ile latin dansları yaparken tanıştı. Zumba koreografilerinin latin dansı ağırlıklı olması kendisini cezbetti. O dönemde salsa milli takımında A klas yarışmacı olan Çağrı hocamız için zumba öğrenmek çok kolay oldu. Zaman içinde de zumba aşkı ağır bastı ve o branşta kendini geliştirdi. Zumba yaparak 1 saatte 500 kalori yakabilirsiniz. En güzel yanı da bunu yaparken dans eder ve eğlenirsiniz. Zumba resmi web sayfasından eğitmenimizin ismini yazarak bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir ;  Yoga Dersleri ve Yoga Kurs Fiyatları
zumba ders videoları

Zumba kursları ve kurs fiyatları sayfamızda zumba kurslarımız hakkında tüm bilgiye ulaşabilirsiniz. Ders programımızı ve zumba kurs fiyatlarımızı inceleyin. Ücretsiz denemek için rezervasyon yaptırın ve hocamızla tanışın.

0312.213 9279

Bizi arayarak rezervasyon yaptırın. Ücretsiz zumba deneme dersine katılın

Zumbaya yeni başlıyorsanız ve evde zumba yapmak istiyorsanız öncelikle uygun ortamı hazırlamalısınız. Evde zumba yaparken biraz gürültülü olacağınızı unutmayın. Zumba hareketleri kolay öğrenilemeyebilir. Biraz sabretmelisiniz. Size tavsiyemiz evde zumba yapmaya başlamadan önce en az bir ay derslere katılıp zumba hareketlerini öğrenmeniz. Bu şekilde zumba videolarını akıcı şekilde takip edebilirsiniz. Eğer devam edeceğinizden emin olursanız zumba malzemeleri alabilirsiniz. Zumba step için step tahtasına ve zumba toning için ufak dumbell lar gerekli. Zumba derslerine başlamadan hemen yemek yemeyin. Unutmayın zumba bir spordur. Ciddi sakatlıklara sebep olabilir.

Kanalımıza Abone ol, hocamızın bir dersine ücretsiz katıl

Bu sizin kondisyonunuza bağlı. 30 dakika ile başlayıp 60 dakikaya çıkartabilirsiniz. Eğer her gün yapacaksanız 15-20 dakika yapabilirsiniz. İzlediğiniz zumba videoları tek şarkılıksa 4 ders yapabilirsiniz

Her derste farklı zumba videosu seçmeye çalışın. Bu şekilde farklı kas gruplarını çalıştırabilirsiniz.

Ayrı bir videomuz yok. Eğitmenle aynı anda hareketleri yapmaya çalışın. Zumbada belirli hareketler kulanılır. Düzenli yaparsanız bir süre sonra hareketler daha kolay gelecektir.