İster haftada bir, ister haftada iki gün zumba yapın. İsterseniz her gün. Salsa Ankara zumba derslerine başladığınız zaman, dersler dışında da zumba çalışabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamamızdan zumba ders videolarına ulaşabilir, evde zumba yapabilirsiniz. Whatsapp grubumuzdan destek alabilirsiniz. Salsa Ankara Dans Akademi en fazla zumba sertifikasına sahip dans okuludur. 

Zumba dans türleri

Zumba derslerimizde hocamızın uygun gördüğü şekilde zumba fitness, zumba step ve zumba toning dersleri bir arada yapılmaktadır. Bu şekilde zayıflama ve sıkılaşma dengeli biçimde olmaktadır. Dilerseniz tüm spor paketimizle haftada 3 gün zumba, pilates, yoga yaparak hızlı bir şekilde hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Evinizde de zumba yaptırıyoruz

Mobil uygulamamız ile okul dışında da ücretsiz ders videolarımıza ulaşabilirsiniz. Haftada 2 gün kursa gelip 2 gün evde spor yapabilirsiniz. Ekstra ücret ödemeden çok daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Ankara zumba kursları

Zumba Kursu Programı

Zumba derslerimiz 1 saat sürmektedir. Sizin performansınıza göre biraz uzayabilir. Haftada 1 gün veya haftada 2 gün gelebilirsiniz. Dersler program içerisinde zumba fitness, zumba step ve zumba toning yapılacak şekilde verilir.

Yeni açılacak ve devam eden gruplarımıza Dans kursu programı sayfamızdan ulaşabilirsiniz

ÖNCE DENEYİN SONRA KAYIT YAPTIRIN

Kendimize o kadar güveniyoruz ki katılmak isteyen herkese ücretsiz zumba dersi deneme imkanı veriyoruz. Tek yapmanız gereken zumba dersi için rezervasyon yaptırmak. 

Zumba Kursu Fiyatları

Haftada 1 Gün
ÜYELİKNAKİTKARTÖĞRENCİTAKSİT
Özel Ders ( 1 saat)600 ₺650 ₺500 ₺yok
Özel Ders (4 saat)2000 ₺2100 ₺1750 ₺3
Özel Ders (8 saat)3600 ₺3750 ₺3200 ₺3
1 Ay750 ₺800 ₺625 ₺yok
4 Ay2250 ₺2400 ₺1875 ₺3
8 Ay4500 ₺4750 ₺3750 ₺3
12 Ay6250 ₺6550 ₺5400 ₺3
Haftada 2 Gün
ÜYELİKNAKİTKARTÖĞRENCİTAKSİT
1 Ay1200 ₺1300 ₺900 ₺yok
4 Ay3600 ₺3800 ₺2700 ₺3
8 Ay7200 ₺7600 ₺5400 ₺3
12 Ay10800 ₺11400 ₺7100 ₺3

Salsa Ankara Dans Akademi ile Sağlıklı bir hayatın anahtarı olan sporu, eğlence ile birleştirin. Ankara zumba kursunda size müthiş şarkılar ile dans etmenin hazzı yanında, kendinizle olduğunuz, özgür hissedeceğiniz dolu dolu 1 saat sunuyoruz.

Salsa Ankara Dans Akademi; Ankara’nın en fazla zumba sertifikasına sahip kursudur. Ayrıca zumba fitness, zumba step ve zumba toning derslerinin hepsini okulumuzda bulabilirsiniz.

Tek bir üyelikle zumba fitness, zumba toning ve zumba step derslerimize katılabilirsiniz. Ayrıca kampanyalar ve indirimler bölümümüzü inceleyerek çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

 

Zumba Nedir?

 Zumba dünyanın en fazla kilo verdiren üç sporundan biridir. Popüler müzik eşliğiinde dans edebilir, fitness hareketlerinin en eğlenceli halini yaparsınız. sağlıklı ve düzgün bir vücut duruşuna sahip olursunuz. Yüksek temposu sayesinde; bir çok spor aktivitesinin aksine irileşmez, sıkılaşırsınız. Yaşın önemi yok, herkes zumba yapabilir.

İlginizi Çekebilir ;  Ankara salsa kursu ve kurs fiyatları

Zumba Step

Zumba step adından da anlaşılacağı gibi stepin dansla birleştirilmiş halidir. Zumba step diğer zumba türlerinde olduğu gibi kalori yaktırırken özellikle bacak ve basen bölgesini yoğun çalıştırarak sıkılaşmasına yardımcı olur.

Ankara zumba step kursu

Zumba Toning

Zumba toning, en fazla kalori yaktıran zumba türlerinden biridir. Dansederken kullanılan küçük ağırlıklar yağ yakımını artırırken sıkılaşmayı ve kas yapımını hızlandırır.

Strong By Zumba

Sadece vücut ağırlığı kullanılarak yapılan, yüksek yoğunluklu interval bir antrenmandır. Kasların şekillenmesi ve güçlenmesinde en etkili zumba programıdır.

Strong by Zumba derslerinin süresi 1 saattir. High knee, burpee,jumping jack lunge, squat gibi hareketler yoğun olarak kullanılır.

Diğer HIITT’lerdeki (Yüksek Yoğunluklu İnterval Antrenman) gibi hareketleri kaç tekrar yapacağınızı saymak zorunda kalmazsınız çünkü hareketler müzikle senkronize edilerek bir koreografi haline getirilmiştir. Antrenmanın müzikle bütünleşmesi egzersiz sırasında daha çok keyif almanızı sağlar ve dikkatinizi toplamayı kolaylaştırır.

Ankara zumba toning dersi

Haftada 1 gün veya haftada 2 gün seçebilirsiniz. Hatta 1 gün zumba 1 gün yoga olarak seçebilirsiniz. Dans kursu programımızdan size uygun gün ve saatleri görebilirsiniz.

Zumba kursu fiyatları haftada seçeceğiniz gün sayısına ve üyelik süresine göre değişir. Gün sayısı ve üyelik süresi arttıkça fiyatlarımız düşüyor. Ankara zumba kursu fiyatlarımızı inceleyiniz.

Yaz kış farketmez. Zumba yaparken çok terleyeceksiniz. O yüzden zumba kursuna gelirken yanınızda tişört ve eşofman veya tayt getiriniz.

Ankara zumba kursu Bahçelievler mh. Azerbaycan caddesi No:35 Kat: 1 adresinde. Bahçelievler dans kursumuza gelerek zumba dersimizi ücretsiz deneyebilirsiniz

Kızılaydan Ankaraya binerek beşevler de inebilir ve 5 dakika yürüyebilirsiniz. Güvenparkdan bahçeli veya emek dolmuşlarına binip okulumuzun önünde inebilirsiniz.

Ankara Zumba Kursu Hakkında

Ankara Zumba kursu, Zumba ve Zumba Toning derslerine ilk olarak Salsa Ankara Dans Akademisi ‘ nin yarışmalara katılan sporcularının kondisyon, kas gücü ve dayanıklılıklarını artırmak amacıyla başladı.

2011 yılından itibaren Zumba dersleri sadece akademi bünyesindeki sporculara verilmekten çıkarılıp, herkese açık hale geldi. Zumba oryantal, pop ve latin dansları eşliğinde yapılan bir spor olduğundan, latin dans antrenörlerimizle çalışmalarımız devam etti. Eğitmenlerimizle bugüne kadar yapılan bir çok uluslararası etkinlik ve eğitimlere katıldık. Bu eğitimler sonunda Zumba, Zumba Toning, Zumba Step, Strong by Zumba, Zumba Kids, Zumba Gold, Zumba Kids Jr. eğitimlerini vermeye hak kazandık. 

Zumba Ankara Baş Eğitmeni Mustafa Çağrı BAĞÇECİK ZIN (Zumba Instructor Network) üyesidir. Koreografilerimiz baş eğitmenimiz ve Zumba şirketi uzmanları tarafından hazırlanır. Her ay DVD ve seminerlerle bize ulaştırılır. Dolayısıyla uyguladığımız programlar; doktorlar, diyetisyenler, antrenör ve koreograflar tarafından kontrol edilmiştir. Zumba, ACE ( American Council on Exercise) tarafından dünyada en çok kalori harcatan ilk 3 egzersiz arasında gösterilmiştir. Ayrıca başarısını kanıtlamış, dünyanın en hızlı büyüyen 10 şirketi arasına girmiştir.

Zumba eğitmeniniz lisanslı mı?

www.zumba.com adresine girin, ‘Find an Instructor’ sekmesine tıklayın. Dersine girdiğiniz eğitmenin ismini ingilizce karakterlerle yazın. (Örn: Mustafa Cagri Bagcecik)

Ülke ve şehir bilgilerini seçin. Uzaklıkta (distance) en az 50′yi seçerek aratın.

Listede adı çıkıyorsa lisanslı bir eğitmenin dersine giriyorsunuz demektir. Çıkmıyorsa dersine girdiğiniz kişi Zumba eğitmeni değildir. Girdiğiniz ders ise çok büyük olasılıkla gerçek bir Zumba Fitness dersi değildir.

Hem kendi sağlığınız için hem de Zumba’ yı yanlış tanımamak için lisansı olmayan, gerekli tecrübe ve yeterliklere sahip olmayan bir kişinin derslerine katılmaktan kaçınınız.

Zumba Ankara Baş Eğitmeni Mustafa Çağrı BAĞÇECİK: Zumba Basic 1, Zumba Basic 2, Zumba Pro skills, ZumbaToning, Zumba Step, Strong by Zumba, Zumba Kids, Zumba Kids Jr., Zumba Gold sertifikalarının tamamına sahiptir. Ankara’da daha fazla sertifikaya sahip bir eğitmen yoktur. Baş Eğitmenimiz Mustafa Çağrı BAĞÇECİK aynı zamanda ZIN (Zumba Instructor Network) üyesidir.

Zumba yapmaya karar verirseniz ücretsiz tanıtım derslerimize bekliyoruz. Fiyat, ders sayısı, hizmet kalitesi ve eğlenceli organizasyonlarla Ankara’nın en iyisi olduğumuzu göreceksiniz.

Salsa Ankara Dans Akademide size uygun günleri belirleyip Zumba, Zumba Toning ve Zumba Step derslerine katılabilirsiniz. İşletmenizde, kurumunuzda, okulunuzda ya da özel olarak Zumba eğitimi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Zumba Kursu

Özellikle hanımlar arasında son yılların en popüler danslarından biri olan Zumba ile hem sağlıklı, fit bir vücuda sahip olabilir hem de fazla kilolarınızdan kurtulurken eğlenmenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Salsa Ankara Dans Okulumuzun profesyonel Zumba dansı eğitmenlerinin eşliğinde başlangıç seviyesinden itibaren dans becerilerinizi hızlı bir şekilde geliştirebilir ve kısa sürede istediğiniz forma kavuşabilirsiniz.

Gerek Türkiye’nin en deneyimli ve uluslararası dans yarışmalarında derece sahibi eğitmen kadromuz gerekse de sahip olduğumuz 600 kişilik dans salonlarımız ile Ankara’nın en büyük dans okulları arasında yer alan okulumuzda siz de Zumba sınıflarınıza katılabilirsiniz.  Son yılların en popüler ve en eğlenceli aktivitesi Zumba eğitmlerinde;

  • Zumba fitness,
  • Zumba step,
  • Zumba toning

dersleri de okulumuzun deneyimli eğitmenleri tarafından kursiyerlere sunulmaktadır.